اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

علت پایدار نبودن ایترنت برد اموزشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

علت پایدار نبودن ایترنت برد اموزشی

سلام
    کسی با قسمت ایترنت برد اموزشی کار کرده.چرا بد کانکت میشه و وقتی هم کانکت هست بعد از چند دقیقه دیسکانکت میشه و هر کاری میکنم پینگ نمیده.مشکل از ks8721 است یا کانکتور شبکه یا خود میکرو.به این شکل که اگه بخواد باشه اصلا نمیشه در مدارات صنعتی روش حساب باز کرد.
    قصد ساخت یک برد مانیتورینگ برای مرغداری از طریق شبکه رو دارم خواستم ببینم این نظر من هست و من مشکل دارم یا همه
    برای لایه فیزیکی و کانکتور انتخاب بهتری هم هست؟

پاسخ : علت پایدار نبودن ایترنت برد اموزشی

سلام
    با برد دیگه که آی سی دیگری را برای لایه فیزیکی شبکه دارد تست کردید؟ آی سی برد لندتایگر و .. DP83848CVV می باشد.
    از کدام برنامه استفاده می کنید؟
    اتصال برد به برد را تست کردید؟
    فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
    فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

سلام
      من برد فروشگاه و ks8721 کار کردم و مشکلی نداشته.
      ی کار کن. پایه های ks8721 رو با ذره بین و سوزن تست کن ببین یوقت شل نباشه. هر چند بعیده ولی خب دیگه ی احتماله
      در هر صورت از ks8721 مطمئن باش چون قشنگ جواب میده
      زندگی یعنی امید و حرکت
      کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
      سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
      برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
      به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

مرسی بابت جوابهاتون
        با برد دیگه تست نکردم.من با HTTP_DEMO و EasyWEB تست کردم.اول که باید یک بار هدر برد رو در بیارم دوبار جا بزنم تا بتونم وصل بشم این هیچ بعد از چند دقیقه که وصل هستم قطع میشه و دو باره باید هدر برد رو در بیارم و جا بزنم.مشکل از پینها نیست من احساس میکنم ایسیks8721 داغ میکنه.تا به حال توی برد صنعتی از این ایسی کسی دیده.لینک پایداری نمیده.یک چیزی میخوام راحت کانکت بشه و پایدار بمونه.مثل دوربینهای IP .فکر میکنم این ایسی فقط برای بردهای ازمایشگاهی باشه و مصارف صنعتی نداشته باشه.یا شاید هم مشکل از کانکتور باشه.
        اقا مهدی شما که برد دیگه ای داری با این مشکل مواجه نشدید؟مشه امتحان کنید و بزارید نیم ساعت وصل باشه

دیدگاه

کسی برنامه از پخش فیلم روی lcd بوسیله شبکه برای lpc1768 نداره.توی نت خیلی گشتم فقط کلیپ پیدا کردم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvin2009
            کسی برنامه از پخش فیلم روی lcd بوسیله شبکه برای lpc1768 نداره.توی نت خیلی گشتم فقط کلیپ پیدا کردم.
            میتونی عکس روی lcd نمایش بدی ؟
            پس فریم فریم با ftp فایل بفرست و ونمایش بده . (احتمالا با فلیکر مواجه بشی)
            از جمله ی رفتگان این راه دراز
            باز آمده ای کو که به ما گوید راز
            هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
            چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

شما این کار رو انجام دادید میشه بیشتر توضیح بدی .راهش مطمئن هستی همینه؟

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : علت پایدار نبودن ایترنت برد اموزشی

نوشته اصلی توسط arvin2009
                شما این کار رو انجام دادید میشه بیشتر توضیح بدی .راهش مطمئن هستی همینه؟
                خیر .با توجه به چیزی که گفتید این روش به ذهنم رسید .البته شاید با DMA فلیکر نداشته باشید .
                از جمله ی رفتگان این راه دراز
                باز آمده ای کو که به ما گوید راز
                هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
                چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

سلام
                  من با برد آموزشی کار کردم مشکلی نداشت تمام مثال های ehernet رو هم پیاده سازی کردم بدون ایراد
                  دارم کد easyweb رو دستکاری می کنم تا یه ارتیاط TCP بین میکرو و یه APP که تحت C# نوشتم داساه یاشم

و تا حدودی ایم کارو کردم
                  یعنی می تونم از pc یا همون Client پکت ها رو به میکرو بفرستن و با سریال نمایشش بدم ولی در ارسال داده ها توسط میکرو به Pc هنوز مشکل دارم
                  دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم
                  majid_valentin بی پرواست.جسورانه می پرسد.رودروایسی ندارد.هر چه دلش خواست می گوید!!
                  اهل مراعات نیست.
                  معنی ساخت و پاخت را نمیداند.
                  بزرگ و کوچک را نمیشناسد ..
                  بی باکی را یواشکی آموخته. در تاریکی می نشیند و روشنایی را می پاید.
                  پر انرژی و با نشاط است واز سانسور و فیلترینگ غمین است نیش دارند اما آزار ندارد!!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X