اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در ایجاد کد باینری برای بوت لودر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در ایجاد کد باینری برای بوت لودر

سلام .

من یه برد 1768 از فروشگاه همین جا تهیه کردم . وقتی میخوام برنامه رو طوری کامپایل کنم که کد باینری بهم بده ارور میده .
    توی سی دی همراه بورد مثال هاش کد باینری هم داره سوالم اینه اگه از این کد باینری استفاده کنم و میکرو رو پروگرام کنم این برنامه جدید در ادرس برنامه بوت لودر قرار نمیگیره؟ اخه توی راهنماش نوشته اگه فایل باینری در ادرس فایل بوت لودر پروگرام بشه دفعه بعد برای پروگرام حتما باید با جی لینک پروگرام بشه و من ندارم .
    ممنون

پاسخ : مشکل در ایجاد کد باینری برای بوت لودر

نوشته اصلی توسط scout
    سلام .

من یه برد 1768 از فروشگاه همین جا تهیه کردم . وقتی میخوام برنامه رو طوری کامپایل کنم که کد باینری بهم بده ارور میده .
    توی سی دی همراه بورد مثال هاش کد باینری هم داره سوالم اینه اگه از این کد باینری استفاده کنم و میکرو رو پروگرام کنم این برنامه جدید در ادرس برنامه بوت لودر قرار نمیگیره؟ اخه توی راهنماش نوشته اگه فایل باینری در ادرس فایل بوت لودر پروگرام بشه دفعه بعد برای پروگرام حتما باید با جی لینک پروگرام بشه و من ندارم .
    ممنون
    سلام
    از توی تنظیمات کامپایلر آدرس شروع رو باید طوری بدی که با برنامه بوت لودر تداخل نداشته باشه. توی همون آموزش توضیح داده بود. فک کنم فک کنم 0x2000 رو باید به عنوان آدرس شروع بدی. البته مطمئن نیستم بهتره از توی آموزش ببینی. اینکارو کنی دیگه کدت جای کد بوت لودر قرار نمیگیره و مشکلی پیش نمیاد
    زندگی یعنی امید و حرکت
    کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
    سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
    برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
    به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

ممنون .
      این رو میدونم سوالم اینه فایلی که به صورت باینرئ کامپایل شده و تو سی دی همراه برد هست موقع کامپایل این ادرس رو براش مشخص کردن یا نه ؟ اخه خودم هر چی سعی کردم نتونستم کامپایل کنم .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط scout
        ممنون .
        این رو میدونم سوالم اینه فایلی که به صورت باینرئ کامپایل شده و تو سی دی همراه برد هست موقع کامپایل این ادرس رو براش مشخص کردن یا نه ؟ اخه خودم هر چی سعی کردم نتونستم کامپایل کنم .
        ببینید. keil فقط خروجی hex میده. شما باید خروجی hex رو به باینری تبدیل کنید. برای این کارم باید از نرم افزارای جانبی مثل Hjtag استفاده کنید.
        چه اروری میده؟
        ارورش رو اینجا بزارین ببینم
        در ضمن وقتی ی پروژه جدید توی keil ایجاد میکنید باید برید توی تنظیمات و در قسمت خروجی ایجاد فایل hex رو تیکشو بزنید تا ایجاد بشه وگرنه خروجی hex هم بهتون نمیده
        زندگی یعنی امید و حرکت
        کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
        سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
        برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
        به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X