اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دریافت استاندارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دریافت استاندارد

سلام
    من الان یک برد برای سنسور گاز ساختم که میخوام صنعتیش کنم و به بازار ارائه بدم.کجا میتونم برم و برای سنسور استاندارد یا certificate بگیرم؟
    کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

پاسخ : دریافت استاندارد

اگه می تونی با مردم مستقیماً طرف بشی و بهشون محصول بفروشی، بگرد دنبال سرمایه گذار و پاشنه کفشت رو بکش بالا که بری دنبال تبلیغات و بازاریابی و غیره. به استاندارد هم کاری نداشته باش.
    اما، اگه حتماً به استاندارد یا تأییدیه احتیاج داری که بتونی محصولت رو بفروشی، برو برای ثبت اختراع. اونا می فرستنت برای پارک های علم و فناوری دانشگاه ها یا سازمان پژوهشهای صنعتی برای تأییدیه. با یه خرج جزئی در حدود 500 هزار تومن، 6 ماه تا یک سال طول می کشه تا تأییدیه بهت بدن (اگه محصولت مورد تأیید باشه). بعدش، باید سرمایه گذار پیدا کنی و پاشنه ت رو بکشی بالا و بری دنبال تبلیغات و بازاریابی و مجموعه فروش.
    بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد رستمی
      اگه می تونی با مردم مستقیماً طرف بشی و بهشون محصول بفروشی، بگرد دنبال سرمایه گذار و پاشنه کفشت رو بکش بالا که بری دنبال تبلیغات و بازاریابی و غیره. به استاندارد هم کاری نداشته باش.
      اما، اگه حتماً به استاندارد یا تأییدیه احتیاج داری که بتونی محصولت رو بفروشی، برو برای ثبت اختراع. اونا می فرستنت برای پارک های علم و فناوری دانشگاه ها یا سازمان پژوهشهای صنعتی برای تأییدیه. با یه خرج جزئی در حدود 500 هزار تومن، 6 ماه تا یک سال طول می کشه تا تأییدیه بهت بدن (اگه محصولت مورد تأیید باشه). بعدش، باید سرمایه گذار پیدا کنی و پاشنه ت رو بکشی بالا و بری دنبال تبلیغات و بازاریابی و مجموعه فروش.
      ممنونم.
      من برای شرکتی کار میکنم که الان باید این سنسور هارو بفروشیم.یک سال حدودا تستش کردم و درست بود.الان باید برای فروش به مشتری بگیم که خیالش راحت باشه.اگه نخوام که ثبت اختراع کنم چطور؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد خان
        ممنونم.
        من برای شرکتی کار میکنم که الان باید این سنسور هارو بفروشیم.یک سال حدودا تستش کردم و درست بود.الان باید برای فروش به مشتری بگیم که خیالش راحت باشه.اگه نخوام که ثبت اختراع کنم چطور؟
        ثبت اختراع نکن. اگه مشتری داری بفروش بره دیگه. فکر کردی همه محصولاتی که آرم استاندارد دارن همه شون واقعاً استاندارد دارن؟!
        اگه به مردم دروغ نگید و جنسِ خوب بفروشید به نظرم مشتری و پول سرازیر میشه براتون. هیچ تأییدیه ای هم لازم نداره.

دیدگاه

من هم همین نظر رو دارم.اما جایی که از من سنسور رو میخواد نیاز به دیدن certificate یا استاندارد داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد خان
            من هم همین نظر رو دارم.اما جایی که از من سنسور رو میخواد نیاز به دیدن certificate یا استاندارد داره
            استاندارد رو نمی دونم بهتون می دن یا نه. ولی برای تأییدیه معتبر، توصیه می کنم به پارک های علم و فناوری دانشگاه های معروف مراجعه کنید. یه هزینه مشخصی داره و اگه بنا باشه که تأییدیه نگیرید، بعد از چند هفته بهتون مستقیم میگن که تأییدیه نمی گیره دستگاهتون! ولی اگه بنا بشه که ایشالا تأییدیه بگیرید، دو سه ماه (دقیقاً نمی دونم!) طول می کشه تا بهتون یه نامه رسمی بدن که همه جا اعتبار داره.
            اینم معروف ترینشون توی تهران:
            http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...65397613,d.bGE

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد رستمی
              استاندارد رو نمی دونم بهتون می دن یا نه. ولی برای تأییدیه معتبر، توصیه می کنم به پارک های علم و فناوری دانشگاه های معروف مراجعه کنید. یه هزینه مشخصی داره و اگه بنا باشه که تأییدیه نگیرید، بعد از چند هفته بهتون مستقیم میگن که تأییدیه نمی گیره دستگاهتون! ولی اگه بنا بشه که ایشالا تأییدیه بگیرید، دو سه ماه (دقیقاً نمی دونم!) طول می کشه تا بهتون یه نامه رسمی بدن که همه جا اعتبار داره.
              اینم معروف ترینشون توی تهران:
              http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...65397613,d.bGE
              ممنون.راحت ترین و سریع ترین راه کدوم راه هست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد خان
                ممنون.راحت ترین و سریع ترین راه کدوم راه هست؟
                تجربه ای تو این زمینه ندارم. در حد چیزایی که من می دونم، اگه به پارک علم و فناوری یه دانشگاه معتبر تو شهر خودتون مراجعه کنید و پرس و جو کنید همه چیزو بهتون می گن. اگه تهران هستید، پارک دانشگاه تهران رو امتحان کنید.

دیدگاه

بری پارک خوبه بعضی مواقع کمک مالی هم میکنن البته بستگی به دید مدیر پارک داره که دید فنی داشته باشه
                  راه در جهان یکی است و ان راه راستی است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X