اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت شارژر باتری لیتیوم یون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت شارژر باتری لیتیوم یون

سلام دوستان عزیز من 4تا باتری لیتیوم یون که به صورت سری بسته شده دارم ولتاژ کل 14.8هست اگر کسی از دوستان مدار ساخت اون رو داره یا این که میشه با پاور پی سی اون رو شارژ کرد ممنون میشم راهنمایی کنید :smile:

پاسخ : ساخت شارژر باتری لیتیوم یون

نوشته اصلی توسط mobin00
    سلام دوستان عزیز من 4تا باتری لیتیوم یون که به صورت سری بسته شده دارم ولتاژ کل 14.8هست اگر کسی از دوستان مدار ساخت اون رو داره یا این که میشه با پاور پی سی اون رو شارژ کرد ممنون میشم راهنمایی کنید :smile:
    دوست عزیز شما نیاز به یه منبع 16ولت با حداقل 1/7 جریان باتری ها نیاز داری البته واسه شارژ معمولی
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

درسته ولی این باتری ها مدار خاصی لازم ندارند که جریان رو ثابت نگه داره و یا مثلا چراغی داشته باشه که نشان دهنده شارژ کامل باتری باشه در ضمن من باتری ها رو میخوام معمولی شارژ کنم ایا همچین مداری کسی سراغ نداره؟ممنون

دیدگاه

ببخشید این باتری هارو میشه باسری کردن 3 تا شارژر موبایل شارژ کرد و مشکلاتی مثل عمر و ترکیدن باتری پیش نیاد؟ :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mobin00
          ببخشید این باتری هارو میشه باسری کردن 3 تا شارژر موبایل شارژ کرد و مشکلاتی مثل عمر و ترکیدن باتری پیش نیاد؟ :smile:
          با سلام
          برای ثابت کردن جریان میتونید از رگولاتور متغیر lm317 استفاده کنید و یه ولتاژ 18 بدی و بعد ولتاژ مورد نظر برا بدست بیاری واسه شارژ اتومات هم مدار باید طراحی کنی 12 ولتش را تو انجمن درست کردن با کمی تغییرات میتونی واسه ولتاژ مورد نظرت درستش کنی

اضافه شده در تاریخ :
          نوشته اصلی توسط mobin00
          ممنون میشه لینکشو بذارین؟
          با سلام
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=80959.0
          دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
          بانك اطلاعاتي سنسورها
          ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
          تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
          [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X