ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29
    2010/04/22
    سبزوار
    886
    34

ال ای دی مناسب کار شما چیست ؟

سلام
    آیا ال ای دیهای استفاده شده در تابلو ثابت با تابلو متحرک فرق می کنه ؟
    کدام ال ای دی ها مناسب تابلو ثابت می باشد ؟
    کدام ها مناسب تابلو روان میباشد ؟
    و کدام ال ای دیها بیشترین نور را دارند ؟
    کاربرد ال ای دی های لیزری در کجاست ؟
    لطفا مشخصات ال ای دی ها کامل تر بگویید چون یه بار یه مقدار ال ای برای برای تابلو سفارش دادم زیاد مناسب نبود فکر کنم اشتباه سفارش داده بودم .
    سپاس
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .
    2013/08/28
    184
    1

پاسخ : ال اي دي مناسب کار شما چيست ؟

سلام دوستان
    من خودم تابلو ثابت کار ميکنم از نظر نوردهي led هايي که با نام oval معروف هستند بيشترين نور رو دارند اما تو خريدش بايد دقت کني چون تقلبي زياد شده و بعد اين مدل ميرسيم به led هايي که به HG (کلاهي) معروف هستند

قيمتي که در حال حاضر من از led اوال اصل دارم در حدود 120 تا 130 تومن و hg سفيد 75 و قرمز 85 تا 95 هست

از نظر مقدار نوردهي سبز بيشترين نور بعد قرمز و بعد رنگ هايي مثل زرد، آفتابي ، آبي ، بنفش و .... مي باشد

اما در مورد روان و نوع led ها اطلاعاتي ندارم اما ديدم که دوستان با hg قرمز روان کار ميکنن .
    امير مسعود مقدم
    2012/06/10
    شيراز
    97
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.moghaddam21
    سلام دوستان
    من خودم تابلو ثابت کار ميکنم از نظر نوردهي led هايي که با نام oval معروف هستند بيشترين نور رو دارند اما تو خريدش بايد دقت کني چون تقلبي زياد شده و بعد اين مدل ميرسيم به led هايي که به HG (کلاهي) معروف هستند

قيمتي که در حال حاضر من از led اوال اصل دارم در حدود 120 تا 130 تومن و hg سفيد 75 و قرمز 85 تا 95 هست

از نظر مقدار نوردهي سبز بيشترين نور بعد قرمز و بعد رنگ هايي مثل زرد، آفتابي ، آبي ، بنفش و .... مي باشد

اما در مورد روان و نوع led ها اطلاعاتي ندارم اما ديدم که دوستان با hg قرمز روان کار ميکنن .
    تشکر بابات جواب خوبتون
    در مورد زاويه ديد ال اي دي ها چه نظري داري؟
    چه نوع ال اي دي هم بالاترين زاويه ديد و هم بيشترين نور رو ميده؟
    2010/04/22
    سبزوار
    886
    34

پاسخ : ال ای دی مناسب کار شما چیست ؟

سلام
    من به جواب سوال اولم رسیدم میشه گفت میشه در تابلو روان و تابلو ثابت هر دو رو از اوآل های اصل استفاده کرد ولی به دلیل گرانی ال ای دی های اوآل در تابلو روان کمتر اسفتاده میشود یا اصلا استفاده نمیشوند مگر قصد یه کار خاص رو داشته باشیم .
    اما در مورد بقیه هنوز نه . چون مسئله اینه که این اوآل ها به دسته های مختلفی تقسیم میشند همین طور این کلاهی ها . که باید بتونیم اصل و از غیر اصل تشخیص بدیم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.moghaddam21
    کدام نوع ال ای دی بیشترین نور را دارند اوآل ها یا کلاهی ها ؟
    آیا این اوآل های اصل و این کلاهی های اصل رو میشه با قیمت مناسب تر گیر اورد ؟
    ایا نور سفید کمتر از بقیه میباشد ؟
    و کدام ال ای دی ها بیشتر نور را پرتاب می کنند آیا همان ال ای دی های لیزری نیستند ؟
    سپاس
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .
    2012/06/10
    شيراز
    97
    0

تا اونجا که من ميدونم . ميزان شدت نور ال اي دي ها رو با واحدي به نام mcd ميسنجن
    من يه نگاهي به ال اي دي هاي توي فروشگاه انداختم بيشتر شدت نور مربوط به مارک M T k هست

COLOR : Blue
    1500-1800mcd

COLOR : Green
    2500-3000mcd

COLOR : RED
    2000-2500mcd

COLOR : White
    3000-5000mcd

2013/08/28
    184
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mnopamin
    تا اونجا که من ميدونم . ميزان شدت نور ال اي دي ها رو با واحدي به نام mcd ميسنجن
    من يه نگاهي به ال اي دي هاي توي فروشگاه انداختم بيشتر شدت نور مربوط به مارک M T k هست

COLOR : Blue
    1500-1800mcd

COLOR : Green
    2500-3000mcd

COLOR : RED
    2000-2500mcd

COLOR : White
    3000-5000mcd

مهندس من با led هاي hg که معروف به همون کلاهي هستند زياد کار کردم ميزان نوردهي رنگ سفيد تو اين مدل ها کمتر از مابقي رنگ هاست اما تو مدل oval ميزان نوردهي رنگ سفيد به اندازه مدل hg کن نيست
    امير مسعود مقدم
    2011/09/04
    کردستان
    1,365
    61

GH & AVAL همون طور که دوستان گفتند خوبه و منم به سفارش دوستان HG استفاده کردم حالا نمیدونم نظر سایر دوستان چی هست
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی
    2010/04/22
    سبزوار
    886
    34

سلام من امروز رفتم بازار
    9 تا ال ای دی گرفتم 4 تا اوال 5 تا کلاهی . باورتون نمیشه 9 تاش شد 1200 . بعدش هم طرف خندید که من از هر رنگی یکی خواستم . منم بهش گفتم میخوام ببینم کدوم رنگ زیباتره و مناسبتره .
    بعدش گفت اوآل ها اصله و گفت بعضی از کلاهی ها هم hg یه . فک کنم همش hg بود چون خیلی گرون درومد . شاید هم هیچ کدوم .
    توی خونه امتحان کردم این اوآل ها گرد نیستند یک حالت بیضی مانند دارند ولی نور سبز و سفید و قرمزش خوب بود ولی آبیش هم با اون که نور خوبی داشت ولی نورش به اون سه تا نمیرسید و کمتر بود . در مورد کلاهی ها باید بگم سبز و سفید و صورتیش خوب بودند بعدش آبیش و در آخر قرمزش .
    یک سری ال ای دی دیگه هم دارم که سفیدهاش نور خیلی خوبی دارند که نمیدونم اونا چی هستند نه شبیه این اوآل ها بیضی شکلند نه شبیه این کلاهی هایند اونها شبیه ال ای دی های ماتتند ولی شفاف اند .
    2012/06/10
    شيراز
    97
    0

پاسخ : پاسخ : ال اي دي مناسب کار شما چيست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سيد مصطفي طبسي
    سلام من امروز رفتم بازار
    9 تا ال اي دي گرفتم 4 تا اوال 5 تا کلاهي . باورتون نميشه 9 تاش شد 1200 . بعدش هم طرف خنديد که من از هر رنگي يکي خواستم . منم بهش گفتم ميخوام ببينم کدوم رنگ زيباتره و مناسبتره .
    بعدش گفت اوآل ها اصله و گفت بعضي از کلاهي ها هم hg يه . فک کنم همش hg بود چون خيلي گرون درومد . شايد هم هيچ کدوم .
    توي خونه امتحان کردم اين اوآل ها گرد نيستند يک حالت بيضي مانند دارند ولي نور سبز و سفيد و قرمزش خوب بود ولي آبيش هم با اون که نور خوبي داشت ولي نورش به اون سه تا نميرسيد و کمتر بود . در مورد کلاهي ها بايد بگم سبز و سفيد و صورتيش خوب بودند بعدش آبيش و در آخر قرمزش .
    يک سري ال اي دي ديگه هم دارم که سفيدهاش نور خيلي خوبي دارند که نميدونم اونا چي هستند نه شبيه اين اوآل ها بيضي شکلند نه شبيه اين کلاهي هايند اونها شبيه ال اي دي هاي ماتتند ولي شفاف اند .
    مرسي داري اساسي.
    آفرين به اين پشت کار.
    حالا در مقايسه بين اوال و اچ جي کدومشون نور بيشتري داره؟
    زاويه ديد چطور؟؟؟؟؟
    اگه بتوني مقايسه بين اوال و اچ جي رو بر اساس رنگ شون انجام بدي خوبه . مثلا رنگ آبي اوال بهتره يا اچ جي . قرمز اوال بهتره يا اچ جي. و غيره
    2009/12/25
    1,462
    35

سلام. من که فقط کلاهی کار کردم مارکهای مختلف
    سفید فقط اچ جی dsj خوبه بعدش هم hy-2800
    سفیدهای دیگه که کار کردم حتی همین مارک اچ جی کم نور میشن بعد از مدتی اونم چه کم نوری .....
    تو قرمز هم همین اج جی مخصوصا yy13 , yy14 خوبه
    آفتابی باز dsj بقیه مالی نیستن.
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 29