اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کولرگازی یاآبی ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کولرگازی یاآبی ؟

باسلام
    شایداین پرسش من ربطی به این انجمن و...نداشته باشدولی مپرسم ! :-??
    به نظرشمابرای مغازه ای به مساحت 10 مترکولرگازی بهتریا آبی این هم درنظرداشته باشیددرامدمغازه فعلان ضعیف می باش :cry2:(لازم به ذکراست که نمی توان ازپنجره استفاده کرد.)
    اگرابی یاگازی چه مدلی ؟ چندوات؟
    پیشاپیش ازپاسخهای شماممنون هستم.
    برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

پاسخ : کولرگازی یاآبی ؟

مصرف برق کولر آبی نسبت به خنکی که میده بهتره یعنی برقت کمتر میاد ولی کولر آبی باید ورودی و خروجی هوا داشته باشی یعنی هوای خشک بهش بدی هوای مرطوب خنک بهت میده اگر هوای مرطوب بهش بدی هیچی بهت نمیده!

اگر راه ورودی هوای خشک نداری باید گازی بزاری.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
      مصرف برق کولر آبی نسبت به خنکی که میده بهتره یعنی برقت کمتر میاد ولی کولر آبی باید ورودی و خروجی هوا داشته باشی یعنی هوای خشک بهش بدی هوای مرطوب خنک بهت میده اگر هوای مرطوب بهش بدی هیچی بهت نمیده!

اگر راه ورودی هوای خشک نداری باید گازی بزاری.
      باسلام
      خب بله محیط من بسته است ولی بایدقیمت مصرف هم درنظربگیرم خب قیمت اولیه (یعنی خریدکولرمهم نیست مهم مصرف وپول قبض ماهانه است)
      می شودمیزان مصرف هرکدام وبهترین مدل گازی وابی رابگید.
      ممنون می شوم.

دیدگاه

سلام
        به نظر من اگه درب مغازه خیلی باز و بسته نمیشه و تو یه منطقه معتدل زندگی میکنی حداقل کولر گازی 12000 برات کافیه اگه پول برق برات مهم هست .
        ولی برای گرما از کولر گازی استفاده نکن . چون کولر های گازی که گرمایش هم دارند دارای المنتی هستند که علاوه بر مصرف حالت سرما ده مصرف المنت هم به اون اضافه میشه . یعنی مصرف برق در زمان گرما ده بیشتر از مصرف در مد سرماده هست .

دیدگاه

اگه پول برق برات مهمه همان ابی بزار بهتره
          البته بستگی به اب وهوای منطقه داره اگه رطوبت و شرجی باشه انتخاب اولت گازی باشه ولی اگه منطقه خشک باشه همون ابی بهتره
          راه در جهان یکی است و ان راه راستی است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin9173607961
            اگه پول برق برات مهمه همان ابی بزار بهتره
            البته بستگی به اب وهوای منطقه داره اگه رطوبت و شرجی باشه انتخاب اولت گازی باشه ولی اگه منطقه خشک باشه همون ابی بهتره
            باسلام
            خب جای من خیلی کم است به نظرشماکوچکترین کولرکدام است؟

دیدگاه

سلام خدمت شما
              پیشنهاد می کنم از کسانی که انواع کولرهای را نصب می کنند و آشنایی کاملی با انواع کولرها دارند مشورت بگیرید. من سایتی رو میشناسم که خدمات مختلفی رو انجام میده. فکر کنم علاوه بر نصب و جابجایی کولرها, کار فروش کولرگازی و آبی هم انجام میده.
              اگه میخوای اطلاعات بیشتری بدست بیاری تو بازاری که قیمت ها کم و زیاد میشه از سایت تاسیسات سرویس کمک بگیر.
              آدرس صفحه ای که مربوط به کولر گازی میشه رو اینجا می نویسم. روی کلمه کلیک کن وارد سایتش بشو.

حتما وارد سایتش بشو و از پشتیبانهای سایتش سوال کن.

دیدگاه

با سلام
                شما از کولر گازی اینورتر دار استفاده کنید که برق مصرقی آن حداقل نصف کولر های گازی دیگر است سایز 12000 برای مکان شما کافیست این نوع کولر ها خاصیت گرم کنندگی هم دارند و اصلا از المنت برقی برای گرم کردن استفاده نمیکنند بلکه با معکوس کردن جهت چرخش موتور کمپرسور سیکل سرمایش به گرمایش تبدیل میگردد و مصرف برق آنهم ناچیز است . برای انتخاب کارکولر اجنرال را پیشنهاد میکنم (از نظر لئازم یدکی و خدمات پس از فروش از انواع دیگر بهتر است) قیمت آن در حال حاضر حدود ،2،800،000 تومان است دقت کنید هنگام خرید ذکر کنید که باید حتما بورد اینورتر داخل کندانسور داشته باشد و شما آنرا چک خواهید کرد تا فروشنده نوع بدون اینورتر و پر مصرف را غالب نکند ضمناً اعلام کنید موتور سنگین باشد از گاز R410 استفاده کند و رادیاتور آن طلایی و موتور آن کاوازاکی ژاپنی و مونتاژ تایلند باشد . البته اینها که ذکر شد عرف بازار امروز است ولی بعدا چه نوعی به بازار عرضه شود خدا میداند همچنین باید بدانید که تمام کولرهای موجود در بازار ایران بدون استثناء چینی هستند فقط بعضی از شرکتها چون آنها را با برگ سبز گمرک وارد کرده تا سه برابر گرانتر در بازار ارائه میکنند ولی از نظر ساخت و کیفیت هیچ فرقی با بقیه ندارند دنبال برند خاصی هم نباشید که در بازار فعلی با توجه به تحریمها بعدا به مشکل قطعات یدکی مواجه خواهید شد . موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X