اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال درباره طراحی ترانس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال درباره طراحی ترانس

سلام خدمت دوستان
    یه ترانس با اولیه 88دور سیم 1*0.22 ثانویه 7دور سیم 3*0.40 دارم ، می خواستم بدونم نسبت V1 به V2 این ترانس رو چه جوری باید محاسبه کنم ؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی از لطفتون

پاسخ : سوال درباره طراحی ترانس

نوشته اصلی توسط bahadoryazdi
    سلام خدمت دوستان
    یه ترانس با اولیه 88دور سیم 1*0.22 ثانویه 7دور سیم 3*0.40 دارم ، می خواستم بدونم نسبت V1 به V2 این ترانس رو چه جوری باید محاسبه کنم ؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی از لطفتون
    با سلام به دوست عزیز
    اگه از افت ولتاژ بگذریم همون 88 تقسیم بر 7 یعنی 12.5 میشه در غیر اینصورت باید از فرمول های طراحی ترانس استفاده کنی که هم تونت هست هم تو کتاب سیم پیچی هنرستان
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

همون طور که اقای ریاحی گفتند میشه 88/7 =12.5
      قطر هسته به توان ترانس بستگی دارد هرچی قطر هسته بیشتر باشد ترانس توان بیشتری را تحمل میکند
      قطر سیم ها هم فقط به میزان جریان عبوری از آنها بستگی دارد و اگر درست انتخاب نشود زیر بار سیم میسوزد
      برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bahadoryazdi
        سلام خدمت دوستان
        مرسی از لطفتون
        همونطور که دوستان فرمودند قطر سیم فقط به جریان ربط داره که توان برابر حاصلضرب ولتاژ و جریان هستش و به همین خاطر هم توان ارتباط مستقیم با جریان و ولتاژ داره
        Gelecek Bizimdir >

دیدگاه

سلام دوستان.
          من یک هسته کامل به قطر 4 سانت در 5 سانت دارم.
          میتونم از این هسته دوبل 40 ولت سه سر و هر سر 4 امپر بگیرم ؟؟؟
          نرم افزار که میگه میشه اما واقعیت رو نمیدونم.

ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X