اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد ریکاوزی انواع حافظه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد ریکاوزی انواع حافظه

سلام
    میخواستم بدونم که ریکاوری فابل های پاک شده چطوری انجام میشه ؟؟

پاسخ : سوال در مورد ریکاوزی انواع حافظه

فکر کنم وقتی یک حافظه رو پاک میکنید سیستم عامل برای افزایش سرعت فقط آدرس های مربوط به اون حافظه رو آزاد میکنه و با اطلاعاتش فعلا کاری نداره تا اگر نیاز به فضا بود بعد بره سراغ اطلاعاتش.
    نرم افزارهای ریکاوری هم میان به صورت آزمایشی به این بخش های دست نخورده آدرس میدن و از این طریق اطلاعات رو بازیابی میکنن
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alirezatanehkar
      فکر کنم وقتی یک حافظه رو پاک میکنید سیستم عامل برای افزایش سرعت فقط آدرس های مربوط به اون حافظه رو آزاد میکنه و با اطلاعاتش فعلا کاری نداره تا اگر نیاز به فضا بود بعد بره سراغ اطلاعاتش.
      نرم افزارهای ریکاوری هم میان به صورت آزمایشی به این بخش های دست نخورده آدرس میدن و از این طریق اطلاعات رو بازیابی میکنن
      ممنون از پاسختون

نظر من بیشتر رویه حافظه های پرتابل هستش

مثلا من میام رویه یه سیستم یه حافظه رو فرمت میکنم بعد میام رو یه سیستم دیگه اونو ریکاوری میکنم => این حالت چجوری اجرا میشه ؟؟

دیدگاه

عزیز جان فرقی نداره
        بازم از همون روش هست
        تا مادامی که چیزی توی اون آدرس نوشته نشه . قابل بازیابی هست
        سیستم عامل فقط آدرسها و از جدول fat درایو پاک می کنه
        موفق باشی
        هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط DDR3
          عزیز جان فرقی نداره
          بازم از همون روش هست
          تا مادامی که چیزی توی اون آدرس نوشته نشه . قابل بازیابی هست
          سیستم عامل فقط آدرسها و از جدول fat درایو پاک می کنه
          موفق باشی
          دقیقا. فقط کافیه جدول fat رو بلد باشی. میتونی خودت هم با یک برنامه نویسی بایت به بایت اطلاعات رو بازیابی کنی. البته در مورد ntfs اطلاعی ندارم اما در مورد fat مطمئنم.
          ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X