اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عیب در پی ال سی logo

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عیب در پی ال سی logo

سلام دوستان
    پی ال سی لوگو زیمنس دارم به شماره فنی 230RC ,6ED1 052-1FB00-0BA6 چندین سال پیش توسط فرد ناشی خراب شده . ورودی برق 220 رو بهش وصل میکنم منوی لوگو ظاهز نمیشه . عکس یه ساعت شنی میاد و بعدش محو میشه راهی برای درست کردن و دوباره برنامه ریزی هست ؟ یه چیز شبیه Flash و یا boot loadrer ?
    ممنون

پاسخ : عیب در پی ال سی logo

اگه فلشش بود که خیلی عالی می شد. خودمون بردش رو با 50 تومن میزدیم و خودمون هم پروگرام می کردیم.
    ولی یه شرکتی هست به اسم پیشرو صنعت ماهر که داره تو بازار mini plc میده به اسم smart logo . اینا فایل هگز یه مدل از لوگو های سری 6 رو که نمایشگر نداره دارن و خودشون بردش رو میزنن. ازشون بپرسی بد نیست.

دیدگاه

ممنون دوست عزیز . منتها این ال سی دی داره . تو سایت خود زیمنس پرسیدم یکی از کاربران گفته بود ممکنه برای منبع ولتاژ باشه

دیدگاه

PLC رو باز کن ولتاژش رو چک کن. دو تا برد روی هم. روی یکیش یه ترانس کوچیک هست. همون منبع تغذیه اش هست.

دیدگاه

مشکلم الان اینه که دیگه روشنم نمیشه به هیچ وجه نه با 220 نه با 12 ولت :angry: :angry: :cry2: . دفعه آخر خیلی داغ کرده بود که من از تو برق در آوردمش ولی الان دیگه روشن نمیشه . بوی سوختنی هم نمیده . آیسی تغذیه رو پیدا کردم وقتی با 12 وصل میکنم یکی از پایه های خروجی میشه 10 ولت وقتی با 220 وصل میکنم میشه 71 ولت . مشکلش از کجاست که روشن نمیشه ؟ :cry2:

دیدگاه

شما مطمئن هستید دستگاهتون 220 ولته ؟ من ترانس تغذیه اش رو نمی بینم. پارت نامبری که دادی 220 هست. اگه 20 هست شما نیگاه کن فاز و نول ورودی میاد توی یه ترانس کوچیک و توی خروجی 24 ولت داری.

دیدگاه

logo ها با کد 230RC همه ac هستند حتی باهاش کار هم کردم و سالم بود و برنامه هم نوشتم ولی نمیدونم چرا دیگه به هیچ وجه روشن نمیشه . منظورتون از ترانس باید گوشه بالا سمت چپ باشه دو ترمینال اولی سمت چپ فاز و نول هستند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X