اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

usb به بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

usb به بلوتوث

سلام ، من یه میکرو دارم که هر ثانیه اطلاعاتی رو به لپ تاپ میفرسته ، حالا می خوام بین لپ تاپ و میکرو فاصله باشه ، یعنی وایرلس (بلوتوث) همون اطلاعات رو بفرستم روی لپ تاپ ، یعنی میکرو فقط فرستنده ست نه گیرنده ، و مهم تر از همه ایتها اینکه وقتم خیلی خیلی کمه ! می خوام بدونم ماژول یا .. آماده ای هست که بدون اینترفیس آن چنانی و کد نویسی فقط پشت سر هم اطلاعات روی usb رو ارسال کنه؟ ممنون فقط یه روز وقت دارم

پاسخ : usb به بلوتوث

نوشته اصلی توسط hakeb
    سلام ، من یه میکرو دارم که هر ثانیه اطلاعاتی رو به لپ تاپ میفرسته ، حالا می خوام بین لپ تاپ و میکرو فاصله باشه ، یعنی وایرلس (بلوتوث) همون اطلاعات رو بفرستم روی لپ تاپ ، یعنی میکرو فقط فرستنده ست نه گیرنده ، و مهم تر از همه ایتها اینکه وقتم خیلی خیلی کمه ! می خوام بدونم ماژول یا .. آماده ای هست که بدون اینترفیس آن چنانی و کد نویسی فقط پشت سر هم اطلاعات روی usb رو ارسال کنه؟ ممنون فقط یه روز وقت دارم
    با سلام، شما میتونی از یک ماژول بلوتوٍث HC-05 استفاده کنی که از طریق ساده ترین و کارآمد ترین روش ممکن یعنی usart به میکرو متصل میشه و دستورات راه اندازی اون هم، از نوع دستورات بسیار ساده ی AT COMMAND هست، یعنی فقط یک خط دستور :applause:
    آموزش راه اندازی اون توی مجله شماره 13 ECA اومده، و نحوه اتصال به کامپیوتر رو گفته. توی این تاپیک هم بصورت عملی آموزش داده:
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=84664.0
    قیمت ماژول هم حدود 18500 هست و جزو ارزونترین ماژول هاست :agree:
    موفق باشین.
    انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X