اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

وقتی یه PCB رو تو یه PCB دیگه کپی میکنم اسم قطعات عوض میشه چیکار کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

وقتی یه PCB رو تو یه PCB دیگه کپی میکنم اسم قطعات عوض میشه چیکار کنم ؟

سلام.

من یه مشکلی دارم.

وقتی یه PCB رو تو PCB دیگه کپی میکنم اسم قطعات عوض میشه . به طور مثال من در PCB اول R1 دارم. اگر در PCB دوم هم R1 داشته باشم و اون PCB رو توی PCB اول کپی کنم اسمش میشه R1_1 .
    گفتنی است که کپی کردن PCB تو یه PCB دیگه به این دلیل هستش که میخام کلا یه PCB بدم برای چاپ و میخام که به جای چند PCB یه PCB نهایی بفرستم و بعد از چاپ خودشون اون چندتا PCB رو برش بزنند. مزیت این کار اینه که اگه بخام چاپ سبز و راهنما داشته باشه دیگه امکان نداره اون شرکت برای هر PCB یه قیمت و شابلون مجزا بزنه.
    حالا باید چیکار کنم که R1 به R1_1 تبدیل نشه؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

پاسخ : وقتی یه PCB رو تو یه PCB دیگه کپی میکنم اسم قطعات عوض میشه چیکار کنم ؟

بعد از کپی کردن PCB، از منوی Edit گزینه Paste Special رو بزن و در کادر باز شده گزینه های Keep Net Names و Duplicate Designators رو تیک بزن، با زدن Paste Array هم میتونی فاصله بین PCB ها و تعدادشون رو مشخص کنی.
    در ضمن اگه پلیگان زدی لازم نیست Rebuild بشن و اگه سوال کرد کنسل کن.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ma-bah
      سلام.

من یه مشکلی دارم.

وقتی یه PCB رو تو PCB دیگه کپی میکنم اسم قطعات عوض میشه . به طور مثال من در PCB اول R1 دارم. اگر در PCB دوم هم R1 داشته باشم و اون PCB رو توی PCB اول کپی کنم اسمش میشه R1_1 .
      گفتنی است که کپی کردن PCB تو یه PCB دیگه به این دلیل هستش که میخام کلا یه PCB بدم برای چاپ و میخام که به جای چند PCB یه PCB نهایی بفرستم و بعد از چاپ خودشون اون چندتا PCB رو برش بزنند. مزیت این کار اینه که اگه بخام چاپ سبز و راهنما داشته باشه دیگه امکان نداره اون شرکت برای هر PCB یه قیمت و شابلون مجزا بزنه.
      حالا باید چیکار کنم که R1 به R1_1 تبدیل نشه؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر
      با سلام
      تا اونجا که من می دونم
      قیمت مارکاژ و چاپ محافظ
      فقط یه بار محاسبه میشه وبه تعداد برد بستگی نداره
      :mrgreen: :mrgreen:
      لـعـن الله قـاتـلیـک و ظـالـمـیـک یـا فـاطـمـة الـزهـرا سلام الله علیها

دیدگاه

از منو place گزینه embedded board array استفاده کن
        حرف زدن کافي نيست بايد عمل کرد.دانستن کافي نيست بايد به کار گرفت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X