ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ربات بي سيم

2014/03/20
    خرم اباد
    34
    2

ربات بي سيم

:sad: :sad: :cry2:
    کمک فوري هرچه ميتونيد کمک کنيد لطفا ،چطور از طريق کامپيوتر ربات هدايت کنم (عقب . جلو ...) مرسي ؟؟ حياتي واسم ؟ هرجور ميتونيد کمک کنيد.ميخوام اين ربات از طريق کامپيوتر هدايت بشه و دوريبن سر اين ربات هست که من بتونم واسه پردازش تصوير از استفاده کنم؟؟اولويت اول هدايت ربات ..
    قيمتي زندگي کن و قيمتي زندگي کردن را بياموز ؛ ولي نه به هر قيمتي....
    2011/12/30
    420
    20

پاسخ : ربات بي سيم

نقل قول نوشته اصلی توسط seyed.mohamad
    :sad: :sad: :cry2:
    کمک فوري هرچه ميتونيد کمک کنيد لطفا ،چطور از طريق کامپيوتر ربات هدايت کنم (عقب . جلو ...) مرسي ؟؟ حياتي واسم ؟ هرجور ميتونيد کمک کنيد.ميخوام اين ربات از طريق کامپيوتر هدايت بشه و دوريبن سر اين ربات هست که من بتونم واسه پردازش تصوير از استفاده کنم؟؟اولويت اول هدايت ربات ..
    کار اولي که گفتيد ساده هست و فقط بايد يک ماژول ارتباط بي سيم راديويي يا ماژول بلوتوث را به رايانه متصل کنيد و از طرف ديگه گيرنده را به يک ميکروکنترلر از طريق ارتباط سريال. در سمت رايانه بايد يک سري کد مشخص را بفرستيد و در سمت ميکرو نسبت به دريافت هر واکنش اقدام به حرکت دادن موتور ها کنيد.
    براي پردازش تصوير بهتر هست که پردازش روي خود ربات و با استفاده از يک پردازنده قوي انجام بشه. اگر بخواهيد اطلاعات را به رايانه منتقل کنيد سرعت بسيار پايين هست و ممکنه جوابگو نباشه.
    2014/05/22
    200
    5

پاسخ : ربات بي سيم

شما بايد يا از طريق Access Point که قطعا هزينه بالايي داره هم انتقال تصوير داشته باشيد و هم انتقال ديتا .

براي هزينه پايين تر هم مي تونيد براي ارسال دستورات به ربات از طريق سيستم ؛ از ماژول هاي بيسيم مثل hm-tr يا . . . بهره ببريد ؛ و از طريق پورت کام و به کمک RS232 اين کار ميسره .

و براي انتقال تصوير و (به طور مثال بخوايد فيلم دوربين در ويژوال بيسيک براي عمليات پردازش تصوير کاربرد داشته باشه) از کارت کپچر استفاده کنيد اما اين نوع از دوربين ها تداخل زيادي داره .
    و يا از دوربين هاي IP Camera که اين سيستم در زمينه نصب دوربين هاي مدار بسته ميباشد بهتر مي تونيد اطلاعات کسب کنيد .
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3