اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

غیر فعال شدن بعضی از امکانات کورل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

غیر فعال شدن بعضی از امکانات کورل

سلام دوستان
    داخل برنامه کورل من مشکلی پیش اومده که بعضی از آیکن های اون غیر فعال شده رنگ اونا هم تغییر کرده!! :angry:مثل تصویر زیر:
    http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
    daydigi.com

پاسخ : غیر فعال شدن بعضی از امکانات کورل

سلام
    چندین بار هم این مشکل واسه من پیش اومده
    وقتی به اینترنت وصل میشی و داری با کورل کار میکنى این مشکل پیش میآد
    چون سایت کورل میگه این نسخه غیر قانونی هست
    متاسفانه یا کورل گزینه ریست کردن نداره یا من ندیدم
    با نصب دوباره مشکل حل میشه
    من مجبورم وقتی با کورل کار میکنم اینترنت رو قط کنم:-(

دیدگاه

نیاز نیست که همیشه هنگام کار با کورل اینترنت را قطع کنید فقط هنگامی که اولین بار کورل را باز میآ‌کنید اینترنت را قطع کنید پس از باز شدن کامل کورل میتوانید با اینترنت کار کنید اگر میخواهید پروژه دیگری را باز کنید مشکلی پیش نمیآ‌آید . حتی میتوانید در صورت نیاز لحظه بعدی ، همهآ‌ی پروژهآ‌ها را ببندید اما حتما باید کورل باز بماند.

دیدگاه

روز بخیر من همه راه ها رو امتحان کردم... با اینترنت بدون اینترنت... تقریبا هر دو سه روز یکبار دوباره برنامه رو نصب میکنم.. یا کلا برای مدتها کورل رو اصلا نمیبندم تا از بین نره...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahtabdinarvand نمایش پست ها
          روز بخیر من همه راه ها رو امتحان کردم... با اینترنت بدون اینترنت... تقریبا هر دو سه روز یکبار دوباره برنامه رو نصب میکنم.. یا کلا برای مدتها کورل رو اصلا نمیبندم تا از بین نره...
          موقع حذف کورل حتما تیک مربوط به پاک کردن user file رو بزنید تا اطلاعات مربوط به لایسنس قبلی پاک بشه.
          بعد از اون از لینک زیر کورل 2017 رو دانلود و نصب کنید.حتما از راهنمای نصب خود سایت p30download استفاده کنید

برای من حدودا هر 40روز یه بار باید حذف و نصبش کنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X