اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در کدویژن؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در کدویژن؟

سلام
    من چند وقت پیش برنامه کدویژن ورژن2.05.03 رو روی ویندوز سون نصب کردم بعد از چند روز که با هاش کار کردم وقتی می خوام نرم افزار رو اجرا کنم پیغام زیر می یاد.
    مشکل چیه؟؟؟؟

البته من یک بار برنامه رو پاک کردم و از اول نصب کردم- کرکش رو هم نصب کردم اما بعد از مدتی باز هم هیمن مشکل پیش اومد.

پاسخ : مشکل در کدویژن؟

آخه شما باید فایل کرک رو باز کنید. یه بار دیگه هلپ نصب را ببینید

دیدگاه

سلام
      اگه میشه یک کم بیشتر توضیح بدیدکه دقیقا چکار کنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشید صادقی
        سلام
        من چند وقت پیش برنامه کدویژن ورژن2.05.03 رو روی ویندوز سون نصب کردم بعد از چند روز که با هاش کار کردم وقتی می خوام نرم افزار رو اجرا کنم پیغام زیر می یاد.
        مشکل چیه؟؟؟؟

البته من یک بار برنامه رو پاک کردم و از اول نصب کردم- کرکش رو هم نصب کردم اما بعد از مدتی باز هم هیمن مشکل پیش اومد.
        دوست عزیز کرک نشده برنامتون یه بار آنیستال کنید و یه آموزش نصب دارشو دانلود کنین حل میشه
        یه
        Gelecek Bizimdir >

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Bah-raM
          دوست عزیز کرک نشده برنامتون یه بار آنیستال کنید و یه آموزش نصب دارشو دانلود کنین حل میشه
          یه
          من یک بار انیستال کردم کرک رو هم از اول نصب کردم برنامه باز شد ولی بعد از جند روز دوباره این پیغام اومد.

دیدگاه

بعد از نصب و کرک کردن داخل پوشه bin دو تا فایل وجود داره یکیش cvavr.exe و دیگری Crack By PerTic@n.exe اگر اولی رو اجرا کنید این ارور رو میده ولی معمولا وقتی دومی رو اجرا میکنی درست کار میکنه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط redown
              بعد از نصب و کرک کردن داخل پوشه bin دو تا فایل وجود داره یکیش cvavr.exe و دیگری Crack By PerTic@n.exe اگر اولی رو اجرا کنید این ارور رو میده ولی معمولا وقتی دومی رو اجرا میکنی درست کار میکنه.
              والا من هم اولی و بعد دومی رو هم اجراکردم که این شد.الان من یک بار انیستال کردم فقط فایل دوم رو اجرا کردم و بعد از این کار ریست کردم الان وقتی میخوام وارد برنامه بشم باز این ارور رو میده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فرشید صادقی
                من یک بار انیستال کردم کرک رو هم از اول نصب کردم برنامه باز شد ولی بعد از جند روز دوباره این پیغام اومد.
                میتونی از اینجا دانلود کنی راهنما هم داره بازم مشکلی بود بپرسین در خدمتم
                http://p30download.com/fa/entry/36601/
                http://p30download.com/fa/entry/36601/
                Gelecek Bizimdir >

دیدگاه

میخواید کرک کنید اینترنت رو قطع کنید بعد برید تو کنترل پنل تو قسمت Location بجای ایران بزنید US
                  بعد کرک کنید (درصورت نیاز با Run as adminبازکنید)
                  بعد از کرک کردن برید تو فایروال سیستم بعد بیاید کدویژن و بقیه فایل های مرتبط رو پیدا کنید و بعد Blockشون کنید
                  بعد حالشو ببرید :nice:
                  1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                  من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                  !Electronic On! Programming On
                  هوشمندانه سوال بپرسیم!
                  http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X