اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با اتصال کوتاه شدن بیش از حد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با اتصال کوتاه شدن بیش از حد

سلام
    یه مداری رو میخوام روی یه فیبر 28*7 سانت ببندم.مدار رو نصف کردم روی دوتا 28*7. clearnece و قطر خطوط رو 0.4 گزاشتم ولی هر کار میکنم بالای 100 تا خط اتصال کوتاه میشن :cry:. با دست اگه بخوام بکشمش فکر میکنم کمتر از 10 تا جامپر بخوره.ولی میخوام atuo route بشه.دوستان راه حلی پیشنهاد بدید.

قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

پاسخ : مشکل با اتصال کوتاه شدن بیش از حد

به هر حال هیچوقت Auto route کردن ، همیشه نتیجهءآ‌مطلوب نمیده و بازهم مجبوری که اصلاحاتی مطابق میلت انجام بدی ...

الان اون بالای فیبر ، کمی جای خالی داری که بهتره قطعاتو مقداری به بالا شیفت بدی . فاصلهء بین آیسی ها رو (توی هر ستون) کمی بیشتر و تست کن ببین چی میده بهت ...

clearnece بین تراکها رو هم در تنظیمات Auto route به 0.5 تغییر بده .
    بر زنده باد گفتن این مردم خوش گریز

دل بر مَنه که یک تنه در سنگرت کنند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحیـد
      به هر حال هیچوقت Auto route کردن ، همیشه نتیجهءآ‌مطلوب نمیده و بازهم مجبوری که اصلاحاتی مطابق میلت انجام بدی ...

الان اون بالای فیبر ، کمی جای خالی داری که بهتره قطعاتو مقداری به بالا شیفت بدی . فاصلهء بین آیسی ها رو (توی هر ستون) کمی بیشتر و تست کن ببین چی میده بهت ...

clearnece بین تراکها رو هم در تنظیمات Auto route به 0.5 تغییر بده .
      زیاد فرقی نکرد:

قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

دیدگاه

خُب ... من فکر نمیکنم نتیجهء بهتری بده .

چاره ای نیست جز مسیر کشی دستی !
        بر زنده باد گفتن این مردم خوش گریز

دل بر مَنه که یک تنه در سنگرت کنند ...

دیدگاه

سلام
          خودت دستی بکش. وقتی روی اتو روت اینطوری میشه یعنی نمیتونه مسیر یابی کنه و شورت میشه. به خودت بیشتر اعتماد کن تا نرم افزار
          من خودم یه برد دو رو رو اتوروت زدم کلی وایا زد ومسیرهای عجق وجق .خودم روش وقت گذاشتم ودستی به روش کشیدم با چندتا دونه وایا ومسیرهای کوتاه وزیبا دوباره کشیدم.
          درضمن جانمایی قطعات خیلی مهمه.
          [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X