اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یکی دوتا سوال راجع به Automation Studio

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یکی دوتا سوال راجع به Automation Studio

سلام. بخشبد من خیلی رو وب گشتم تا جواب سوالام بگیرم اما نتونستم چیزی ر که میخوام پیدا کنم.
    کسی میدونه تو automation studio چجوری میشه از کنتاکتورها استفاده کرد.منظورم این که براش تیغه نگهدارنده گذاشت یا مثلا استپ گذاشت .
    یه سوال دیگه هم داشتم, برنامه ای هست که بشه تو زمینه مدارات فرمان راحتر ازش استفاده کرد؟
    merci

پاسخ : یکی دوتا سوال راجع به Automation Studio

من تا اونجا که یادمه ، کنتاکتور رو اینجوری استفاده می کنند که :
    شما یه کنتاکتور انتخاب می کنی و میزاری توی نقشه ( با تایمر ، تاخیر زمانی ، ... ) بعد کنتاکتها ( یا همون تیغه ها ) ی باز و بسته رو توی مدار می کشی ! حالا برای تیغه ها انتخاب می کنی که مثلا فلان تیغه برای کنتاکت k2 ! دقیق یادم نیست که تو مشخصات کنتاکت این انتخاب رو می کردیم یا با یکی کردن اسمش ! ولی سیستم کار که اینجوری بود !
    در مورد شبیه سازی مدارات فرمان هم تا اونجا که می دونم فقط این نرم افزار هست !
    ولی کار کردن باهاش که خیلی راحت بود ! نمی دونم کجاهاشو گیر کردین ! ولی در کل نرم افزار خیلی جالبیه

دیدگاه

شما برای اوردن کنتاکت و سپس نامگذاری اون اول باید یه کویل وارد کرده ونامی که برای کنتاکت می

خواهید بزارید رو روی اون بذارید وبعد روی کنتاکت رفته و دبل کلیک میکنید تا صفحه مربوطه ظاهر بشه .

حالا تواون صفحه اسم کویلی رو که انتخاب کردید رو می بینید و با انتخاب اون و دستور add اون اسم رو

برای کنتاکتتون انتخاب می کنید.

دیدگاه

آقا کسی کد فعال سازی auotomation ازین سایت خریدم اما گم کردم کد فعال سازی شو .کمک کنید لطفا

دیدگاه

www.eca.ir>>es206
          فکر کنم همین بود

دیدگاه

سلام من یه سری مثال مدار فرمان مثل ستاره مثلث چپگرد راست گرد و اینا دارم خواستید بگید که بفرستم :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط تیبا
              سلام من یه سری مثال مدار فرمان مثل ستاره مثلث چپگرد راست گرد و اینا دارم خواستید بگید که بفرستم :rolleyes:
              تیبا عزیز ممنون میشم که مثالهاتون رو اینجا قرار بدین.
              با تشکر موفق باشین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X