اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی کسب و کار مناسب الکترونیکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی کسب و کار مناسب الکترونیکی

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.بنده دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک گرایش دیجیتال هستم میخواستم از دوستان و کسایی که تجربه کاری دارند کمک بگیرم و بهم پیشنهاد بدید که اگه بخوام کاری شروع کنم که نیاز به سرمایه اولیه نداشته باشه چه کار هایی میتونم انجام بدم
    با نرم افزار های quartos , Hspice ,micorobasic , codevision و همچنین زبان برنامه نویسی vhdl و verilog آشنا هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ : راه اندازی کسب و کار مناسب الکترونیکی

تو نت و داخل دانشگاه ها گهی می زنید کار پروژه دانشجویی انجام می دهید تا دستتون گرم شد کم کم گهی پروژه های صنعتی و همکاری پروژه با شرکتها میزنید .اگر توانایی تدریس هم دارید گهی تدریس هم اضافه می کنید .داشتن یک سایت جمع و جور کم هزینه یا یک وبلاگ هم کمک می کنه .در کنار همه اینها هر از چندگاهی تو شهرهای بزرگ گهی جذب نیرو کار می دهند با حقوق پایین شروع کنید تا بازار را بشناسید بعد کم کم کار خودش میاد دنبالتون
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pouya_f89
      با سلام خدمت همه دوستان عزیز.بنده دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک گرایش دیجیتال هستم میخواستم از دوستان و کسایی که تجربه کاری دارند کمک بگیرم و بهم پیشنهاد بدید که اگه بخوام کاری شروع کنم که نیاز به سرمایه اولیه نداشته باشه چه کار هایی میتونم انجام بدم
      با نرم افزار های quartos , Hspice ,micorobasic , codevision و همچنین زبان برنامه نویسی vhdl و verilog آشنا هستم ممنون میشم راهنمایی کنید
      ببین از من میشنوی (بشنو یعنی :biggrin قبل از اینکه بخوای واسه خودت کار مستقل انجام بدی حتما حتما حتما حتما ... حتما چند سال تو یه شرکت کار کن و تجربه کسب کن
      غیر از اون تجربه های علمی که به دست میاری و خیلی مهمتر از همه اونا، تجربه های عملی هست
      اینکه بدونی تو شرکت چطوری باید کار کرد بازار و چطوری باید شناخت ، برنامه ریزی ها چطوری باید باشه و خیلی چیزای دیگه ی این مدلی
      ولی اگه نمیخوای یا تجربشو داری یا بلدی :biggrin: اول یه تحقیقی بکن زمینه کاریتو مشخص کن
      سمت پزشکی میخوای بری یا مثلا تجهیزات خودرو یا چیزای دیگه...
      بعد که اینو انتخاب کردی تحقیق کن ببین چی میتونی بسازی که بازارش باشه و مشتری داشته باشه
      واسه این کار باید بری تو قسمت های مختلف و خودتو معرفی کنی و ازشون پروژه بگیری
      تجهیزات هم باید آماده کنی برای ساخت
      اکثرا میرن دنبال تابلوهای led (روان - ثابت - ساعت اذان گو - اسکوربرد ورزشگاه و...) یا نورپردازی های led

دیدگاه

راستش دنبال تابلو روان رفتم اما بعد تحقیقات فهمیدم خیلی بازارش خوب نیست و دست زیاده
        این ترم درس vhdl دارم استادمون خیلی تاکید کرده که بازارش خوبه و چون کمتر کسی آشنا هست با vhdl میشه کار گرفت
        کسی هست تو این زمینه راهنمایی کنه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X