اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شکل ایجاد پروژه جدید در ایکلیپس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شکل ایجاد پروژه جدید در ایکلیپس

با سلام

چند وقت بود که میخواستم اندروید را یاد بگیرم
    adt-bundle-windows-x86-20131030 را دانلود کردم ( این برنامه شامل دو شاخه ی SDK بهمراه همه تنظیماتش و شاخه ی دیگر Eclipse که کاملا با ADT تنظیم شده است , میباشد ) وبعد از خارج کردن وقتی که ایکلیپس را اجرا کردم متاسفانه قادر به ایجاد پروژه جدید نبود حالا میشه اساتید بفرمایند مشکل از کجا است

پاسخ : شکل ایجاد پروژه جدید در ایکلیپس

جاوا jdk و jre نصبه؟

دیدگاه

اگر حداقل JRE روی سیستم نباشه اصلا برنامه باز نمیشه!
      مشکلی که از روی عکس مشخصه این هست که Perspective برنامه روی جاوا نیست و روی Java EE هست. از منوی window و open Perspective جاوا رو انتخاب کنید.
      اگر JDK هم روی سیستم باشه ( به Environment path اضافه شده باشه!) مشکل خاصی نباید باشه.
      [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

با سلام

ضمن تشکر از شما

نوشته اصلی توسط mohammadfa91
        جاوا jdk و jre نصبه؟
        بله هر دو نصب می باشند

نوشته اصلی توسط shahinbahari
        مشکلی که از روی عکس مشخصه این هست که Perspective برنامه روی جاوا نیست و روی Java EE هست. از منوی window و open Perspective جاوا رو انتخاب کنید.
        اگر JDK هم روی سیستم باشه ( به Environment path اضافه شده باشه!) مشکل خاصی نباید باشه.
        . از منوی window و open Perspective رفتم جاوا را هم دیدم گزینه های
        appearance
        Build Path
        Code Style
        .....
        بود که در مورد ولی از کجا انتخاب کنم من پیدا نکردم
        اگر لطف کنید بیشتر توضیح بدهید ممنون میشوم همین طور در مورد
        اگر JDK هم روی سیستم باشه ( به Environment path اضافه شده باشه!) مشکل خاصی نباید باشه

همانطور که در پست اول عرض کردم من تازه میخواهم شروع کنم باز هم تشکر میکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahinbahari
          آقا ممنون مشکل از من بود که به جای open Perspective گزینه Perspective را انتخاب کردم با انتخاب گزینه open Perspective ->Java امکان ایجاد پروژه جدید فراهم شد
          باز هم ممنون میباشم

اگر لطف کنید در موردمطلب پایین بیشتر توضیح بدهید ممنون میشوم
          اگر JDK هم روی سیستم باشه ( به Environment path اضافه شده باشه!) مشکل خاصی نباید باشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Shapour-Ardebil
            آقا ممنون مشکل از من بود که به جای open Perspective گزینه Perspective را انتخاب کردم با انتخاب گزینه open Perspective ->Java امکان ایجاد پروژه جدید فراهم شد
            باز هم ممنون میباشم

اگر لطف کنید در موردمطلب پایین بیشتر توضیح بدهید ممنون میشوم
            توی ویندوز برای اینکه ویندوز بفهمه برنامه هایی که توی cmd اجرا میشن کجاست میاد آدرس اون ها رو توی متغییر سیستمی ذخیره میکنه. برنامه رو که نصب میکنید تو 99 درصد مواقع خودشون این آدرس رو اضافه میکنند. اگر تو cmd بنویسید جاوا و اون رو به عنوان دستور بشناسه یعنی درست اضافه شده. این مورد بیش از این به کار نمیاد!
            [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X