اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر باتری گوشی موبایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر باتری گوشی موبایل

سلام دوستان
    من یه گوشی glx luster2 دارم باطرش 1400mah هست میخوام یه باطریشو عوض کنم که شارژ بیشتر نگه داره برای اینکار فقط کافیه یه باطری با همین ولتاژ و میلی آمپرساعت بالاتر پیدا کنم؟

در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

پاسخ : تغییر باتری گوشی موبایل

بله ... البته اگر بشه پیدا کرد که به گوشی بخوره . منظورم اندازهء باتری هست ...
    بر زنده باد گفتن این مردم خوش گریز

دل بر مَنه که یک تنه در سنگرت کنند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
      سلام دوستان
      من یه گوشی glx luster2 دارم باطرش 1400mah هست میخوام یه باطریشو عوض کنم که شارژ بیشتر نگه داره برای اینکار فقط کافیه یه باطری با همین ولتاژ و میلی آمپرساعت بالاتر پیدا کنم؟

ولتاژ باید همین باشه ولی میلی آمپر ساعتش باید بالاتر باشه.

دیدگاه

سلام
        موقع کار با باطری موبایل بایید خیلی مواظب باشید چون احتمال انفجار واتش سوزی دارد
        بهتر است یک باطری با امپر بالاتر از همان شرکت جایگزین شود (البته این هم بدون خطر نیست کلا خطرناک هست من در دوره جاهلیت انجام دادم خوب هم کار کرد)
        باطری موبایل دوقسمت دارد
        قیمت شیمیایی و قسمت الکترونیکی ممکن هست قسمت الکترونیکی دو باطری متفاوت با ولتاژ برابر یکی نباشد
        بنابراین ممکن هست مجبور شوید قسمت الکترونیکی باطری جدید را با باطری قدیمی عوض کنید این قسمت پشت اتصالات باطری قسمت های طلایی قراردارد
        قسمت شیمیایی 2پایه مثبت ومنفی دارد که به قسمت الکترونیکی باطری وصل می شود

توصیه میکنم یک باطری دیگر از همین مدل که دارید بخرید هر وقت یکی تمام شد دیگری را جایگزین کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X