اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور تشخیص بوی بد پا ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور تشخیص بوی بد پا ؟

سلام دوستان
    از کف پا چه گازهای تولید میشه ؟
    سنسوری ک بتونه اون رو تشخیص بده هم معرفی کنید
    باتشکر

پاسخ : سنسور تشخیص بوی بد پا ؟

دوست عزیز نمی دونم واسه چی میخوای ولی سنسورهای AQ می تونن بو های بد مثل بوی بدن رو تشخیص بدن. کاربردش هم توی صنعت تهویه هست و مثلا در اتاقی که سنسور قرار داره اگه بوی بدی منتشر بشه سیستم تهویه هوای تازه شروع به کار می کنه. توی بازار موجود هست. برند زیمنس رو من کار کردم مدل QPA2002. فقط قیمتش بالا هست چون یه کم لوکسه.

دیدگاه

همینکه بتونه رطوبت عرق پا رو تشخیص بده بعد بتونی واسش یه حدی تعریف کنی کهاگر از یک حدی بگذره شامل بو هم میشه فک کنم بشه مدل کردش
      ب :job:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط freedom_truth
        "سنسور تشخیص بوی بد پا"!

دوست عزیز این سنسور رو من استفاده کردم ولی به درد نمیخوره.
        پهنای باندش کمه و در ضمن رزولوشن شون معمولاً پایینه.

اگه با سیگنال "بوی پا" مشکل دارید باید از سنسور "بیشعور سنج" استفاده کنید. خیلی خوب جواب میده.
        برا پروژه دانشگاه ست ، زیاد نیاز نیست قوی باشه
        ب نظرتون بکارم میاد ؟
        اسم سنسوری ک استفاده کردی چی بود ؟

اضافه شده در تاریخ :
        گازی ک از کف پا تولید میشه رو هم بدونید میشه ی کاریش کرد

اضافه شده در تاریخ :
        دوستان کسی اطلاع نداشت در این باره ؟
        نیاز مبرم دارم
        مثل اینکه گاز گوگرد و متان از کف پا تولید میشه
        سنسوری ک گوگرد رو بتونه تشخیص بده چیه ؟

دیدگاه

دوست عزیز مثل اینکه شما اصلا پاسخ ها رو نمی خونید. گفتم که سنسور AQ یا air quality. بوی بد پا و بدن به علت ترکیبات آلی پیچیده هستند که توسط باکتری ها در محیط های مرطوب مثل زیر بغل و پا تولید می شوند و به علت ترکیبات پیچیده تشخیص آنها پیچیده و سخت است. اگه واقعا نیاز دارید مدل زیمنس که توی بازار هست رو معرفی کردم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pinkplus
            دوست عزیز مثل اینکه شما اصلا پاسخ ها رو نمی خونید. گفتم که سنسور AQ یا air quality. بوی بد پا و بدن به علت ترکیبات آلی پیچیده هستند که توسط باکتری ها در محیط های مرطوب مثل زیر بغل و پا تولید می شوند و به علت ترکیبات پیچیده تشخیص آنها پیچیده و سخت است. اگه واقعا نیاز دارید مدل زیمنس که توی بازار هست رو معرفی کردم.
            ممنون از اینکه پاسخ دادی
            پست ها رو خوندم .ولی این سنسوری ک شما معرفی کردین .هم گرونه برای کار من و هم تخصصش بوی پا نیست، یعنی اگه یجا بوی بد باشه، بوی پا هم بیاد وسط دیگه قابل تفکیک نیست توسط این سنسور .
            هنوز دقیق متوجه نشدم ک از کف پا په گازی بیرون میاد

دیدگاه

دوست عزیز بوی پا گاز متان یا دی اکسید کربن نیست که با یه سنسور 10-20 تومنی بشه حسش کرد. ترکیب پیچیده مواد آلی هست. اگه تونستین زیر 500 تومن در بیاردش شرکت ما مشتریه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pinkplus نمایش پست ها
                دوست عزیز نمی دونم واسه چی میخوای ولی سنسورهای AQ می تونن بو های بد مثل بوی بدن رو تشخیص بدن. کاربردش هم توی صنعت تهویه هست و مثلا در اتاقی که سنسور قرار داره اگه بوی بدی منتشر بشه سیستم تهویه هوای تازه شروع به کار می کنه. توی بازار موجود هست. برند زیمنس رو من کار کردم مدل QPA2002. فقط قیمتش بالا هست چون یه کم لوکسه.
                من یک دستگاه میخوام فردی که بوی تعریق بدی میده از کنارش رد بشه یک آلارمی بده
                هزینه اش رو پرداخت می کنم برای ساخت
                homozh@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X