اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

با الکترونیک چگونه کسب درآمد میکنید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

با الکترونیک چگونه کسب درآمد میکنید؟

سلام، اگه با الکترونیک آشنا باشید و طراحی و تولید PCB و برنامه نویسی میکرو و ... بلد باشید چگونه باهاش کسب درآمد میکنید. فرض کنید یه مغازه هم دارید... $-)
    جهان هر کس به وسعت عقل اوست.

پاسخ : با الکترونیک چگونه کسب درآمد میکنید؟

بغیر از مغازه سرمایه چی؟ یه پیشهاد خوب دارم اما سرمایه میخواد .
    [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : با الکترونیک چگونه کسب درآمد میکنید؟

نوشته اصلی توسط ایمان 88
      بغیر از مغازه سرمایه چی؟ یه پیشهاد خوب دارم اما سرمایه میخواد .
      بگو شاید روزی سرمایه هم جور شد :rolleyes:
      جهان هر کس به وسعت عقل اوست.

دیدگاه

چون گفتی PCB بلدی یه دونه از اینا بگیر و صبح و شب بورد نمونه بزن . یه سایت راه میندازی و سفارش اینترنتی میگیری و یه روزه بوردها رو تحویل میدی و بازار رو قبضه میکنی . البته این فقط برای بورد نمونه ست . برای تیراژ بالا باید از همون روش های دیگه استفاده کنید .

دیدگاه

این دستگاه چند قیمتش؟فکر کنم فقط نکاتیو و فیلم میزنه این دستگاه یا مستقیم روی فیبر هم میزنه؟

دیدگاه

یه سوال. قیمت این دستگاه چنده؟؟؟؟
            بعد چقدر باید pcb بزنی تا پول این دستگاه دربیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvin2009
              این دستگاه چند قیمتش؟
              قیمت رو نمیدونم . ساخت شرکت lpkf هست و تا جایی که من خبر دارم توی ایران هم نمایندگی داره . باید بگردین و پیداش کنید و بهش زنگ بزنید و قیمت بگیرید حدودا فکر کنم 100 تا 120 میلیون باشه .

نوشته اصلی توسط arvin2009
              فکر کنم فقط نکاتیو و فیلم میزنه این دستگاه یا مستقیم روی فیبر هم میزنه؟
              نه دقیقا روی بورد میزنه . 2 مدل لیزری و مته ای داره . اگه عکس رو ببینی دقیقا فیبر استخونی هست . دقت (رزولوشن) اون فوق العادس .

دیدگاه

اگه ما 100 میلیون داشتیم که دیگه دنبال اینا نمیرفتیم!!!
                به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
                الکترونیک قدرت
                الکترونیک آنالوگ
                طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
                ---------------------BMCELEC@-------------------
                ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
                ---------------www.bmc-elec.com--------------
                ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni imeni
                  اگه ما 100 میلیون داشتیم که دیگه دنبال اینا نمیرفتیم!!!
                  اتفاقا فکر میکردم همچین چیزی گفته بشه برای همین میخواستم همون اول بگم پولت رو بزار توی بانک سودش رو بگیر . آخه ما ملت به این حرفا و این چیزا عادت کردیم .

دیدگاه

این دستگاه که مستقیم پی سی بی رو روی فیبر میزنه . آیا بعدش فیبر اماده ی لحیم کاریه یا نه فقط طرح پی سی بی رو روی فیبر میندازه ؟
                    سپاس از معرفی دستگاه به این جالبی .
                    ولی خوب قیمتش خیلی زیاده فکر نکنم به این گرونی باشه.
                    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

مغازه جای خوبی باشه میشه در امد کرد .....والله باید تبلیغات کرد ....روی یه چیز کار کرد که تو بازار نباشه و بازار رو قبضه کنی ...مثل شرکت tnm اولها پروگرامرش رو به زور می فروخت حالا بازار رو قبضه کرده وهمه چیز رو به 3 تا 4 برابر می فروشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      http://ARTAROBOTIC.IR

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سید مصطفی طبسی
                        این دستگاه که مستقیم پی سی بی رو روی فیبر میزنه . آیا بعدش فیبر اماده ی لحیم کاریه یا نه فقط طرح پی سی بی رو روی فیبر میندازه ؟
                        سپاس از معرفی دستگاه به این جالبی .
                        ولی خوب قیمتش خیلی زیاده فکر نکنم به این گرونی باشه.
                        نه دیگه بورد با خود همین دستگاه سوراخکاری و آماده لحیم کاریست . حتی امکانات دیگه هم داره یه سر بزنید به سایتش . توی سایت اسم نماینده ایرانی رو زده و میشه با زنگ زدن قیمت گرفت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ایمان 88
                          چون گفتی PCB بلدی یه دونه از اینا بگیر و صبح و شب بورد نمونه بزن . یه سایت راه میندازی و سفارش اینترنتی میگیری و یه روزه بوردها رو تحویل میدی و بازار رو قبضه میکنی . البته این فقط برای بورد نمونه ست . برای تیراژ بالا باید از همون روش های دیگه استفاده کنید .

بسیارخوبه من هم فکرهای همچنینی داشتم (البته آرزو :sadواگرپولش راداشتم شک نکنیدمی خریدمش (شایدهم روزی پولش راجورکردم $-))
                          برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

والا ما که از الکترونیک خیری ندیدیم.در مقایسه با دیگر مهندسی ها هم فارغ التحصیل شدنش بسیار داستان داره و هم بعدش.
                            من که تو الکترونیک آنالوگ ، سوئیچینگ ، دیجیتال ، میکرو 8051 ، AVR رو یاد گرفتم زیاد به دردم نخورد.
                            بعدش رفتم تو فیلد قدرت . یه کم بهتر بود ولی نه خیلی .کلی نرم افزار کار کردم و چیز خوندم.تا اونجا که 12 مگاوات نیروگاه به شبکه سراسری وصل کردم.تابلو سازی کردم.طراحی کارخانه و هزار تا چیز دیگه.
                            خداییش تا الانم که تو این انجمن فعالیت میکنم فقط به خاطر عشقم به برق بوده والا درامدش به زحمتش نمی ارزیده.
                            خوش به حال مهندسای عمران.از n سال پیش تا حالا شاید 10 درصد هم تغییر تو کارشون نبوده.
                            والا به خدا هر جا هم که میگن آقای مهندس ، طرف اول تو ذهنش مهندس عمران میاد.
                            یه مدت که کار میکنن بعدشم خودشون میشن بساز و بفروش و درامد میلیاردی.
                            عجب عدالتیه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nanocycle
                              والا ما که از الکترونیک خیری ندیدیم.در مقایسه با دیگر مهندسی ها هم فارغ التحصیل شدنش بسیار داستان داره و هم بعدش.
                              من که تو الکترونیک آنالوگ ، سوئیچینگ ، دیجیتال ، میکرو 8051 ، AVR رو یاد گرفتم زیاد به دردم نخورد.
                              بعدش رفتم تو فیلد قدرت . یه کم بهتر بود ولی نه خیلی .کلی نرم افزار کار کردم و چیز خوندم.تا اونجا که 12 مگاوات نیروگاه به شبکه سراسری وصل کردم.تابلو سازی کردم.طراحی کارخانه و هزار تا چیز دیگه.
                              خداییش تا الانم که تو این انجمن فعالیت میکنم فقط به خاطر عشقم به برق بوده والا درامدش به زحمتش نمی ارزیده.
                              خوش به حال مهندسای عمران.از n سال پیش تا حالا شاید 10 درصد هم تغییر تو کارشون نبوده.
                              والا به خدا هر جا هم که میگن آقای مهندس ، طرف اول تو ذهنش مهندس عمران میاد.
                              یه مدت که کار میکنن بعدشم خودشون میشن بساز و بفروش و درامد میلیاردی.
                              عجب عدالتیه.
                              دلیلش اینه که تو ایران صنعت خیلی زیاد نیست.
                              نفت می فروشیم و مایهتاج زدنگی که خوراک پوشاک مسکن و خدمات رو برطرف می کنیم.
                              بزرگترین و گرونترین چیزی هم که لازمه و نمی شه واردش کرد همین خونست. پس همیشه بازارش همینطوری می مونه.

به امید این که در کنار این رشد علمی کمی هم صنعتمون پیشرفت کنه.
                              صنعت رو هم کس خاصی توسعه نمی ده همین مسئولین و مهندسین و سرمایه گذارا و مردم هستند.

می دونید که ایران رتبه رشد علمی اول رو در جهان داره؟!!!!!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X