اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخاست مدار سویچینگ دوبل 24 ولت 3 امپر برای امپیلی فایر خانگی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخاست مدار سویچینگ دوبل 24 ولت 3 امپر برای امپیلی فایر خانگی

سلام به همگی من دنبال یه سویچینگ 220 به دویل 24 جریان 3 امپر ( از هر قطب 3 امپر) میگردم ممنون میشم کمک کنید :nerd:

من یه مدار 220 به دوبل 70 و 10 امپر نقشهشو دارم و چند نفر ساختن کار کرده
    به نظرتون درسته بیام دور سیمپیچ ثانویه رو کم کنم تا به 24 برسه؟اصولی هست؟کار میکنه برام؟

مرسی :biggrin:
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

پاسخ : درخاست مدار سویچینگ دوبل 24 ولت 3 امپر برای امپیلی فایر خانگی

نوشته اصلی توسط armin_gera
    سلام به همگی من دنبال یه سویچینگ 220 به دویل 24 جریان 3 امپر ( از هر قطب 3 امپر) میگردم ممنون میشم کمک کنید :nerd:

من یه مدار 220 به دوبل 70 و 10 امپر نقشهشو دارم و چند نفر ساختن کار کرده
    به نظرتون درسته بیام دور سیمپیچ ثانویه رو کم کنم تا به 24 برسه؟اصولی هست؟کار میکنه برام؟

مرسی :biggrin:
    اگه مدار رو بزاری میشه نظر داد
    یکی از دوستان چنین مداری رو داشت که فقط با کم و زیاد کردن مقدار یه دیود زنر میشد به راحتی ولتاژ خروجی رو تغییر داد.

sigpic

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نا صر
      اگه مدار رو بزاری میشه نظر داد
      یکی از دوستان چنین مداری رو داشت که فقط با کم و زیاد کردن مقدار یه دیود زنر میشد به راحتی ولتاژ خروجی رو تغییر داد.
      اگه یه مدار باشه خیلی بهتره
      این تغییر دور سیمپیچو من اگه مدار خوب گیر نیومد میخوام بکنم :icon_razz:
      اینم عکس
      عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم

دیدگاه

به راحتی می تونی مقدار اون زنر 36 ولت رو کم کنی تا به ولتاژ دلخواهت برسی

و در این مدار با تغییر دور نمیشه منبع رو کم و زیاد کرد چون فیدبکش ثابته و اگه بخوای دور رو کم کنی باید زنر رو هم مقدارشو کم کنی و البته محاسبات ترانس باید یه بار دیگه از اول انجام بشه

sigpic

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نا صر
          به راحتی می تونی مقدار اون زنر 36 ولت رو کم کنی تا به ولتاژ دلخواهت برسی

و در این مدار با تغییر دور نمیشه منبع رو کم و زیاد کرد چون فیدبکش ثابته و اگه بخوای دور رو کم کنی باید زنر رو هم مقدارشو کم کنی و البته محاسبات ترانس باید یه بار دیگه از اول انجام بشه
          الان سه تا تاپیک پیدا کردم همهشون به دردم میخوره 35 دوبل 5 امپر و... که مدارش از این مدار من ساده تره!!
          به نظرت کدوم بهتره بسازم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X