اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

همفکری برای خرید لپتاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

همفکری برای خرید لپتاپ

سلام

مدتیه دارم دنبال لپتاپ مناسب میگردم ولی نمیدونم چرا از هر کسی یه چیزی میشنوم!

برای من فقط پروسسور و رم /کش مهمه . حتی گرافیک خوبی هم نداشته باشه مهم نیست
    من بین Core i 7 ها +Ram 8 یا 6 این مدل ها رو دیدم.یکی از دوستام میگه لنوو مارک خوبیه و اون برای کارای ما مناسبه ولی من از نظر برند و بدنه خیلی نگرانشم جون ظاهر خوبی نداره و آدم حس میکنه مثلا اگه یه کتاب بیوفته روش کج میشه از طرفی یکی دیگه میگفت hp زود به زود خراب میشه و تعمیر کارا عاشقش هستن!
    من خودمDell-Vostro دارم طی این سالیان دراز خوب کار کرده هیچ وقت خراب نشده مشکل سخت افزاری هم نداشته Core 2 هست دیگه کاریش نمیشه کرد و 4 تا نرم افزار که باز میکنم هنگ میکنه!

ببینید چیزایی که من دیدم اینا هستند
    http://www.digikala.com/Compare/DKP-20643/DKP-26675/DKP-24106/DKP-20983/

در مورد گارانتی هم من نمیدونم کدوم گارانتی بهتره! دیروز 1 مدل رو با 4 تا گارانتی مختلف دیدم هر کسی هم از گارانتی خودش تعریف میکرد من نفهمیدم چطوریاست ! چون برای لپتاپ خودم که از گارانتی استفاده نکردم که بدونم جه مشکلاتی خواهد داشت.

اگه باز چیزی مد نظرتون هست قیمتش بین 2 تا 2.5 باشه به من معرفی کنین چون عجله دارم!

مرسسسی

پاسخ : همفکری برای خرید لپتاپ

من sony vaio دارم.لپتاپ خوبیه.
    دوستام-اچ پی دارن.دل دارن.ایسر دارن.ایسوس دارن.
    همه اینها برند خوبین.و تو خرید هیچکدومشون شک نکن.
    من بین همه لنوو و سامسونگ رو بیشتر قبول دارم.
    یکی رو انتخاب کن بخر.حساس نشو.
    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

باید ببینید چه توقعاتی دارید و باهاش چه کارایی میخواهید انجام بدید.
      من تا حالا چند تا e1 سری های مختلفش رو خریدم همه راضی بودن .شکل و شمایلشم زیباست. ولی به شخصه لنوو رو بیشتر می پسندم ولی این مدلای e1 خوب جواب دادن.
      اسمم بابا برقيه مي دونين کارم چيه دلم مي خواد همه جا که با کمک شما
      مصرف برق کم بشه تا برقمون قطع نشه
      مصرف بي رويه کار خيلي بديه موقع پخش کارتون برق تلويزيون
      اگه يه دفعه بره حوصله مون سر مي ره
      هرگز نشه فراموش لامپ اضافي خاموش

دیدگاه

منم یه Sony VAIOدارم بهترینه
        سی پی یو I7
        1.75گیگاهرتز
        رم4.00گیگابایته
        گرافیکش هم خوبه (عالی نیست!)
        کیبردش هم بک لایت داره :mrgreen: یعنی اگه مثلا برقا رفت این لپتاپ(نوت بوک!!!) بایه مقاومت نوری که روش به صورت مخفی وجود داره میفهمه تاریکه میاد بک لایت کیبورد رو روشن میکنه که آدم برای تایپ چشمش ببینه!
        یه چندتا برنامه روش هست که خود شرکت سازنده ساخته که مثلا یکیش ریجیستری رو پاکسازی کنه یکی دیگه سرعت رو بالا ببره و یکی دیگه......
        یه پورت یو اس بی 2 داره با دوتا پورت USB 3.0
        پورت HDMIهم داره بایه پورتLAN
        ازش خیلی راضیم تا حالا تو عمرش اصلا هنگ نکرده
        منتها قیمتش گرونه من 2 سال پیش 1,600,000تومان خریدم حالا شده 3,500,000 تومان :eek:
        مشکلش اینه که زود گردو غبار میگیره :sad: که باعث داغ شدن CPUمیشه! و یهو دیدی کامپیوتر خاموش شد
        هر6 ماه یه بار باید گردوغبارشو گرفت :angry:
        1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
        من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
        !Electronic On! Programming On
        هوشمندانه سوال بپرسیم!
        http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بابا برقی
          باید ببینید چه توقعاتی دارید و باهاش چه کارایی میخواهید انجام بدید.
          من تا حالا چند تا e1 سری های مختلفش رو خریدم همه راضی بودن .شکل و شمایلشم زیباست. ولی به شخصه لنوو رو بیشتر می پسندم ولی این مدلای e1 خوب جواب دادن.
          e1 مارکش چیه؟ oo:

من مخابرات میخونم و بسته به کارم که تولید نرم افزاره یه طیف وسیعی از نرم افزارها رو باید نصب و استفاده کنم.....
          کار گرافیکی نمیکنم
          بازی نمیکنم...اصلا بلد نیستم

-روزی شاید 20 ساعت روشن باشه! وقتی من خوابم لپتاپ هم خاموشه معمولا!
          -داع نکنه!
          -هنگ نکنه
          -صدا نده
          الان لپتاپ من کم کم دیگه داره صدای جارو برقی میده :cry2:

بیشتر پروسسور و رم مد نظرمه

میخواستم بدونم دوستانی که لنوو خریدن راضی ان؟ چه مدلی خریدن ؟ و اگه عیب و ایرادی داره بگن لطفا چون تو این سایت ها که همه میان میگم خیلی عالیه! البته لوازم الکترونیکی همشون چند ماه اول عالین

دیدگاه

من ایسوز k50IN دارم پنج ساله داره خوب کار می کنه.

دیدگاه

دوست گرامی
              لنووا یکی از بهترین مارکهای لپ تاپ محسوب میشه که در حقیقت شرکت عظیم و بسیار قدیمی ( اولین شرکت کامپیوتری جهان ) IBM پشت آن قرار دارد و از این نظر حتی نسبت به سونی و دل و ... از فن آوری پیشرفته تری استفاده میکنه
              نمونه های از لنووا که در ایران مورد استفاده قرار گرفتند اغلب بدون مشکل بودند و مخصوصا تابستانها بر خلاف برند هایی مثل دل با مشکل گرما روبرو نیستند تنها نکته ای که شاید برای لنووا امتیاز منفی به حساب میاد حجم بالا درایورهای آن میباشد که مثلا برای تغییر سیستم عامل ممکن است مجبور به دانلود بیش از یک گیگ درایور باشید
              ....
              در مورد گارنتی هیچیک از لپ تاپهای ارائه شده در ایران دارای گارانتی اصلی شرکت مادر نمیباشند زیرا به دلیل تحریم دو موسسه بزرگ اینتل و میکروسافت قسمت بزرگی از تولیدات حتی چینی شامل شرایط ایران نمیگردند
              و به همین سبب نیز اکثر لپ تاپها ، گارانتی شرکتهای ایرانی هستند و در مواردی گارانتی اصلی در کشور همسایه ارائه میگردد که البته هزینه رفت و برگشت تا دبی با پستهای خصوصی به عهده خریدار میباشد
              پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

به نظر من واسه کارهای فشرده و کارهایی که باید سیستم 24 ساعته روشن باشه هیچ چیز کار pc رو نمیکنه.
                پروژه های سنگین رو با pc انجام بده تو خونه.واسه نمایشش تو محل کار یک لپتاپ ارزونتر ببر.بازم ببین نظر اساتید چیه.
                ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط -LEON-
                  به نظر من واسه کارهای فشرده و کارهایی که باید سیستم 24 ساعته روشن باشه هیچ چیز کار pc رو نمیکنه.
                  پروژه های سنگین رو با pc انجام بده تو خونه.واسه نمایشش تو محل کار یک لپتاپ ارزونتر ببر.بازم ببین نظر اساتید چیه.
                  اتفاقا پی سی خونه فنش مشکل داره نمیدونم چرا اینقدر صدا میده چند جا بردم نشونش دادم یه بار هم فنش رو عوض کردم ولی باز سر و صدا داره
                  من اصلا دلم نمیخواد روشن بشه... :NO:

دیدگاه

این حرف کاملا صحیحه
                    سعی کن با pc کار کنی
                    لب تاپ اصلا برای کار های متمادی و طولانی مدت طراحی نشده!
                    در صورتی که pc اگه مشکل تغذیه نداشته باشه و قطعات هم خوب انتخاب شده باشه تقریبا به خاطر کهنگی و از مد افتادن عوض میشه و خرابی توش خیلی کم پیش میاد(الببه هارد رو بایستی استثنا کرد)
                    اما یه لب تاپ عمر مفیده خیلی کمی داره.
                    من همیشه این مثال رو برای مشتریام میزنم:
                    یه لب تاب مثه یه ماشین خوشگل و لوکس میمونه که فقط برای جابجایی مسافر میتونه مسافر باشه
                    اما یه نیسان وانت با این که قیمت پایین تری داره ولی خیلی بهتر برای جابجایی بارهای سنگین کار میکنه و شما نمیتونی با یه ماشین لوکس همچین کاری کنی
                    اسمم بابا برقيه مي دونين کارم چيه دلم مي خواد همه جا که با کمک شما
                    مصرف برق کم بشه تا برقمون قطع نشه
                    مصرف بي رويه کار خيلي بديه موقع پخش کارتون برق تلويزيون
                    اگه يه دفعه بره حوصله مون سر مي ره
                    هرگز نشه فراموش لامپ اضافي خاموش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ferial_ee
                      اتفاقا پی سی خونه فنش مشکل داره نمیدونم چرا اینقدر صدا میده چند جا بردم نشونش دادم یه بار هم فنش رو عوض کردم ولی باز سر و صدا داره
                      من اصلا دلم نمیخواد روشن بشه... :NO:
                      چون فن pc صدا میده دیگه نمیخوای ازش استفاده کنی ؟
                      دوست عزیز شما 2 تا قطره روغن بریز رو بلبرینگ فن صداش قطع میشه.
                      اگه میخوای اصلا صدا نده یک کولر cpu بزار که توش فن نداره.
                      بازم ببین نظر اساتید چیه.

دیدگاه

سلام
                        من ایسوس مدل X550 I5 RAM4 دارم اصلا هنگ نمیکنه خیلی خوش دست وخوش فرمه
                        تو کارهای گرافیکی و و پردازش اصلا کم نمیاره
                        خیلی کم صدا هست و باتریش با این که چهار سلوله دیر خالی میکنه درکل لپ تاپ خوبیه.....
                        ولی اگه بودجتون زیاده میتونید این مدل رو بخرید
                        ASUS NV550J که قیمتش نزدیک به 5 میلیون....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X