اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیداکردن نام قطعه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیداکردن نام قطعه

با سلام
    در مدار اداپتور یک IC داشت به شماره YGY888 11E Y10 و B1114 817C ویک ما سفت2N60 118 می خواستم بدونم که چگونه میشه پیداش کرد
    اولی که فکر کنم 2تا ماس فت باشه ودومی هم یک اپتو کوپلره ,وسومی برای یه مدارادپتور دیگه هست که اون هم یک ماس فت فکرکنم باشه
    تو اینترنت هرچی سرچ کردم دیتا شیتی پیدا نکردم وبه فرو.شنده هم میگی این رومیخوام برای این که خوشو راحت کنه میگه ندارم
    دوستان کمک کنن بگن کدوم از شماره ها هنگام خرید گفتنش مهم نیست
    من اینطوری فکر می کنم باشه
    1-YGY888
    817-2
    2N60-3

پاسخ : پیداکردن نام قطعه

کسی نیست جواب ما روبده
    oo: oo: :angry: oo: oo:

دیدگاه

:cry: :sad: :cry2:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tvm2009 نمایش پست ها
        با سلام
        در مدار اداپتور یک IC داشت به شماره YGY888 11E Y10 و B1114 817C ویک ما سفت2N60 118 می خواستم بدونم که چگونه میشه پیداش کرد
        اولی که فکر کنم 2تا ماس فت باشه ودومی هم یک اپتو کوپلره ,وسومی برای یه مدارادپتور دیگه هست که اون هم یک ماس فت فکرکنم باشه
        تو اینترنت هرچی سرچ کردم دیتا شیتی پیدا نکردم وبه فرو.شنده هم میگی این رومیخوام برای این که خوشو راحت کنه میگه ندارم
        دوستان کمک کنن بگن کدوم از شماره ها هنگام خرید گفتنش مهم نیست
        من اینطوری فکر می کنم باشه
        1-YGY888
        817-2
        2N60-3
        سلام
        آیسی DIP8 شماره YGY888 نقش PWM رو بازی می کنه و دارای بخش اسیلاتور، فیدبک و پایه برای قطع کردن و خاموش کردن اسیلاتور در صورت فراتر رفتن جریان خروجی از مقدار نامی هست.
        آی سیDIP4 شماره 817 هم آپتوکوپلر برای ایزوله کردن مدارات اولیه از ثانویه و فیدبک دادن از ثانویه به اولیه است.
        قطعه TO220 شماره 2N60 هم که MOS FET با حد کثر تحمل 600V و جریان 2A برای سوئیچ کردن 300 ولت روی اولیه ترانس هست.

دیدگاه

سلام بنده تازه وارد هستم در این عرصه.تقریبا یک سالی میشه که کاررو شروع کردم.
          یک ظبت ایوا دارم که داشتم روش مهندسی میکردم و یک کلید دیدم و امدم کشفش کنم دیدم که ظبتم سوخت کگو کلید تبدبل ولتاژ بوده. حالا میخام بدونم که راهیهست که من درستش کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mohamadtaghy نمایش پست ها
            سلام بنده تازه وارد هستم در این عرصه.تقریبا یک سالی میشه که کاررو شروع کردم.
            یک ظبت ایوا دارم که داشتم روش مهندسی میکردم و یک کلید دیدم و امدم کشفش کنم دیدم که ظبتم سوخت کگو کلید تبدبل ولتاژ بوده. حالا میخام بدونم که راهیهست که من درستش کنم؟
            درود
            شما بهتر است ابتدا الفبای کار را یاد بگیرید بعد شروع کنید به ور رفتن به دستگاهها این را برای ایمنی خودتون و دستگاهها میگم ممکن یه وقت با 220 ولت ور بری و خودتو به کشتن بدی حالابگذریم
            برای تعمیر دستگاه باید بگم شما با زدن اون کلید که برای ولتاژ 110 ولت بوده ترانس ورودی دستگاه را به باد فنا داده اید و باید نمونه همین ترانس را خریداری کرده جایگزین کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X