اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد اینتراپت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد اینتراپت ها

با سلام
    دوستان من تازه کار با آرم رو شروع کردم، در میکرو های دیگه PIC & AVR دیتاشیت همه چی رو توضیح میده اما در مورد این ارم که من دارم (stm32f103rbt6) دیتا شیت منو نا امید کرد. حالا سوال، میخوام از وقفه usart استفاده کنم، چه رجیستر هایی رو باید دستکاری کنم؟
    اگر مرجعی دارین که اینا رو لیست کرده ممنون میشم، من با microC کد میزنم :read:
    با تشکر :nice:
    The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

پاسخ : کمک در مورد اینتراپت ها

به دنیای امیدواری، زیبایی، قدرت، راحتی، تکنولوژی نوین و حرفه ای ها خوش اومدید(توی فایل زیر کامل توضیح داده شده).

http://www.st.com/web/en/resource/te...CD00171190.pdf

دیدگاه

به دنیای امیدواری، زیبایی، قدرت، راحتی، تکنولوژی نوین و حرفه ای ها خوش اومدید
      اینو خوب اومدی
      مرسی از جوابت
      The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hessam2013
        با سلام
        دوستان من تازه کار با آرم رو شروع کردم، در میکرو های دیگه PIC & AVR دیتاشیت همه چی رو توضیح میده اما در مورد این ارم که من دارم (stm32f103rbt6) دیتا شیت منو نا امید کرد. حالا سوال، میخوام از وقفه usart استفاده کنم، چه رجیستر هایی رو باید دستکاری کنم؟
        اگر مرجعی دارین که اینا رو لیست کرده ممنون میشم، من با microC کد میزنم :read:
        با تشکر :nice:
        سلام
        خوب در رفرنس منوآل همه بیت های رجیستر ها شرح داده شده. چرا ناامیدتان کرده !؟
        و سمپل کد هم هست که باید ببینید برای وقفه چه بیت های اضافی را ست کرده
        در واحد سریال دو بیت از رجیستر CR1 برای فعال کردن وقفه ارسال و دریافت هست ..
        فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
        فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
        فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
        فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X