اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حداقل ها برای چاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حداقل ها برای چاپ

با سلام به همه دوستان
    من از امروز تصمیم گرفتم مدارامو SMD بزنم.دلیلش هم اینه که میخوام از یه میکرویی استفاده کنم که SMD هست!!!
    سری PIC32MX
    پایه های این آی سی با قطر 2 میلیمتر و فاصله 2 میلیمتر است.
    من سرچ که کردم دیدم خیلی جاها نوشته که مینیمم قطر مسیرها 0.25mm هست. و همینطور قطر سوراخ Via ها. ولی من یه ماژول ایرانی دارم که به نظر کتر از این اندازه هست.
    کسی اطلاعاتی داره که آلفا مدار یا جاهای دیگه مینیمم قطر مسیر و مینیمم قطر via رو چقدر تعیین کردن.

پاسخ : حداقل ها برای چاپ

نوشته اصلی توسط sadeghjun
    با سلام به همه دوستان
    من از امروز تصمیم گرفتم مدارامو SMD بزنم.دلیلش هم اینه که میخوام از یه میکرویی استفاده کنم که SMD هست!!!
    سری PIC32MX
    پایه های این آی سی با قطر 2 میلیمتر و فاصله 2 میلیمتر است.
    من سرچ که کردم دیدم خیلی جاها نوشته که مینیمم قطر مسیرها 0.25mm هست. و همینطور قطر سوراخ Via ها. ولی من یه ماژول ایرانی دارم که به نظر کتر از این اندازه هست.
    کسی اطلاعاتی داره که آلفا مدار یا جاهای دیگه مینیمم قطر مسیر و مینیمم قطر via رو چقدر تعیین کردن.
    با سلام معمولا همچین محدودیت هایی را همه جا دارند اما من فدک اصفهان کار میکنم با وجود اینکه توسایتش همچین قوانینی را گذاشته اما یه برد داشتم که فاصله ها کمتر از این بود واسم چاپ کرد
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

سلام
      مسلما اونا که نمیگن! و فقط چاپ میکنن. و مسئولیتش به عهده ماست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadeghjun
        سلام
        مسلما اونا که نمیگن! و فقط چاپ میکنن. و مسئولیتش به عهده ماست
        با سلام
        خوب دیگه وقتی شما طراحی میکنی دیگه خودت تشخیص میدی که مسیر ها و ویا ها چه اندازه ای داشته باشهومعمولا اونا هم چا÷ میکنند
        دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
        بانك اطلاعاتي سنسورها
        ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
        تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
        [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا ریاحی
          با سلام معمولا همچین محدودیت هایی را همه جا دارند اما من فدک اصفهان کار میکنم با وجود اینکه توسایتش همچین قوانینی را گذاشته اما یه برد داشتم که فاصله ها کمتر از این بود واسم چاپ کرد
          معمولا بعد از چاپ برد توسط آقای طاهرزاده باید با یک اهمتر نشست و تک تک تراک ها را چک کرد!

آقایsadeghjun مشکلی با زدن برد شما نیست. فقط توجه داشته باشید که فقط پایه های آیسی کمترا ز 0.25 باشند و تا جایی که جا داره بقیه ی تراک های مدارتون رو هم از نظر پهنا کلفت بگیرید و هم فاصله های بین اونها رو بیشتر کنید.

دیدگاه

سلام
            ممنون که جواب دادید
            من از آی سی pic32mx795f512l میخوام کار کنم که 10x10x1 میلیمتر است و 100 تا پایه داره که فاصله اونا از هم 0.2mm است. وبه این دلیل مسیر ها نمیتونند (در نزدیکی آی سی) بیشتر از این مقدار بشن و via ها هم به دلیل این فاصله کم در بعضی جاها باید خیلی کوچیک باشن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X