اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد ربات بی سیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد ربات بی سیم

:sad: :sad: :cry2:
    کمک فوری هرچه میتونید کمک کنید لطفا ،چطور از طریق کامپیوتر ربات هدایت کنم (عقب . جلو ...) مرسی ؟؟ حیاتی واسم ؟ هرجور میتونید کمک کنید.میخوام این ربات از طریق کامپیوتر هدایت بشه و دوریبن سر این ربات هست که من بتونم واسه پردازش تصویر از استفاده کنم؟؟اولویت اول هدایت ربات ..
    قيمتي زندگي کن و قيمتي زندگي کردن را بياموز ؛ ولي نه به هر قيمتي....

پاسخ : سوال در مورد ربات بی سیم

از ماژول های رادیویی مثل HMTR می تونید استفاده کنید. البته برای پردازش تصویر فکر نکنم سرعتش مناسب باشه.

دیدگاه

برای کنترلش از هر ماژول رادیویی موجود در بازار از قبیل HMTR RFM و زیگبی و بلوتوث و .. هر چیزی که باهاش بشه ارسال دیتا کرد استفاده کنید .
      برای دوربین 2 تا راه پیش رو دارید:
      1- تشریف ببرید بازار (مثلا پاساژ امجد طبقه 2 3 بود فکرکنم) یک فرستنده بی سیم دوربین بخرید و به رباتتون ببندید و گیرنده رو به کامپیوترتون وصل کنید و ..
      2- یکسری دوربین بیسیم هست از میدون امام خمینی (توپخونه) میتونید تهییه کنید 4 5 تا دوربین به همراه فرستنده و گیرنده رادیویی (داخل یک پکیج) که خیلی خیلی ارزونتر درمیاد و من به شخصه اینو توصیه میکنم .

راه سومی هم شاید باشه من تجربه ام همین 2 تا بود :redface:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyed.mohamad
        :sad: :sad: :cry2:
        کمک فوری هرچه میتونید کمک کنید لطفا ،چطور از طریق کامپیوتر ربات هدایت کنم (عقب . جلو ...) مرسی ؟؟ حیاتی واسم ؟ هرجور میتونید کمک کنید.میخوام این ربات از طریق کامپیوتر هدایت بشه و دوریبن سر این ربات هست که من بتونم واسه پردازش تصویر از استفاده کنم؟؟اولویت اول هدایت ربات ..
        با سلام واسه دوربین که میتونید از دوربین های بی سیم معمولی استفاده کنی وبا usb dvr اون را به سیستم انتقال بدی وضبط هم بکنی در مورد اتصال بیسیم با کامپیوتر شما میتونید از ماژول های nrf استفاده کنی هم ارزون وهم کارا ومطمئن البته ارتباطش spi واسه uart میتونی ازمازول های drfیا hmtr استفاده کنی
        دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
        بانك اطلاعاتي سنسورها
        ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
        تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
        [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

دوستان میشه بیشتر کمک کنید .از جای خوندک گفت که از کابل com استفاده کنم .اولویت اولم هدایت ربات از طریق کامپیوتر ولی اگه از طریق سیستم عامل اندروید خبر دارید بگید بلوتوث؟؟ مرسی .هرکسی منبع .سایتی خبر دار بگه؟ :angry: :sad:
          قيمتي زندگي کن و قيمتي زندگي کردن را بياموز ؛ ولي نه به هر قيمتي....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X