اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

UPLOAD CENTER

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

UPLOAD CENTER

درود و خسته نباشید
    این سایت خودش UPLOAD CENTER نداره؟ فایلهایی که توی تاپیکهای دوستان هست همه نسلشون منقرض شده. هر چیزی که میخوام دانلود کنم میگه دیر رسیدی جاشو دیدی
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

پاسخ : UPLOAD CENTER

چرا ما پلود سنتر داریم ولی فضای سایت به شکلی نیست که به همه اجازه پلود فایل هارو بدیم

دیدگاه

امکان دسترسی و دانلود از این UPLOAD CENTER برای کاربرها هست؟ به چه کسانی در حال حاضر اجازه استفاده میدید و چه فایل هایی رو اونجا قرار دادید؟ اگر در این مورد جای دیگه ای توضیح دادید لطفا آدرس رو بگید که بخوانم دیگه اینجا بحث جدید باز نشه.
      از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
      هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
      اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
      اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
      شاد و موفق باشید

دیدگاه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?action=tpmod;dl

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X