اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوبرابر شدن ولتاژ12ولت dcامپر بالا بدون ترانس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوبرابر شدن ولتاژ12ولت dcامپر بالا بدون ترانس

سلام دوستان من معلولم ویه ویلچر برقی دارم خودم هم کارم تعمیرات الکترونیک است .ویلچرم دو باطری 12 ولت 18 امپر میخورد یعنی24 ولت در 18 امپر میخواستم باطری ماشین 12 ولت 60 امپر بزارم ولی ولتاژ دستگاه باید 24 باشه لطفا اگه میشه کمکم کنید که بتونم 12 را به 24 تبدیل کنم ازهمه تون ممنونم ومنتظر میمانم

پاسخ : دوبرابر شدن ولتاژ12ولت dcامپر بالا بدون ترانس

نوشته اصلی توسط nima900
    سلام دوستان من معلولم ویه ویلچر برقی دارم خودم هم کارم تعمیرات الکترونیک است .ویلچرم دو باطری 12 ولت 18 امپر میخورد یعنی24 ولت در 18 امپر میخواستم باطری ماشین 12 ولت 60 امپر بزارم ولی ولتاژ دستگاه باید 24 باشه لطفا اگه میشه کمکم کنید که بتونم 12 را به 24 تبدیل کنم ازهمه تون ممنونم ومنتظر میمانم
    توی انجمن یه تاپیک در مورد منابع تغذیه سوییچینگ هست اون تاپیک رو مطالعه کنید
    با سوییچینگ میشه این کارو کرد ولی جریان هر چه قئر زیادتر بشه هزینه بیشتر میشه

دیدگاه

یکم جریانت بالاست و نمیدونم با قطعات الکترونیکی بشه چقدر جریان داد خودم تا 4 آمپر خروجی گرفتم شما ببین جریان کشی حداکثر موتورهات چنده؟
      در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
      گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

پاسخ : دوبرابر شدن ولتاژ12ولت dcامپر بالا بدون &#15

نوشته اصلی توسط nima900

خب چرا از باتری 24 ولت استفاده نمیکنی با جریان بالا
        بعضی از ماشین ها باتریشون 24 ولت ( معمولا دیزل )

دیدگاه

دوتا باتری موتور هوندا 12 ولت را با هم سری کنید.البته توانشون رو نمی دونم چجوریه. :job:
          آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

به نظر من شما با مولتی متر حداکثر جریان مصرفی رو بدست بیارید.بعد اگه خیلی هزینه نداشت از همون سوچینگ استفاده کنید.چون 18 آمپری که شما گفتید مال باتریه و ربطی به مصرف دستگاه شما نداره.
            اینم راجع به همون مبدل سوچینگه.ببینید کمکتون میکنه.تو شبیه ساز گذاشتم که کار کرد.
            http://www.daycounter.com/LabBook/BoostConverter/Boost-Converter-Equations.phtml
            آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

سلام اگه بتونی از دوتا باتری 12 استفاده کنی بهتره چون مبدل ولتاژ تلفات داره
              الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X