اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مجله ی نویز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مجله ی نویز

سلام دوستان
    ی سوال داشتم!
    چرا این مجله یک ساله که هیچ فعالیتی نداشته؟؟؟
    آدم ها همه ميپندارند که زنده اند،براي آنها تنها نشانه حيات بخار گرم نفس هايشان است!!
    کسي از کسي نميپرسد، آهاي فلاني...
    از خانه ي دلت چ خبر؟؟ گرم است؟؟ نوري دارد هنوز؟؟ ...

پاسخ : مجله ی نویز

تا اطلاع ثانویه انتشارش متوقف شده

دیدگاه

واقعا مجله فوق العاده ای بود :wow:.حیف که متوقف شده .
      به امید انتشار دوباره اون. :nerd:
      ای خدا ، من باید از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر میآ‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم.
      شهید دکتر مصطفی چمران

دیدگاه

سلام ..

اگر یک تیم متشکل از اعضای مشتاق و پیگیر، ساخته بشه؛ مجله ی نویز میتونه فعالیت خودش رو مجددا آغاز و تا مدت های طولانی (امیدوارانه) ادامه بده .. همه چیز بستگی به همت، همکاری و پشتکار کاربر ها و تیم مجله داره .. تا اونجایی که من اطلاع دارم، حمایت و استقبال مدیریت همیشه هست، امــا همکاری کاربرها مساله ی تعیین کننده بوده و هست ..
        دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

طبق آخرین نظرسنجی، که قرار بود انتخاب بشه که
          1- مجله بصورت ضعیف کار بکنه و تغییری در کیفیتش ایجاد نشه
          2- یا اینکه پولی بشه (در حد 2000 تومن) و یک کادر مجرب براش استخدام بشه و مابقی هزینه ها از طرف شرکت داده بشه
          دوستان زیادی نظر دادند که اگر پولی بشه دیگه به درد نمی خوره و کلی چیز دیگه و ....
          متأسفانه علارقم میل باطنی مجبور به انتخاب گزینه اول شدیم و نتیجش هم همین شده که مجله از اولویت های اصلی شرکت خارج شده و فکر نمی کنم به این زودی ها هم شماره جدید منتشر بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشاد اکرمی
            طبق آخرین نظرسنجی، که قرار بود انتخاب بشه که
            1- مجله بصورت ضعیف کار بکنه و تغییری در کیفیتش ایجاد نشه
            2- یا اینکه پولی بشه (در حد 2000 تومن) و یک کادر مجرب براش استخدام بشه و مابقی هزینه ها از طرف شرکت داده بشه
            دوستان زیادی نظر دادند که اگر پولی بشه دیگه به درد نمی خوره و کلی چیز دیگه و ....
            متأسفانه علارقم میل باطنی مجبور به انتخاب گزینه اول شدیم و نتیجش هم همین شده که مجله از اولویت های اصلی شرکت خارج شده و فکر نمی کنم به این زودی ها هم شماره جدید منتشر بشه
            من تا الان حتی یه سری از این مجله رو هم دانلود نکردم نمیدونم اصلا چه طوریه :rolleyes:
            ولی تا الان خیلی ازش تعریف شنیدم ( هر وقت تو فروم ازش صحبت شده کسی بدش رو نگفته و همه ازش تعریف کردند ) البته غیر از این هم از ECA انتظار نمی ره
            اما یه سوال چرا این مجله رو که این همه علاقمند داره چاپ نمی کنید و تو فروشگاه سایت نمی فروشید ؟ به دوستانی هم که علاقمند هستن هم اشتراک بدین :smile:
            خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
            [hr]

دیدگاه

سلام ..

برای این موضوع شاید یه راه حل خیلی ساده بتونه کمک بزرگی باشه .. کافیه که دو نسخه از مجله در هر شماره آماده بشه توسط تیم نشریه: یکی نسخه ی اصلی که شامل توضیحات و شرح کامل مطالب هست .. برای این نسخه هزینه ی پیشنهاد شده رو میتونیم در نظر بگیریم، یعنی کاربرها برای استفاده از اون، هزینه ای پرداخت میکنن که در مقایسه با سایر نشریه ها فکر میکنم فوق العاده کمتر و به صرفه تر هست، بعلاوه ی اینکه با خرید این نشریه به نوعی روح تشکر و تشویق برای ادامه ی کار به تیم مجله و مجموعه ی سایت منتقل میشه .. نسخه ی دوم هم مثل یک دموی خلاصه از نشریه هست که به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار میگیره .. در این نسخه سرفصل مطالب، و خلاصه ی مقالات و موضوعات گذاشته میشن تا به نوعی دید خوبی به مخاطب منتقل کنه .. با مطالعه ی این نسخه؛ مخاطب قدرت و امکان تصمیم گیری رو پیدا میکنه که آیا به خرید نشریه اقدام کنه یا خیر .. با این روش، میتونیم به ادامه ی کار نشریه و چاپ اون بیش از پیش امیدوار باشیم .. موفق باشید ..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسام الدین
                سلام ..

برای این موضوع شاید یه راه حل خیلی ساده بتونه کمک بزرگی باشه .. کافیه که دو نسخه از مجله در هر شماره آماده بشه توسط تیم نشریه: یکی نسخه ی اصلی که شامل توضیحات و شرح کامل مطالب هست .. برای این نسخه هزینه ی پیشنهاد شده رو میتونیم در نظر بگیریم، یعنی کاربرها برای استفاده از اون، هزینه ای پرداخت میکنن که در مقایسه با سایر نشریه ها فکر میکنم فوق العاده کمتر و به صرفه تر هست، بعلاوه ی اینکه با خرید این نشریه به نوعی روح تشکر و تشویق برای ادامه ی کار به تیم مجله و مجموعه ی سایت منتقل میشه .. نسخه ی دوم هم مثل یک دموی خلاصه از نشریه هست که به صورت رایگان در سایت برای دانلود قرار میگیره .. در این نسخه سرفصل مطالب، و خلاصه ی مقالات و موضوعات گذاشته میشن تا به نوعی دید خوبی به مخاطب منتقل کنه .. با مطالعه ی این نسخه؛ مخاطب قدرت و امکان تصمیم گیری رو پیدا میکنه که آیا به خرید نشریه اقدام کنه یا خیر .. با این روش، میتونیم به ادامه ی کار نشریه و چاپ اون بیش از پیش امیدوار باشیم .. موفق باشید ..
                خوب حالا اگه یه نفر پیدا شه که مجله کامل رو بخره و بعد بذاره یه جا دیگه برا دانلود چی؟ :-w

میدونید که احتمالا اینطوری میشه....
                خویشتن را اصلاح کنید تا خداوند کارها را اصلاح کند. امیر المومنین علی (ع)

دیدگاه

با سلام
                  من سعی کردم هر جور میتونم کمک کنم چون واقعا کمبود یه همچین مجله ای برای بچه های برق حس میشه و امیدوار بودم که کم کم ارتقا پیدا کنه و وحتی چاپ بشه . الانم واقعا حیفم میاد این تیمی که تشکیل شد اینجور دوباره بهم بخوره و برای راه اندازی مجددش هر کمکی که از دستم بر بیاد انجام میدم .
                  تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
                  تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

حیف مجله خوبی بود :cry:
                    به نظر اگه قراره پولی بشه بهتره که همراه نسخه الکترونیکی (e-book) نسخه چاپیش منتشر بشه
                    این جوری خیلی بهتره چون مجله چاپ شده یک چیز دیگس!

دیدگاه

سلام ..

هدف اصلی برای تهیه، انتشار و چـاپ این نشریه، کار گروهی، ترویج روح همکاری و تشویق کاربرها به انجام کارهای علمی و پژوهشی هست .. به طبع، اگه مخاطب های سایت، قصد این رو داشته باشن که از سایت حمایت کنن و برای پیشرفت اون آستین همت بالا بزنن و تلاش کنن؛ خرید مستقیم نشریه از سایت میتونه بهترین راه حل باشه؛ حتی اگه نسخه ای هم به صورت غیر قانونی در یک جایی پلود شده باشه .. هر راهی رو که در نظر بگیرید؛ میشه ازش یک بیراهه ی غیر قانونی ساخت (--متاسفانه--)؛ امــا ما از فرهنگ، احترام و ارزش قائل شدن برای زحمتی که کشیده شده و میشه، حمایت میکنیم و برای همین امر، تلاش گروهی حودمون رو به کار می بندیم .. موفق باشید ..

نوشته اصلی توسط حامد سازگاران
                      خوب حالا اگه یه نفر پیدا شه که مجله کامل رو بخره و بعد بذاره یه جا دیگه برا دانلود چی؟ :-w

میدونید که احتمالا اینطوری میشه....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X