اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چک کردن اتصالات در شماتیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چک کردن اتصالات در شماتیک

سلام دوستان مهندس
    عاقو من تازه داشتم با التیوم SUMMER09 کار نمی کردم که به یه مشکل بر خوردم
    من یه شماتیک کشیدم بعدش اپلود کردم به محیط PCB بعدشم طبق معمول شروع به تعریف RULES و مسیرکشی
    تا اینجا مشکل نداره در محیط PCB بودم و در حال مسیر کشی بودم که دیدم ای داد بیداد یکی از پایه های خازن به جایی وصل نیست(حالا چیکار کنیم چیکار نکنیم) برگشتم به محیط شماتیک که دیدم بععععععله این پایه باید وصل باشه ولی WIRE دقیقا تا نزدیک پایه اومده و بهش وصل نشده که به راحتی نمیشد تشخیص داد ......
    حالا اصل مطلب :
    گزینه ای در التیوم هست که بشه این جور اتصالات ناقص(وصل نشده) را پیدا کرد ؟
    یا مثلا یه پایه ای را با NET اسم گذاری می کنی ولی یادت میره روی پایه دیگه همین NET رو بذاری ......
    سپاس فراوان

پاسخ : چک کردن اتصالات در شماتیک

نوشته اصلی توسط Meysamhl
    سلام دوستان مهندس
    عاقو من تازه داشتم با التیوم SUMMER09 کار نمی کردم که به یه مشکل بر خوردم
    من یه شماتیک کشیدم بعدش اپلود کردم به محیط PCB بعدشم طبق معمول شروع به تعریف RULES و مسیرکشی
    تا اینجا مشکل نداره در محیط PCB بودم و در حال مسیر کشی بودم که دیدم ای داد بیداد یکی از پایه های خازن به جایی وصل نیست(حالا چیکار کنیم چیکار نکنیم) برگشتم به محیط شماتیک که دیدم بععععععله این پایه باید وصل باشه ولی WIRE دقیقا تا نزدیک پایه اومده و بهش وصل نشده که به راحتی نمیشد تشخیص داد ......
    حالا اصل مطلب :
    گزینه ای در التیوم هست که بشه این جور اتصالات ناقص(وصل نشده) را پیدا کرد ؟
    یا مثلا یه پایه ای را با NET اسم گذاری می کنی ولی یادت میره روی پایه دیگه همین NET رو بذاری ......
    سپاس فراوان
    سلام
    از منوی project گزینه اول کامپایل رو بزن....اینجا خود نرم افزار شماتیکو بررسی میکنه و اگه خطایی باشه میگه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X