اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در راه اندازی موتور براشلس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در راه اندازی موتور براشلس

کمک در مورد راه اندازی موتور براشلس
    میخواستم بدونم در مدار زیز که مدار راه انداز براشلس میباشد میتوان جریان خروجی از ای سی به موتور را تقویت کرد مثلا 3 تا ترانزیستور به پایه های 1 و 3 و 16 وصل کرد ؟ اخه جریان خروجی این ای سی 0.8 تا 1 آمپر هست میتونیم اونو به 10تا18 آمپر افزایش داد؟
    اگه راهه دیگه ای میدونید بگید ممنونم

برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

پاسخ : کمک در راه اندازی موتور براشلس

نوشته اصلی توسط ellateman
    کمک در مورد راه اندازی موتور براشلس
    میخواستم بدونم در مدار زیز که مدار راه انداز براشلس میباشد میتوان جریان خروجی از ای سی به موتور را تقویت کرد مثلا 3 تا ترانزیستور به پایه های 1 و 3 و 16 وصل کرد ؟ اخه جریان خروجی این ای سی 0.8 تا 1 آمپر هست میتونیم اونو به 10تا18 آمپر افزایش داد؟
    اگه راهه دیگه ای میدونید بگید ممنونم

سلام
    اگر بخواهید از این ای سی استفاده کنید و جریان رو تقویت کنید کار بسیار سختی هست چون سیگنالهای ای سی سیگنال های خروجی هستند و سیگنالهای کنترلی نیستند
    در تاپیک دوچرخه برقی که در امضای من وجود دارد به راه اندازی موتور های براشلس مفصل پرداخته شده است.

sigpic

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ناصر منتظری
      سلام
      اگر بخواهید از این ای سی استفاده کنید و جریان رو تقویت کنید کار بسیار سختی هست چون سیگنالهای ای سی سیگنال های خروجی هستند و سیگنالهای کنترلی نیستند
      در تاپیک دوچرخه برقی که در امضای من وجود دارد به راه اندازی موتور های براشلس مفصل پرداخته شده است.
      من نمیخوام کنترلشون کنم فعلا فقط میخوام جریان رو تقویت کنم میشه آیا؟
      برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ellateman
        من نمیخوام کنترلشون کنم فعلا فقط میخوام جریان رو تقویت کنم میشه آیا؟
        منظور منم از کنترل راه اندازی بود.
        با این ای سی که اصلا نمیشه این کار رو کرد یعنی جریانش رو تقویت کرد! چون نمیدونیم دقیقا داخلش چیه ، حتی اگر بدونیم هم بازم کار خیلی خیل سختیه

به راحتی میشه یه موتور براشلس رو راه اندازی کرد ، کنترل کرد و هر کاری که مد نظر شماست انجام داد
        اما با این ای سی نه !
        شما می تونید در پست دوچرخه برقی راه مناسب رو پیدا کنید.

sigpic

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X