اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دکمه بیسیم داریم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دکمه بیسیم داریم؟

میخام یه رله رو توی فاصله 15 متری قطع و وصل کنم بدون سیم. مدار آماده جمع و جور هست؟ :rolleyes:

پاسخ : دکمه بیسیم داریم؟

نوشته اصلی توسط arvinfx
    میخام یه رله رو توی فاصله 15 متری قطع و وصل کنم بدون سیم. مدار آماده جمع و جور هست؟ :rolleyes:
    یه ریموت بذار!

یه مدل زنگ بیسیم هم دیدم. یه شستی داره که نصب میشه جلوی در و یه گیرنده که زنگ بهش وصله. میتونی زنگش رو دستکاری کنی و به جاش رله بذاری.
    خویشتن را اصلاح کنید تا خداوند کارها را اصلاح کند. امیر المومنین علی (ع)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد سازگاران
      یه ریموت بذار!

یه مدل زنگ بیسیم هم دیدم. یه شستی داره که نصب میشه جلوی در و یه گیرنده که زنگ بهش وصله. میتونی زنگش رو دستکاری کنی و به جاش رله بذاری.
      ای ول همینه. از کجا گیر بیارم؟ اسمش مدل؟

دیدگاه

الکتریکی ها دارنش
        ولی چفت و بست درست و حسابی نداره ممکنه گاهی خود بخود زنگ بخوره اگر برای کار مهم لازمش دارین ممکنه ایجاد درد سر کنه

دیدگاه

توی این تاپیک یه مدار ساده با دوتا آی سی و دوتا ماژول گذاشتم، اگه تا آخرشو (2 صفحه بیشتر نیس) بخونی فک کنم به دردت بخوره:
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=84863.0
          انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

منم الان با این مشکل رو به رو شدم یه ریموت خیلی خیلی ساده می خوام که با زدن یه شستی یه فن رو پشت بوم روشن شه و با یک شستی دیگه خاموش ولی مداراتی که هست همشون بیش از حد بزرگ و پیچ در پیچن نمی دونم دوستمون arvinfx به نتیجه رسیدن ، اگه به نتیجه رسیدن مارو هم راهنمایی کنن :rolleyes:
            خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
            [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امین غفاری
              منم الان با این مشکل رو به رو شدم یه ریموت خیلی خیلی ساده می خوام که با زدن یه شستی یه فن رو پشت بوم روشن شه و با یک شستی دیگه خاموش ولی مداراتی که هست همشون بیش از حد بزرگ و پیچ در پیچن نمی دونم دوستمون arvinfx به نتیجه رسیدن ، اگه به نتیجه رسیدن مارو هم راهنمایی کنن :rolleyes:
              مشتری جدی نبود منم پیگیری نکردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X