اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد درایو کردن step motor

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد درایو کردن step motor

سلام
    من یک استپ موتور دارم که برای درایو کردنش از میکرو و ترانزیستور و همین روش معمول برای راه اندازیش رو استفاده کردم. اما حرکت کردنش خیلی خشکه مخصوصا در دورهای پایین.
    سوال که کردم گفتن برای نرم شدن حرکتش باید از درایور آنالوگ استفاده کنی که 4 موج سینوسی که باهم اختلاف فاز 90 درجه دارن ایجاد میکنه و باعث میشه نرم حرکت کنه.
    حالا میخوام ببینم کسی نقشه این مدل درایور رو نداره؟؟؟؟ :smile:
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

پاسخ : سوال در مورد درایو کردن step motor

نقشه نمی خواهد

کاقی است خروجی آنالوگ (میکرو یا DAC) را به پ امپ بدهی

فقط باید از پ امپ توان بالا استفاده کنی

هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

دیدگاه

خب باید از DAC یا خروجی آنالوگ 4 کانال استفاده بشه؟؟ درسته؟؟؟ که خروجی باهم 90 درچه اختلاف از دارن؟؟؟
      ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

می شود از ۴ عدد DAC تک کانال استفاده بشود
        یا دو تا DAC دو کاناله

همین طور چون دو تایی با هم ۱۸۰ درجه اختلاف فاز دارند
        می توان از پ امپ توان پایین نیز بهره گرفت
        این طوری می شود دو عدد DAC تک کانال و دو تا پ امپ توان پایین
        هرکه را اسرار حق آموختند
        مهر کردند و دهانش دوختند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X