اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اصلاح فرم ثبت نام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اصلاح فرم ثبت نام

یک مشکلی که وجود داره اینه که خیلی از حساب های کاربری صرفا برای گرفتن اطلاعات به وجود میاد(حتی در این بین ممکنه افرادی باشند که اطلاعات خوبی در یک زمینه خاص داشته باشند)
    به نظر باید کاری کرد که این افراد در خودشون احساس مسئولیت کنند

پیشنهاد میکنم در فرمی که یک کاربر جدید پر میکند تا عضو انجمن شود
    عباراتی چون " این انجمن با تبادل نظر دوستان فعال میشود و شما نیز دیگران را از دانشی که دارید بی بهره نکنید" اضافه بشه

این یک عبارت خامه میشه روش کار کرد و بهترش کرد؛
    شاید این عبارت باعث بشه از هر پنجاه نفری که مثل قبل صرفا برای گرفتن اطلاعات بیایند یک نفر وجدانش بیدار شه
    و اینطوری بعضی از تاپیک ها جوابگوی بیشتری داشته باشه

پاسخ : اصلاح فرم ثبت نام

عجب استقبالی!(البته استارتر تاپیک باید اینو بگه!)
    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
    !Electronic On! Programming On
    هوشمندانه سوال بپرسیم!
    http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی سعیدی
      یک مشکلی که وجود داره اینه که خیلی از حساب های کاربری صرفا برای گرفتن اطلاعات به وجود میاد(حتی در این بین ممکنه افرادی باشند که اطلاعات خوبی در یک زمینه خاص داشته باشند)
      به نظر باید کاری کرد که این افراد در خودشون احساس مسئولیت کنند

پیشنهاد میکنم در فرمی که یک کاربر جدید پر میکند تا عضو انجمن شود
      عباراتی چون " این انجمن با تبادل نظر دوستان فعال میشود و شما نیز دیگران را از دانشی که دارید بی بهره نکنید" اضافه بشه

این یک عبارت خامه میشه روش کار کرد و بهترش کرد؛
      شاید این عبارت باعث بشه از هر پنجاه نفری که مثل قبل صرفا برای گرفتن اطلاعات بیایند یک نفر وجدانش بیدار شه
      و اینطوری بعضی از تاپیک ها جوابگوی بیشتری داشته باشه
      اگر کسی نخواهد شما بالا انجمن هم بزرگ بنویسی فرقی نمی کنه . :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
      باد می وزد ...
      میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
      تصمیم با تو است ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
        عجب استقبالی!(البته استارتر تاپیک باید اینو بگه!)
        آقای ماهان عزیز
        من نظرمو گفتم
        امیدوارو دوستان بخوانند و در صورتی که فکر میکنند میشه این کارو کرد عمل کنند
        حالا اگر از نظر مدیر سایت عملی نباشه نمیشه کاری کرد

نوشته اصلی توسط ATROBOT
        اگر کسی نخواهد شما بالا انجمن هم بزرگ بنویسی فرقی نمی کنه . :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
        گفتم میشه بسطش داد حتی میشه اینطوری کرد که هر 3 4 باری که طرف آنلاین میشه و پستی نداشته باشه
        براش پیامی پدیدار شه که امروز میتونه مشکل کسیو حل کنه؟؟
        من خودم تا 3 سال اصلا فعالیت نداشتم
        فقط اومده بودم برای دانلود اما سال 90 که تو پروژه فوقم گیر کردم؛ فهمیدم اینکه یه نفر بخواد کمکم کنه چه قدر مفیده و اینجا کسانی بودند بی منت به دیگران کمک میکردند(بگذریم کسی بلد نبود کمکم کنه :biggrin: )

اما واقعا همین تاثیر گذار بود که تا جایی که امکانش هست جواب دوستان دیگر رو با توجه معلوماتم بدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X