اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت موس USB، کیبرد USB و پورت سریال مجازی با PIC18F2550

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت موس USB، کیبرد USB و پورت سریال مجازی با PIC18F2550

با سلام خدمت دوستان
    فایلی که اینجا میزارم چند تا پروژه هست از مثالهای USB کامپایلر CCS که برای PIC18F2550 کمی تغییرشون دادم و تستشون کردم.
    http://jelecomp.persiangig.com/electronics/PIC_USB_CCS.rar

موس: پروژه ماوس USB. با وصل کردن این مدار به کامپیوتر، بدون نیاز به درایور، یک موس USB توسط کامپیوتر شناخته میشه که اشاره گر اون بصورت یک دایره میچرخه.
    کیبرد: پروژه کیبرد هم مثل موس هست با این تفاوت که با فشار دادن دکمه روی پین A4، کاراکتر A به کامپیوتر ارسال میشه.
    پورت سریال مجازی: این پروژه هم یک پورت سریال مجازی به سیستم اضافه میکنه که بدون درایور میتونید در برنامه های کامپیوتری که خودتون مینویسید با میکرو ارتباط برقرار کنید.

این پروژه ها رو من با نسخه 4.130 کامپایل کردم و برای اطمینان، فایلهای درایورهای همین نسخه رو هم رو الصاق کردم.
    توی مثالها چند تا پروژه دیگه هم هست که اونا رو تست نکردم ولی میتونید استفاده کنید. مثلاً یک پروژه هست که موس و کیبرد رو باهم ایجاد میکنه.

موفق باشید

پاسخ : ساخت موس USB، کیبرد USB و پورت سریال مجازی با PIC18F2550

نوشته اصلی توسط freedom_truth نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    فایلی که اینجا میزارم چند تا پروژه هست از مثالهای USB کامپایلر CCS که برای PIC18F2550 کمی تغییرشون دادم و تستشون کردم.

موس: پروژه ماوس USB. با وصل کردن این مدار به کامپیوتر، بدون نیاز به درایور، یک موس USB توسط کامپیوتر شناخته میشه که اشاره گر اون بصورت یک دایره میچرخه.
    کیبرد: پروژه کیبرد هم مثل موس هست با این تفاوت که با فشار دادن دکمه روی پین A4، کاراکتر A به کامپیوتر ارسال میشه.
    پورت سریال مجازی: این پروژه هم یک پورت سریال مجازی به سیستم اضافه میکنه که بدون درایور میتونید در برنامه های کامپیوتری که خودتون مینویسید با میکرو ارتباط برقرار کنید.

این پروژه ها رو من با نسخه 4.130 کامپایل کردم و برای اطمینان، فایلهای درایورهای همین نسخه رو هم رو الصاق کردم.
    توی مثالها چند تا پروژه دیگه هم هست که اونا رو تست نکردم ولی میتونید استفاده کنید. مثلاً یک پروژه هست که موس و کیبرد رو باهم ایجاد میکنه.

موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    همین پروژه رو شما با avr تو محیط بسکام ندارید ؟؟؟
    کیبورد با پورت usb

ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاه

پاسخ : ساخت موس USB، کیبرد USB و پورت سریال مجازی با PIC18F2550

ممنون . یک سوال توی برنامه USB باید چکار کنیم که سیستم پورت سریال یا پارالر یا .... بشناسه .
      مثلا اگه من بخ.ام برنامه تغییر بدم که با اتصال به کامپیوتر یک پورت LPT بشناسه باید چگار کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X