اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کدوم ماشین حساب رو بخرم بهتره؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کدوم ماشین حساب رو بخرم بهتره؟!

دوستان سلام می خوام یه ماشین حساب بخرم بگین کدوم بهتره و مناسب تره؟ :smile:

SHarp El 506w
    45.000t
    :read:
    &

Casio 5800
    150.000t
    :read:
    الان کاردانی الکترونیکم و می خوام روی این ماشین حساب تا اخر کارشناسی روش حساب کنم :agree:

اگه 2 تاییشون بدرد نمی خورن یه مدل بگین زیاد گرون نباشه
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

پاسخ : کدوم ماشین حساب رو بخرم بهتره؟!

casio FX - 991ES plus

قیمت دوروبر 70 هزار
    دوسال پیش 50 هزار خریدم

داخل دانشگاه ما ( باهنر شیراز ) تقریبا 80 درصد بچه اینو دارن و همه ازش راضین هم کاردانیا و هم کاشناسیا
    همه چی داره
    از ماتریسو و انتگرالو و موهومی بگیر تا انواع توابع و ....

دیدگاه

سلام به همه
      دادا من هم 506 شارپ رو داشتم ودارم وهم5800کاسیو

اگه مشکل بودجه ای نداری(اخه فرقش100تومنه !) حتما حتما حتما5800بگیر!
      من اولش 506 خریدم
      اما تو درس مدار مخابراتی مجبور شدم 5800بگیرم.به دو دلیل1)صفحش نیچورال2)حافظه دار وبرنامه پذیره
      این مدلی هم که اقا اشکان گذاشتن خوبه وصفحش نیچوراله اما حافظه وبرنامه پذیر نیست.
      [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

حتما casio 5800 بگیر مطمئن باش ناامیدت نمی کنه ، من دارمش خیلی ماشین حساب خوبیه ، مخصوصا که برای امدادهای غیبی خیلی میشه روش حساب کرد :mrgreen:
        خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
        [hr]

دیدگاه

یه تبلت بخر .روش یه نرم افزار ماشین حساب نصب کن حالش رو ببر.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی کربلایی
            یه تبلت بخر .روش یه نرم افزار ماشین حساب نصب کن حالش رو ببر.
            عایا میشود تبلت را سر جلسه امتحان برد؟؟؟نه من از شما میپرسم ایا میشود؟
            [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

دیدگاه

casio-5800

دیدگاه

casio 5800 خریده می شود

من از مخابرات خیلی می ترسم برا همین. :|
                "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
                ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
                ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.

دیدگاه

5800
                  5معادله و5 مجحول حل می کنه
                  معادله درجه 3 حل می کنه
                  28kb حافظه
                  و.....
                  میشه روش فرمول هم ذخیره کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
                    casio FX - 991ES plus

قیمت دوروبر 70 هزار
                    دوسال پیش 50 هزار خریدم

داخل دانشگاه ما ( باهنر شیراز ) تقریبا 80 درصد بچه اینو دارن و همه ازش راضین هم کاردانیا و هم کاشناسیا
                    همه چی داره
                    از ماتریسو و انتگرالو و موهومی بگیر تا انواع توابع و ....
                    تورم چه میکنه!
                    من سال 86 خریدم 18600
                    خیلی عالیه هنوز هم کار میکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star
                      casio 5800 خریده می شود

من از مخابرات خیلی می ترسم برا همین. :|
                      کار خوبی میکنی که اینو میخری.
                      مخابرات کاردانی چیزی نبود.مدار مخابراتی کارشناسی رو باید ببینی.فرمول داره این هوا oo:قسمت موهومی یه چیزی به توان 2+قسمت موهومی یه چیز دیگه هم به توان 2 .جوابش رو جزر میگیریم وجواب رادیکال رو جمع میکنیم بایک عبارت گردن کلفت دیگه.حالا جواب جفتش رو یه خاک دیگه به سرش که بریزیم.تازه میشه مخرج کسره :surprised:
                      صورت هم یه چیز داریم.بعد جواب صورت به مخرج را یه بلای دیگه سرش میاریم.تا بشه یه عدد

راستی اینم بگم دیگه اعدادش مثلا2و3و10و50 واینا نیست.مثلا6.125میلی موهو یا 3.175ضربدر8-^10زیمنس.
                      اینا رو گفتم که حتما 5800بخری.چون بابام وارد کنندشه دی :icon_razz:
                      شوخی کردم خواستم بگم دونستن فرمول خالی هم سر جلسه کار ساز نیست.چون اشتباه محاسباتی زیاد میشه.بلکه باید برنامشو بنویسی وسر جلسه...

دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان از راهنمایی هاشون fx-5800p رو خریدم 135 هزار تومن از سعدی مشهد + دفترچه راهنمای استفاده ی فارسی (رایگان) که کتابیه واسه خودش.

ممنون از A-Ice Man خدایی تعریف اینو خیلی شنیده بودم :|

ممنون از ah rad عزیز که یجور تعریف می کنه که اصن ادم هیپنوتیزم میشه میره همون کار رو می کنه.

امیدوارم برنامه نویسی و کمک سر جلسه رو از الان یاد بگیرم

از دوسنان خیلی ممنونم :smile:

به قول بنده خدایی توی دیجیکالا کامنت گذاشته بود یاد گرفتنش 3 واحدیه که باید پاسش کنی :biggrin:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mo2_star
                          خیلی ممنون از دوستان از راهنمایی هاشون fx-5800p رو خریدم 135 هزار تومن از سعدی مشهد + دفترچه راهنمای استفاده ی فارسی (رایگان) که کتابیه واسه خودش.

ممنون از A-Ice Man خدایی تعریف اینو خیلی شنیده بودم :|

ممنون از ah rad عزیز که یجور تعریف می کنه که اصن ادم هیپنوتیزم میشه میره همون کار رو می کنه.

امیدوارم برنامه نویسی و کمک سر جلسه رو از الان یاد بگیرم

از دوسنان خیلی ممنونم :smile:

به قول بنده خدایی توی دیجیکالا کامنت گذاشته بود یاد گرفتنش 3 واحدیه که باید پاسش کنی :biggrin:
                          مبارک باشه. :applause:
                          برنامه نویسی که من زیاد نکردم اما تا دلت بخواد فرمولارو در قالب برنامه نوشتم :redface:(یعنی چون همه فرمولا ضرب وتقسیم وجزر واینا بود.برنامه نوشتنش برای من ساده بود )
                          اینم بگم من تو برنامه نویسی خنگیم واسه خودم :redface:اما با این یکم کار کردم فهمیدم چطوریه. مطمن باش یاد میگیری چطوریه خیلی اسونه.

دیدگاه

سلام
                            فقط کاسیو مدل 5500 نخرید که واقعا مفنت گرونه من دو تاش داشتم خراب شد
                            ولی از لحاظ کارایی کاسیو مدل الجبرا واقعا عالیه فقط قیمتش یکم بالاست
                            راه در جهان یکی است و ان راه راستی است

دیدگاه

اگر پول داری این بخر

اطلاعات بیشتر :

http://education.ti.com/en/us/produc.../tabs/overview
                              هرکه خود را یک بار با اشکهایش شستشو دهد تا زنده است پاک و مقدس میماند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X