اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای تعمیر شارژر 24 ولت سوئیچینگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای تعمیر شارژر 24 ولت سوئیچینگ

با سلام خدمت دوستان ومهندسین
    شارژر 24 ولتی سوئچینگی که عکساشو گذاشتم وقتی به بار وصلش میکنم شروع میکنه به صدا دادن (تق تق با یه زمان خاص)و موتور بهش وصل کردم که با هر تق تق یه لحظه سرعت موتور کم وزیاد میشه ولی وقتی با ولت متر خروجی شو میگیرم 30 ولتو نشون میده آیا این صدا از ترانسه؟؟؟؟ اگه اره چرا خروجی قطع ووصل میشه
    واینم بگم چون من مداری یا چیزی ندارم که با 24 ولت کار کنه دوتا موتور 12 ولتی رو سری کردم ،ویه بارم یه مگنت 24 ولتی قرض کردم که تو اونم صدا میده ولی اهنی که بهش میچسبه نمیوفته تا زمانی که مدارو از برق بکشم اهان فن شم وقتی به برق وصل میکنی چن ثانیه کار میکنه بعد از کار میوفته!!!!!!!

مردی که کوه را از میان برداشت کسی بود که شروع به برداشتن سنگ ریزه ها کرد

پاسخ : کمک برای تعمیر شارژر 24 ولت سوئیچینگ

نوشته اصلی توسط r_sal
    با سلام خدمت دوستان ومهندسین
    شارژر 24 ولتی سوئچینگی که عکساشو گذاشتم وقتی به بار وصلش میکنم شروع میکنه به صدا دادن (تق تق با یه زمان خاص)و موتور بهش وصل کردم که با هر تق تق یه لحظه سرعت موتور کم وزیاد میشه ولی وقتی با ولت متر خروجی شو میگیرم 30 ولتو نشون میده آیا این صدا از ترانسه؟؟؟؟ اگه اره چرا خروجی قطع ووصل میشه
    واینم بگم چون من مداری یا چیزی ندارم که با 24 ولت کار کنه دوتا موتور 12 ولتی رو سری کردم ،ویه بارم یه مگنت 24 ولتی قرض کردم که تو اونم صدا میده ولی اهنی که بهش میچسبه نمیوفته تا زمانی که مدارو از برق بکشم اهان فن شم وقتی به برق وصل میکنی چن ثانیه کار میکنه بعد از کار میوفته!!!!!!!

مدار احتمال زیاد مشکلی نداره علتش هم اینه که وقتی ولتاز دو سر موتور بخواد به این ولتاژ برسه جریانی بیش از جریان قابل تحمل شارژر هست و باعث میشه محافظش عمل کنه و قطع و وصل بشه. برای یه منبع سوییچینگ این کاملا طبیعیه.
    لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

با تشکر از جوابتون ولی آمپری که روش خورده 1.2 تا 2 آمپر هس وموتورها فقط نیم آمپر جریان میکشن وخوب چرا فنش از کار میوفته ؟؟؟
      اگه کسی بلده لطف کنه راهنمایی کنه اینو خیلی لازمش دارم مرسی
      مردی که کوه را از میان برداشت کسی بود که شروع به برداشتن سنگ ریزه ها کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r_sal
        با تشکر از جوابتون ولی آمپری که روش خورده 1.2 تا 2 آمپر هس وموتورها فقط نیم آمپر جریان میکشن وخوب چرا فنش از کار میوفته ؟؟؟
        اگه کسی بلده لطف کنه راهنمایی کنه اینو خیلی لازمش دارم مرسی
        جریان راه اندازی موتور چند برابر جریان نامی موتوره

دیدگاه

همانطور که دوستمون گفتن احتمال اینکه مدار به خاطر جریان بخوابه زیاده
          راه در جهان یکی است و ان راه راستی است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X