ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2009/08/23
    44
    0

خالي کردن شارژ هنگام خاموش بودن لپ تاپ

سلام و وقت بخير خدمت دوستان عزيز.
    تازگي لپ تاپ ايسوسk46خريدم متوجه شدم هنگامي که خاموشه شارژ خالي ميکنه!!!مثلا بعد دو روز مي ياد زير 80 درصد!!
    کسي مي تونه کمکم کنه؟ايا مشکل نرم افزاريه يا سخت افزاريه؟؟
    به تجربه آموختم در آخر کار ،که قدر مرد به علم است و قدر علم به مال. (بهلول)
    2011/03/18
    تهران
    574
    3

پاسخ : خالي کردن شارژ هنگام خاموش بودن لپ تاپ

تا حدودي طبيعيه
    منم مکبوک دارم وقتي تو شارژه کلا از آداپتور تغذيه ميکنه و به 100 که برسه شارژ رو قطع ميکنه و همچنان با آداپتور تغذيه ميکنه و اگه حدود 6 7 ساعت بعد از 100 شدن باتري همچنان آداپتور وصل باشه باتري از 100 شده مثلا 99 يا 98!
    ;()((void (*)(void))0x0000))
    2012/01/02
    854
    128

سلام.
    من اصلا از باطری لپ تاپم استفاده نمیکنم.
    نهایتش هفته ای 2 روز.
    چند روز پیش که وصلش کردم یکدفعه ارور داد که باطری خرابه و باید تعویض بشه.الانم زود شارژ خالی میکنه. :cry: :cry: :cry:
    میشه یکدفعه خراب بشه ؟
    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...
    2010/08/14
    311
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط amin.gon
    سلام و وقت بخير خدمت دوستان عزيز.
    تازگي لپ تاپ ايسوسk46خريدم متوجه شدم هنگامي که خاموشه شارژ خالي ميکنه!!!مثلا بعد دو روز مي ياد زير 80 درصد!!
    کسي مي تونه کمکم کنه؟ايا مشکل نرم افزاريه يا سخت افزاريه؟؟
    نبايد اينجوري باشه اگه موقعي که خاموش هست اينقدر سريع شارژ خالي ميکنه مشکل سخت افزاري داره. ممکنه مدار شارژ روي مادر بردت اتصالي داره

نقل قول نوشته اصلی توسط SAJAD-G
    تا حدودي طبيعيه
    منم مکبوک دارم وقتي تو شارژه کلا از آداپتور تغذيه ميکنه و به 100 که برسه شارژ رو قطع ميکنه و همچنان با آداپتور تغذيه ميکنه و اگه حدود 6 7 ساعت بعد از 100 شدن باتري همچنان آداپتور وصل باشه باتري از 100 شده مثلا 99 يا 98!
    درسته چون شارژر ها طوري طراحي شده که وقتي به 100% رسيد شارژ رو قطع مي کنه و تا موقعي که افت ولتاژ باطري از يه مقدار معين بيشتر نشه شارژر وارد مدار نميشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط -LEON-
    سلام.
    من اصلا از باطري لپ تاپم استفاده نميکنم.
    نهايتش هفته اي 2 روز.
    چند روز پيش که وصلش کردم يکدفعه ارور داد که باطري خرابه و بايد تعويض بشه.الانم زود شارژ خالي ميکنه. :cry: :cry: :cry:
    ميشه يکدفعه خراب بشه ؟
    بله. باطري هاي ليتيوم يون به حرارت حساس هستند و اگه لپ تاپ يا موبايل شما بيش از حد داغ بشه خراب ميشن. توي بعضي مدل ها متاسفانه محل باطري جايي هست که حرارت مستقيم روش اثر داره. باطري رو عوض کنيد يا اگه بلد هستيد تعميرش کنيد.
    2012/01/02
    854
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط pinkplus
    باطري هاي ليتيوم يون به حرارت حساس هستند و اگه لپ تاپ يا موبايل شما بيش از حد داغ بشه خراب ميشن. توي بعضي مدل ها متاسفانه محل باطري جايي هست که حرارت مستقيم روش اثر داره. باطري رو عوض کنيد يا اگه بلد هستيد تعميرش کنيد.
    سلام.
    میتونم تعمیرش کنم.هنوز بازش نکردم.
    اگه اشتباه نکنم توش 6 یا 8 تا باطری کوچیک با هم سری شدن.یکی از اونها مشکل داره که عوض بشه درست میشه.درسته ؟؟؟؟؟؟
    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...
    2010/08/14
    311
    6

آره با ولت متر دونه دونه چک کن. يکي دو تاش ولتاژش زير 3 ولت هست. البته اگه باتري تون کهنه است کلا عوض کني بهتره.
    2012/01/02
    854
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط pinkplus
    آره با ولت متر دونه دونه چک کن. يکي دو تاش ولتاژش زير 3 ولت هست. البته اگه باتري تون کهنه است کلا عوض کني بهتره.
    من باطری لپتاپمو کالبد شکافی کنم ؟
    باطری هاش پیدا میشه ؟

2007/03/23
    زاهدان
    497
    25

بعضي مواقع سلولهاي باطري خاصيت نگهداري ولتاژ را از دست ميدن
    يکي از راه حل اين هست که باطري را داخل يه نايلون بزاريد و به مدت 7 ساعت توي فريز بزاريد بعد هم بزاريد کاملا شارژش خالي بشه و دوباره شارژ کنيد در بعضي مواقع راه ميفته
    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.
    2010/08/14
    311
    6

شما باطري رو به دقت باز کن. بعضياش پرس هست و بعد از اينکه باز بشه نميشه دوباره مثل اولش پلمپ کرد. باطري ها با يک نوار فلزي به هم وصل شدن . اون باطري يا باطري هايي که خراب هستن رو پيدا کن و با باطري نو عوض کن. باطري ها سري هستن و به بين هر باطري يه سيم هست که ميره واسه برد و کارش اينه که ولتاژ هر سلول رو اندازه مي گيره که از 4.2 ولت بالاتر نره. براي اينکه مثل اولش باشه مي توني ببري بيرون برات باطري ها رو با همون نوار ها جوش بدن.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9