اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کیفیت آمپلی های گسسته!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کیفیت آمپلی های گسسته!

با سلام خدمت دوستان و مهندسین محترم

دوتا سوال داشتم
    1 - میخواستم بپرسم آیا این آمپلی های گسسته کیفیت مشابه STK ها رو دارن در پخش موزیک؟

2 - شما از دانشمند کیت یا همون DKIT خرید انلاین داشتین تازگی ها؟ اگر جواب مثبت هست ، کیفیت مداراتشون چطوره؟ و چیزی که خریدید چند روزه به دستتون رسید؟

پاسخ : کیفیت آمپلی های گسسته!

اسسسسس تییییی کاااااااا؟؟؟؟
    کلا ایسی های stk کیفیتشون خوبه ولی همچین اش دهن سوزیم نیستن
    میگن ایسی های tda کمتر از stk کیفیت دارن ولی من با tda7294 امپلی ساختم که کیفیت بسیار عالی داشت و مطمعنا کمتر از stk نبود
    امپلی گسسته اگه مدار درستو درمونی داشته باشه stk رو قورت میده هم در کیفیت و هم در قدرت
    شک نکن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zohrabi66
      با سلام خدمت دوستان و مهندسین محترم

دوتا سوال داشتم
      1 - میخواستم بپرسم آیا این آمپلی های گسسته کیفیت مشابه STK ها رو دارن در پخش موزیک؟

2 - شما از دانشمند کیت یا همون DKIT خرید انلاین داشتین تازگی ها؟ اگر جواب مثبت هست ، کیفیت مداراتشون چطوره؟ و چیزی که خریدید چند روزه به دستتون رسید؟
      سلام
      کیفیت مدارات گسسته به ولتاژی که به مدار میدهید بستگی داره . اما چیزی هم از آیسی ها کمتر ندارند . تمام پاور میکسر هایی که مخصوص موسیقی و وکال طراحی می شوند گسسته هستند.
      در مورد سوال دومتون هم عرض کنم اصلا" از دانشمند خرید نکنید چون کلاه میره سرتون. کیفیت کیت هاش هم به درد ...... ( سانسور شد )می خوره.

دیدگاه

حق با دوستمونه از کیت های بازاری استفاده نکن که جز پشیمونی هیچی نصیبت نمیشه حیف پول که بدی بالای اون اشغالا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
          سلام
          کیفیت مدارات گسسته به ولتاژی که به مدار میدهید بستگی داره . اما چیزی هم از آیسی ها کمتر ندارند . تمام پاور میکسر هایی که مخصوص موسیقی و وکال طراحی می شوند گسسته هستند.
          در مورد سوال دومتون هم عرض کنم اصلا" از دانشمند خرید نکنید چون کلاه میره سرتون. کیفیت کیت هاش هم به درد ...... ( سانسور شد )می خوره.
          ممنون... آیا این آمپ هایی که توی ماشین ها استفاده میشه که از نوع گسسته هم هستن ، آیا توی خونه برای کامپیوتر هم کیفیت خوبی رو ارائه میدن ؟

دیدگاه

اگه منظورت آمپ جدا باشه با توان بالا اکثرا گسسته هست
            اگه منظور شما پخش ماشینه که آیسیه (مثلاTB2926HQ )با 12 ولت کار میکنه طبق کاتالوگ جی وی سی 20 وات با دیستوریشن 1 درصد میده
            و طبق کاتالوگ توشیبا که سازنده ی این آیسیه تو 5 وات دیستوریشن 0.07 داره که خوبه
            اما
            برای کامپیوتر همون TDA بهتره(به نظر من) چون هم پروتکتور داره هم ارزونه هم راحت کار می افته
            بازم بستگی داره به دیدگاه شما از توان؟
            به نظر من 30 وات واقعی هم توان کمی نیست
            برای خونه که کافیه
            به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
            الکترونیک قدرت
            الکترونیک آنالوگ
            طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
            ---------------------BMCELEC@-------------------
            ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
            ---------------www.bmc-elec.com--------------
            ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zohrabi66
              ممنون... آیا این آمپ هایی که توی ماشین ها استفاده میشه که از نوع گسسته هم هستن ، آیا توی خونه برای کامپیوتر هم کیفیت خوبی رو ارائه میدن ؟
              سلام بله آمپلی فایر های خودرو تماما" گسسته هستند. مسئله اینه که شما این آمپ ها رو نمی تونید استفاده کنید ولتاژ 12 ولت بالای 30 آمپر رو چه طور می خواهید تهیه کنید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365 نمایش پست ها
                سلام بله آمپلی فایر های خودرو تماما" گسسته هستند. مسئله اینه که شما این آمپ ها رو نمی تونید استفاده کنید ولتاژ 12 ولت بالای 30 آمپر رو چه طور می خواهید تهیه کنید؟
                سلام
                دوست عزیز به نظر من با منابع تغذیه سوئیچینگ بشه راه اندازی کنید البته نظر منه و امتحان نکردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X