اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی کردن سایت الکترونیکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی کردن سایت الکترونیکی

با سلام .

اساتید کسی سایت خاصی ( انگلیسی یا فارسی ) سراغ داره که مباحث اولیه الکترونیک 1 به خصوص قطعات الکترونیک رو با فایل های فلش درست کرده باشه و توضیح داده باشه ؟ بیشتر دنبال یه سایت الکترونیکی ام که فیلم فلش برای الکترونیک داشته باشه .

=================================

یه سوال دیگه :

به نظرتون ولتاژ و جریان AC و DC رو میتونیم به چی تشبیه کنیم ؟ یا حالا دیود ؟

میخوام برای کسی که هیچی الکترونیک نمیدونم این رو بگم موندم براش چی مثال بزنم .

مثلا من خودم برای دیود مثال یه خیابان یک طرفه رو می زنم . و برای اون ولتاژ و جریان DC و AC مثال دو شیر اب که یکی همواره ابش ثابت هست و شیر کم و زیاد نمیشه . (DC) و یه شیر متغیر که ابش کم و زیاد میشه برای AC ...

البته حالا کسی نظر خاص دیگه ای نداره ؟

==============================
    مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

پاسخ : معرفی کردن سایت الکترونیکی

نوشته اصلی توسط skyzare
    برای اون ولتاژ و جریان DC و AC مثال دو شیر اب که یکی همواره ابش ثابت هست و شیر کم و زیاد نمیشه . (DC) و یه شیر متغیر که ابش کم و زیاد میشه برای AC ...
    من از مدل جریان آب خوشم میاد. معلممون هم اینطوری به ما یاد داد.
    ولی شما برای این که یاد بدید، باید اول خودتون خوب یاد گرفته باشید وگرنه بچه رو گیج می کنید.
    بحث AC و DC بحث کم و زیاد شدن نیست. بحث عوض شدن جهت هست.

من عبارت "learn electronics water flow dc ac" رو گوگل کردم و به این صفحه رسیدم:
    https://learn.sparkfun.com/tutorials/alternating-current-ac-vs-direct-current-dc/all

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X