اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ساخت پروژه mmc در keil

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در ساخت پروژه mmc در keil

با سلام خدمت همه بزرگان :rolleyes:
    من میخوام یک mmc با at91sam7x256 راه اندازی کنم
    پروژه های آماده رو کامپایل کردم و ازشون جواب گرفتم ولی حالا که خودم میخوام ی پروژه توی keil بنویسم موندم چیکار کنم؟ :angry:
    یعنی توی include کردن و اضافه کردن هدر فایلا مشکل دارم یعنی نمیدونم چه چیزایی به پروژم اضاف کنم
    اگه ی نفر لطف کنه راهنماییم کنه چجوری باید پروژه بسازم ممنونش میشم

MRM

پاسخ : کمک در ساخت پروژه mmc در keil

نوشته اصلی توسط MRM_ENG
    با سلام خدمت همه بزرگان :rolleyes:
    من میخوام یک mmc با at91sam7x256 راه اندازی کنم
    پروژه های آماده رو کامپایل کردم و ازشون جواب گرفتم ولی حالا که خودم میخوام ی پروژه توی keil بنویسم موندم چیکار کنم؟ :angry:
    یعنی توی include کردن و اضافه کردن هدر فایلا مشکل دارم یعنی نمیدونم چه چیزایی به پروژم اضاف کنم
    اگه ی نفر لطف کنه راهنماییم کنه چجوری باید پروژه بسازم ممنونش میشم
    من تو انجمن ی آموزش براش قرار دادم ولی خودمم هنوز که هنوزه یدونه از صفر ایجاد نکردم و همون مثالا رو میگیرم و شروع به تغییر دادن میکنم و برناممو مینویسم.
    چه اسراری هست که حتما خودم ایجاد کنم
    ولی خودتم یخای ایجاد کنی میشه و مشکلی وجود نداره.
    باید لایبرری ها رو add کنی به پروژت. هر هدری که فایل .c هم داشت باید خود هدر رو include کنی و فایل .c رو add کنی. همین
    زندگی یعنی امید و حرکت
    کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
    سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
    برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
    به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

سلام داداش
      خیلی ازت ممنونم که وقت میزاری و به سوالات جواب میدی،خدا شما رو برا انجمن نگه داره :nice:
      داداش من براساس پروژه ای که شما گذاشته بودین ی پروژه جدید ساختم و همون هدرا رو اضافه کردم و چیزایی که ادد شده بودو اضاف کردم
      الان پروژمو که کامپایل میکنم خطا نداره،وقتی کارت حافظه رو نذاشتم درست جواب میده و مینویسه که کارت شناخته نشد ولی وقتی کارتو قرار میدم انگار هنگ کنه دیگه جوابی نمیده،باید بنویسه کارت شناخته شد ولی نمینویسه و اگه کارتو دوباره بردارم چون داخل while هست باید بنویسه کارت نیست ولی نمینویسه یعنی تقریبا هنگ میکنه
      بنظرتون مشکل از کجای برنامس؟ :angry: :sad:
      کد:
      #include <AT91SAM7X256.h>
      #include <lib_AT91SAM7X256.H>

#include <RTL.h>         
      #include <stdio.h>          
      #include <ctype.h>        
      #include <string.h>         
      #include "File_Config.h"
      #include <delay.h> 
      #include "tftlcd_functions.h"

int main(void)
      {
      	tftlcd_init();
      	while(1){
      	tftlcd_fill(BLUE);
      	if(!finit("M")){
      	tftlcd_putsf("sd card initialized",GREEN,RED,0);
      	delay_ms(1000);
      	}
      	else
      		tftlcd_putsf("sd card not initialized",GREEN,RED,0);
      	delay_ms(1000);
      }
      }
      MRM

دیدگاه

خوشبختانه تونستم پروژه SD_FILE موجود توی کیل رو کامپایل کنم و ازش جواب بگیرم
        مرسی از کمک شما آقای ایمانی فر ولی اگه ی وق ی پروژه از اول ساختین یاد ما هم بدین :nerd:
        MRM

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MRM_ENG
          مرسی از کمک شما آقای ایمانی فر ولی اگه ی وق ی پروژه از اول ساختین یاد ما هم بدین :nerd:
          خدارو شکر
          باشه حتما اگه از صفر درست کردم اون آموزشیو که قبلا نوشتم ی ریویژن براش میزنم و اینا رو توش میزارم
          موفق باشید
          زندگی یعنی امید و حرکت
          کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
          سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
          برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
          به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MRM_ENG
            سلام چه طور حلش کردید !؟
            اول توکل
            دوم پشتکار
            سوم مشورت
            چهارم عمل
            -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
            نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X