اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع آموزش حرفه ای برای کامپایلر microC PRO for PIC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع آموزش حرفه ای برای کامپایلر microC PRO for PIC

سلام،چرا هیچ منبعی پیدا نمیشه،حتی تو فروم هم کم صحبت شده،دوستان چه کامپایلری استفاده میکنن؟
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

پاسخ : منبع آموزش حرفه ای برای کامپایلر microC PRO for PIC

من با CCS کار می کنم. اونم منبع نداره. انگلیسی یه چیزایی هست ولی فارسی هیچی نیست.

ولی در کل کامپایلر C آموزش نمی خواد به اون صورت. شما باید سی بلد باشید. منوال و هلپ خود کامپایلر هم هست. تازه شنیدم microC هلپ خوبی داره.

دیدگاه

پاسخ : منبع آموزش حرفه ای برای کامپایلر microC PRO for PIC

آره دقیقا آموزش نمی خواد،هلپ خوبی داره ولی مشکلی که هست خیلی خلاصه توضیح داده،تو فروم های خارجی هم میبینم مشکلات و گله همه همینه
      انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
      فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X