اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ال ای دی مناسب کار شما چیست ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ال ای دی مناسب کار شما چیست ؟

سلام
    آیا ال ای دیهای استفاده شده در تابلو ثابت با تابلو متحرک فرق می کنه ؟
    کدام ال ای دی ها مناسب تابلو ثابت می باشد ؟
    کدام ها مناسب تابلو روان میباشد ؟
    و کدام ال ای دیها بیشترین نور را دارند ؟
    کاربرد ال ای دی های لیزری در کجاست ؟
    لطفا مشخصات ال ای دی ها کامل تر بگویید چون یه بار یه مقدار ال ای برای برای تابلو سفارش دادم زیاد مناسب نبود فکر کنم اشتباه سفارش داده بودم .
    سپاس
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

پاسخ : ال ای دی مناسب کار شما چیست ؟

سلام دوستان
    من خودم تابلو ثابت کار میکنم از نظر نوردهی led هایی که با نام oval معروف هستند بیشترین نور رو دارند اما تو خریدش باید دقت کنی چون تقلبی زیاد شده و بعد این مدل میرسیم به led هایی که به HG (کلاهی) معروف هستند

قیمتی که در حال حاضر من از led اوال اصل دارم در حدود 120 تا 130 تومن و hg سفید 75 و قرمز 85 تا 95 هست

از نظر مقدار نوردهی سبز بیشترین نور بعد قرمز و بعد رنگ هایی مثل زرد، آفتابی ، آبی ، بنفش و .... می باشد

اما در مورد روان و نوع led ها اطلاعاتی ندارم اما دیدم که دوستان با hg قرمز روان کار میکنن .
    امير مسعود مقدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud.moghaddam21
      سلام دوستان
      من خودم تابلو ثابت کار میکنم از نظر نوردهی led هایی که با نام oval معروف هستند بیشترین نور رو دارند اما تو خریدش باید دقت کنی چون تقلبی زیاد شده و بعد این مدل میرسیم به led هایی که به HG (کلاهی) معروف هستند

قیمتی که در حال حاضر من از led اوال اصل دارم در حدود 120 تا 130 تومن و hg سفید 75 و قرمز 85 تا 95 هست

از نظر مقدار نوردهی سبز بیشترین نور بعد قرمز و بعد رنگ هایی مثل زرد، آفتابی ، آبی ، بنفش و .... می باشد

اما در مورد روان و نوع led ها اطلاعاتی ندارم اما دیدم که دوستان با hg قرمز روان کار میکنن .
      تشکر بابات جواب خوبتون
      در مورد زاویه دید ال ای دی ها چه نظری داری؟
      چه نوع ال ای دی هم بالاترین زاویه دید و هم بیشترین نور رو میده؟

دیدگاه

سلام
        من به جواب سوال اولم رسیدم میشه گفت میشه در تابلو روان و تابلو ثابت هر دو رو از اوآل های اصل استفاده کرد ولی به دلیل گرانی ال ای دی های اوآل در تابلو روان کمتر اسفتاده میشود یا اصلا استفاده نمیشوند مگر قصد یه کار خاص رو داشته باشیم .
        اما در مورد بقیه هنوز نه . چون مسئله اینه که این اوآل ها به دسته های مختلفی تقسیم میشند همین طور این کلاهی ها . که باید بتونیم اصل و از غیر اصل تشخیص بدیم .
        نوشته اصلی توسط masoud.moghaddam21
        کدام نوع ال ای دی بیشترین نور را دارند اوآل ها یا کلاهی ها ؟
        آیا این اوآل های اصل و این کلاهی های اصل رو میشه با قیمت مناسب تر گیر اورد ؟
        ایا نور سفید کمتر از بقیه میباشد ؟
        و کدام ال ای دی ها بیشتر نور را پرتاب می کنند آیا همان ال ای دی های لیزری نیستند ؟
        سپاس
        مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

تا اونجا که من میدونم . میزان شدت نور ال ای دی ها رو با واحدی به نام mcd میسنجن
          من یه نگاهی به ال ای دی های توی فروشگاه انداختم بیشتر شدت نور مربوط به مارک M T k هست

COLOR : Blue
          1500-1800mcd

COLOR : Green
          2500-3000mcd

COLOR : RED
          2000-2500mcd

COLOR : White
          3000-5000mcd

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mnopamin
            تا اونجا که من میدونم . میزان شدت نور ال ای دی ها رو با واحدی به نام mcd میسنجن
            من یه نگاهی به ال ای دی های توی فروشگاه انداختم بیشتر شدت نور مربوط به مارک M T k هست

COLOR : Blue
            1500-1800mcd

COLOR : Green
            2500-3000mcd

COLOR : RED
            2000-2500mcd

COLOR : White
            3000-5000mcd

مهندس من با led های hg که معروف به همون کلاهی هستند زیاد کار کردم میزان نوردهی رنگ سفید تو این مدل ها کمتر از مابقی رنگ هاست اما تو مدل oval میزان نوردهی رنگ سفید به اندازه مدل hg کن نیست
            امير مسعود مقدم

دیدگاه

GH & AVAL همون طور که دوستان گفتند خوبه و منم به سفارش دوستان HG استفاده کردم حالا نمیدونم نظر سایر دوستان چی هست
              در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
              گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

سلام من امروز رفتم بازار
                9 تا ال ای دی گرفتم 4 تا اوال 5 تا کلاهی . باورتون نمیشه 9 تاش شد 1200 . بعدش هم طرف خندید که من از هر رنگی یکی خواستم . منم بهش گفتم میخوام ببینم کدوم رنگ زیباتره و مناسبتره .
                بعدش گفت اوآل ها اصله و گفت بعضی از کلاهی ها هم hg یه . فک کنم همش hg بود چون خیلی گرون درومد . شاید هم هیچ کدوم .
                توی خونه امتحان کردم این اوآل ها گرد نیستند یک حالت بیضی مانند دارند ولی نور سبز و سفید و قرمزش خوب بود ولی آبیش هم با اون که نور خوبی داشت ولی نورش به اون سه تا نمیرسید و کمتر بود . در مورد کلاهی ها باید بگم سبز و سفید و صورتیش خوب بودند بعدش آبیش و در آخر قرمزش .
                یک سری ال ای دی دیگه هم دارم که سفیدهاش نور خیلی خوبی دارند که نمیدونم اونا چی هستند نه شبیه این اوآل ها بیضی شکلند نه شبیه این کلاهی هایند اونها شبیه ال ای دی های ماتتند ولی شفاف اند .

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : ال ای دی مناسب کار شما چیست ؟

نوشته اصلی توسط سید مصطفی طبسی
                  سلام من امروز رفتم بازار
                  9 تا ال ای دی گرفتم 4 تا اوال 5 تا کلاهی . باورتون نمیشه 9 تاش شد 1200 . بعدش هم طرف خندید که من از هر رنگی یکی خواستم . منم بهش گفتم میخوام ببینم کدوم رنگ زیباتره و مناسبتره .
                  بعدش گفت اوآل ها اصله و گفت بعضی از کلاهی ها هم hg یه . فک کنم همش hg بود چون خیلی گرون درومد . شاید هم هیچ کدوم .
                  توی خونه امتحان کردم این اوآل ها گرد نیستند یک حالت بیضی مانند دارند ولی نور سبز و سفید و قرمزش خوب بود ولی آبیش هم با اون که نور خوبی داشت ولی نورش به اون سه تا نمیرسید و کمتر بود . در مورد کلاهی ها باید بگم سبز و سفید و صورتیش خوب بودند بعدش آبیش و در آخر قرمزش .
                  یک سری ال ای دی دیگه هم دارم که سفیدهاش نور خیلی خوبی دارند که نمیدونم اونا چی هستند نه شبیه این اوآل ها بیضی شکلند نه شبیه این کلاهی هایند اونها شبیه ال ای دی های ماتتند ولی شفاف اند .
                  مرسی داری اساسی.
                  آفرین به این پشت کار.
                  حالا در مقایسه بین اوال و اچ جی کدومشون نور بیشتری داره؟
                  زاویه دید چطور؟؟؟؟؟
                  اگه بتونی مقایسه بین اوال و اچ جی رو بر اساس رنگ شون انجام بدی خوبه . مثلا رنگ آبی اوال بهتره یا اچ جی . قرمز اوال بهتره یا اچ جی. و غیره

دیدگاه

سلام. من که فقط کلاهی کار کردم مارکهای مختلف
                    سفید فقط اچ جی dsj خوبه بعدش هم hy-2800
                    سفیدهای دیگه که کار کردم حتی همین مارک اچ جی کم نور میشن بعد از مدتی اونم چه کم نوری .....
                    تو قرمز هم همین اج جی مخصوصا yy13 , yy14 خوبه
                    آفتابی باز dsj بقیه مالی نیستن.
                    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

با سلام خدمت اساتید و بزرگواران

دوستان به نظر شما مناسب ترین LED با نور سفید و سرد به عنوان کمکی برای چراغ های سیالیتیک جراحی که در زیر بنده مشخصاتشان را ذکر می کنم چی هست؟

چیزی که من مد نظر دارم این هست: LED با نور سفید و سرد با حداقل حرارت و حداکثر تابش با لنز درجه صفر.

http://www.sanatdarman.ir/news-202-%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C+%D8%AF% D8%B1+%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82+%D8%B9%D9%85%D9%84. html
                      بی نهایت سپاسگزارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mnopamin
                        حالا در مقایسه بین اوال و اچ جی کدومشون نور بیشتری داره؟
                        زاویه دید چطور؟؟؟؟؟
                        اگه بتونی مقایسه بین اوال و اچ جی رو بر اساس رنگ شون انجام بدی خوبه . مثلا رنگ آبی اوال بهتره یا اچ جی . قرمز اوال بهتره یا اچ جی. و غیره
                        در نور مستقیم اوال ها بهتر بودند ولی رنگ ابیش نه . دلیلش به این خاطر که مقداری ماتند و شیشه ای کامل نیستند در نتیجه دایره ی نور بزرگتری مشاهده می کنی . و کلاهی ها نور را بیشتر پرتاب می کنند .
                        و در کمتر از سی درجه تاثری در نور ندارند .
                        بیشتر از 60 درجه اوال های قرمز و سفید از بقیه بهتر بودند .
                        اگر زوایه ی دید خیلی زیاد مثلا 90 درجه مدنظرتونه هیچ کدومشون بدرد نمیخورند اگر بتونید از ال ای دی ماتهای پرنور گیر بیارید از همه بهترند .
                        البته من این شکلی احساس کردم باز هم باید خودتون ببینید .
                        ولی مطمئن هستم که رنگ ابی اوآل اصلا جالب نیست و به دوستان میگم این رنگ رو نخرید . مگر اینکه قصد داشته باشید تابلوتون رو با اوآل بسازید و حتما از هر 4 رنگ هم استفاده کنید
                        البته کلاهی قرمز من هم رنگش از بقیه ی کلاهی ها کمتره اینو هم پیشنهاد خرید نمیدم ولی خوب دوستمون در بالا یه چیزه دیگه ای گفته . شاید هم کلاهی قرمز ما قلابی بوده .
                        ولی باز هم باید خودتون مشاهده کنید شاید اون چیزی که شما مدنظرتونه با من فرق میکنه .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سید مصطفی طبسی
                          در نور مستقیم اوال ها بهتر بودند ولی رنگ ابیش نه . دلیلش به این خاطر که مقداری ماتند و شیشه ای کامل نیستند در نتیجه دایره ی نور بزرگتری مشاهده می کنی . و کلاهی ها نور را بیشتر پرتاب می کنند .
                          و در کمتر از سی درجه تاثری در نور ندارند .
                          بیشتر از 60 درجه اوال های قرمز و سفید از بقیه بهتر بودند .
                          اگر زوایه ی دید خیلی زیاد مثلا 90 درجه مدنظرتونه هیچ کدومشون بدرد نمیخورند اگر بتونید از ال ای دی ماتهای پرنور گیر بیارید از همه بهترند .
                          البته من این شکلی احساس کردم باز هم باید خودتون ببینید .
                          ولی مطمئن هستم که رنگ ابی اوآل اصلا جالب نیست و به دوستان میگم این رنگ رو نخرید . مگر اینکه قصد داشته باشید تابلوتون رو با اوآل بسازید و حتما از هر 4 رنگ هم استفاده کنید
                          البته کلاهی قرمز من هم رنگش از بقیه ی کلاهی ها کمتره اینو هم پیشنهاد خرید نمیدم ولی خوب دوستمون در بالا یه چیزه دیگه ای گفته . شاید هم کلاهی قرمز ما قلابی بوده .
                          ولی باز هم باید خودتون مشاهده کنید شاید اون چیزی که شما مدنظرتونه با من فرق میکنه .
                          من شیراز هستم .
                          واسه یه کار شخصی قراره یه سر بیام تهران .
                          بازار این ال ای دی ها کجاست تا یه سر بزنم ببینم چه ال ای دی راست کارم هست ؟ و یه چرخی هم بزنم شاید یه چیزی دستگیرم شه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mnopamin
                            من شیراز هستم .
                            واسه یه کار شخصی قراره یه سر بیام تهران .
                            بازار این ال ای دی ها کجاست تا یه سر بزنم ببینم چه ال ای دی راست کارم هست ؟ و یه چرخی هم بزنم شاید یه چیزی دستگیرم شه.
                            من تهرانی نیستم
                            شیراز که خوبه
                            تهرانی ها بازار این ال ای دی ها کجاست ؟
                            خیلی سپاس

دیدگاه

سلام دوستان
                              بازار ای ال ای دی ها داخل خیابان جمهوری و پاساژ امجد و پاساژ توکله!!
                              و به نظر من داخل ال ای دی های کلاهی رنگ قرمز بهترینه چون داخل عمل نتیچه گرفتم ازش.
                              تو اوال هم سبز.
                              و اوال زاویه دید خوبی داره نسبت به کلاهی. همچنین روز دید تره!!بستگی به کیفیتش داره!!
                              http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
                              daydigi.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X