ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 6 از 6 نخست 123456
نمایش نتایج: از 51 به 58 از 58
    2011/03/18
    تهران
    574
    2

پاسخ : کنترل وسايل خونه با استفاده از موبايل ( Android to PIC)

نقل قول نوشته اصلی توسط sanup2006
    براي يک فرد تازه کار که ميخواد برنامه اندرويد بنويسه آيا برنامه نوشتن براي واي فاي و ارسال و دريافت دستور بين ميکرو و واي فاي گوشي خيلي سخت ميشه ؟(به نسبت بلوتوث)
    جفتشون سوکت پروگرمينگ حساب ميشن، اما يکي براي سوکت بلوتوث مينويسي و اون يکي هم براي سوکت TCP/IP مينويسي
    براي ارتباط با ماژول تو بلوتوث يه قسمت انتخاب دستگاه داري و تو واي فاي فقط ست کردن آيپي و شماره سوکت داري و تبادل ديتا بين جفتشون ديگه يکيه.
    با يه سري خرده کاري ديگه از قبيل چک کردن روشن بودن واي فاي و بلوتوث يا اينکه چک کني دستگاه بلوتوث داره يا نه و ....
    ;()((void (*)(void))0x0000))
    2012/01/20
    364
    19

پاسخ : کنترل وسایل خونه با استفاده از موبایل ( Android to PIC)

نقل قول نوشته اصلی توسط arvinfx
    ها ای که وگفتی یعنی چ
    یعنی در بلوتوث در یک لحظه باید فقط یه دستگاه وصل شده باشه تا دیتا بفرسته. در مورد ماژول BCD100 نوشته بود 4 تا وصل میشه واسه همین رفتم خریدم دیدم فقط در حالتی که ماژول مستر باشه 4 تا اسلیو وصل میشه بهش و دستگاه اندرویدی ما هم باید حتما مستر باشه و در حالت اسلیو نمیشه کاری که ما ازش میخوایم رو انجام بده یعنی وسایل خونه رو همزمان یه گوشی بیشتر نمی تونه کنترل کنه دوباره همون آش و همون کاسه. و اینطور شد که رفتم دنبال ماژول وای فای HLK-RM04 که قابلیت اینو داره که بهش 20 تا آی پی کانکت شه.
    2011/02/09
    مشهد
    485
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfa91
    یعنی در بلوتوث در یک لحظه باید فقط یه دستگاه وصل شده باشه تا دیتا بفرسته. در مورد ماژول BCD100 نوشته بود 4 تا وصل میشه واسه همین رفتم خریدم دیدم فقط در حالتی که ماژول مستر باشه 4 تا اسلیو وصل میشه بهش و دستگاه اندرویدی ما هم باید حتما مستر باشه و در حالت اسلیو نمیشه کاری که ما ازش میخوایم رو انجام بده یعنی وسایل خونه رو همزمان یه گوشی بیشتر نمی تونه کنترل کنه دوباره همون آش و همون کاسه. و اینطور شد که رفتم دنبال ماژول وای فای HLK-RM04 که قابلیت اینو داره که بهش 20 تا آی پی کانکت شه.
    شما از پروژه کنترل با وای فای جواب گرفتید ؟
    میشه روند کاری تا ساخت رو پله پله تشریح کنید تا بدونیم چه مسیری باید طی بشه؟
    هزینه نهایی چقدر دراومد دوست عزیز ؟
    چالش یا مشکل خاصی داشت این پروژه یا نه روتین بود.

2012/01/20
    364
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط sanup2006
    شما از پروژه کنترل با وای فای جواب گرفتید ؟
    میشه روند کاری تا ساخت رو پله پله تشریح کنید تا بدونیم چه مسیری باید طی بشه؟
    هزینه نهایی چقدر دراومد دوست عزیز ؟
    چالش یا مشکل خاصی داشت این پروژه یا نه روتین بود.

بله جواب گرفتم. بیشترین چالشش همون نوشتن برنامه اندروید بود که ماه ها روش وقت گذاشتم. در مورد هزینه من 110 تومن پول ماژول RM04 دادم که الان ارزون شده و یک دستگاه اندرویدی. در مورد مدار هم این با خودتونه که چه پردازنده ای میخواید بزارید یا چطور بردی چاپ کنید. کانفیگ ماژول اصلا کار سختی نیست و خیلی روتینه. تا اونجایی که من میدونم ماژول USR-WIFI232 که فروشگاه eca هم آورده تقریبا همینطور عمل می کنه
    2013/01/20
    32
    2

الان تقريبا تو خيلي از خونه ها مودم واي فاي هست
    ممکنه يه شبکه خانگي با همون مودم واي فاي بشه درست کرد بطوري که همزمان که داره کار اينترنتش رو ميکنه بتونه اين ماژول ها رو هم ساپورت کنه؟
    سوالم واضحه؟
    ميخوام مودم به عنوان مرکز باشه
    يه کم زيادي توقع دارم نه؟؟؟
    2011/03/18
    تهران
    574
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidadjoo
    الان تقريبا تو خيلي از خونه ها مودم واي فاي هست
    ممکنه يه شبکه خانگي با همون مودم واي فاي بشه درست کرد بطوري که همزمان که داره کار اينترنتش رو ميکنه بتونه اين ماژول ها رو هم ساپورت کنه؟
    سوالم واضحه؟
    ميخوام مودم به عنوان مرکز باشه
    يه کم زيادي توقع دارم نه؟؟؟
    اگه ماژولت حالت STA رو ساپورت کنه ميشه، انجامش داده بودم، خيلي بيشتر از حالت اکسسپوينت حال ميداد :agree:
    فقط بايد ماژولت ساپورتش کنه ديگه
    HLK-RM04 ساپورت نميکنه
    ;()((void (*)(void))0x0000))
    2011/03/02
    342
    2

بله جواب گرفتم. بیشترین چالشش همون نوشتن برنامه اندروید بود که ماه ها روش وقت گذاشتم. در مورد هزینه من 110 تومن پول ماژول RM04 دادم که الان ارزون شده و یک دستگاه اندرویدی. در مورد مدار هم این با خودتونه که چه پردازنده ای میخواید بزارید یا چطور بردی چاپ کنید. کانفیگ ماژول اصلا کار سختی نیست و خیلی روتینه. تا اونجایی که من میدونم ماژول USR-WIFI232 که فروشگاه eca هم آورده تقریبا همینطور عمل می کنه
    سلام آقا محمد،
    منم این ماژول RM0 رو گرفتم. با بحث config مشکلی ندارم.
    اما من با این ماژول می خوام با اینترنت ارتباط برقرار کنم. این ماژول می تونه از http پشتیبانی کنه؟ با چه دستوراتی باید اینکار رو انجام داد...؟ می خوام یه سری اطلاعات از پورت سریال دریافت و به یک وب پیج مشخص دراینترنت ارسال بشه...
    لازم به ذکر است که این کار رو با ماژول USR-WIFI232-T موجود در فروشگاه انجام دادم. برای این ماژول یه سری At command ها وجود داره مثل : AT+httpurl و ... که به راحتی می شه به یک وب پیج درخواست داد. من چنین دستوراتی رو توی دیتا شیت RM04 ندیدم...
    تا حالا کسی اینکار رو انجام داده؟

با سپاس
    همیشه بزرگوار تر از آن باشید که برنجید
    و نجیب تر از آن باشید که برنجانید!
    2014/11/20
    2
    0

ببخشید من میخواستم پروژه ای ور دارم که با وای فای گوشی به ماژول وسل بشم و چن تا رله رو قطع و وصل کنم
    این کار امکان پذیره یا بیخیال شم
    ترو خدا اگه ممکنه بهمن بگید شروع کنم
صفحه 6 از 6 نخست 123456
نمایش نتایج: از 51 به 58 از 58