اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

افزایش جریان،افزایش مقاومت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

افزایش جریان،افزایش مقاومت

سلام دوستان.
    کسی یه ماده ای،چیزی می شناسه که وقتی جریان عبوری ازش بیشتر بشه مقاومت اون افزایش پیدا کنه؟ اصلآ داریییییم!!!!!؟

پاسخ : افزایش جریان،افزایش مقاومت

چیزی که گفتی رو تا حالا نشنیدم اما سنسور جریان هست که با زیاد شدن جریان یه ولتاژی رو بهت میده که باهاش میتونی تغییرات جریان رو ببینی

دیدگاه

---
      اگر روزی بفهمی همه چیزایی که از بچگی تا حالا بهت گفتن بی اساس یا دروغه چه حالی میشی؟
      کارمندان نابکار، از دزدان و آشوبگران بیشتر به کشور آسیب ميآ‌رسانند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط داود رهایی
        بله هست ولی با اما و اگرهایی همراهه بگو برای چی میخوای تا بتونم بهتر توضیح بدم
        با سنسور جریان آشنایی دارم ولی به کارم نمیاد.دنبال مدار یا یه سیستم الکترونیکی نیستم دنبال یه ماده ای با این خاصیتم شاید باید یه سری به انجمن های شیمی بزنم.

دیدگاه

اگر مقاومتش افزایش پیدا کنه باعث کاهش عبور جریان میشه
          بنظرم شما مدار محدود کننده جریان نیاز دارید.البته فرمودید ماده و اگر بگید برای چکاری میخواین شاید بشه تعمیمش داد
          انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
          فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

اگه از PTC استفاده کنید و جریان به اندازه کافی باشه که دما افزایش پیدا کنه مقاومت هم زیاد میشه. بعید بدونم ماده ای باشه که با فرض ثابت بودن دما همچین ویژگی داششته باشه.
            لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن محمدشاهی
              اگه از PTC استفاده کنید و جریان به اندازه کافی باشه که دما افزایش پیدا کنه مقاومت هم زیاد میشه. بعید بدونم ماده ای باشه که با فرض ثابت بودن دما همچین ویژگی داششته باشه.
              بله درسته،به این فکر افتاده بودم ولی چون می خوام این کار سریع انجام بشه فکر نکنم جواب بده با این حال بهتره امتحانش کنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X