ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2014/05/03
    3
    0

ايا ميتوان از کانتورها براي جدا کردن قسمتي از تصاوير رنگي استفاده کرد

با سلام خدمت همه دوستان
    من در زمينه تصاوير حرارتي مشغول به تحقيق هستم و همونطور که ميدونيد اين تصاوير رنگ هاي مختلف را براي دماهاي مختلفي درنظر ميگيرند . در واقع سوال اصلي من اينه که ايا با کانتورها ميتوان نقاط رنگي که حرارت بالاتري (روشنتر ) نسبت به بقيه رنگ ها هستند رو جدا کرد .......من اين کار را با الگوريتم ژنتيک و fcm انجام دادم ولي متاسفانه استاد راهنماي من معتقده که تنها راه هوشمند کانتورهاي فعال هستند و بايد از ان براي سگمنت کردن استفاده کنم پس خواهشمندم دوستاني که در اين زمينه اطلاعاتي دارند به من ياري برسونند با تشکر
    2007/06/28
    2,405
    19

پاسخ : ايا ميتوان از کانتورها براي جدا کردن  

سلام ..

در مورد مطلبی که نوشتید شاید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

تاپیک بتونه تا حدودی کمکتون کنه .. برای پردازش تصاویر حرارتی یا Thermal Images ایده های دیگه ای هم هستن که شاید بتونید اونها رو هم بررسی کنین (--من تا بحال تجربه ی کار با اینها رو نداشتم، امــا از کاربردهای کانتورها ندیدم موردی رو که در این زمینه استفاده بشه .. شاید اطلاعات من کامل نیستن--) .. امــا اگه فضای رنگی تصویرتون رو به Gray Scale تغییر بدین، شاید بتونین از کانتورها به نوعی استفاده کنین .. اینکه تا چه حد این ایده صحیح باشه، توی تست مشخص میشه .. موفق باشید ..
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..
    2014/05/03
    3
    0

پاسخ : ايا ميتوان از کانتورها براي جدا کردن قسمتي از تصاوير رنگي استفاده کرد

مرسي از پاسخگوييتون دوست من ، امروز جواب شما رو ديدم چون تقزيبا از جواب دادن دوستان به موضوع ناميد شده بودم ..........حقيقتش اينه که من هم در اين باره موضوعي رو در اينترنت پيدا نکرده بودم ولي استاد راهنماي من که از غذا رئييس دانشگاهمون هم هست اصرار داره من از اکتيو کانتورها استفاده کنم براي سگمنت کردن قسمت پر حرارت پا ولي از اونجايي که من بحث هاي اکتيو کانتور شما رو دنبال کردم فکر کنم در بهترين حالت اکتيو کانتورهاي ما بتونند مرز خود پا رو مشخص کنند نه قسمت پر حرارت درون پا رو درست ميگم ؟؟؟؟؟؟؟ من از روش fcm استفاده کردم براي سگمنت کردن ولي مثل اينکه ايشون علاقه اي به اين روش ندارند و اصرار دارند يه روش هوشمند جديد ابداع کنم.........با تشکر
    2014/05/03
    3
    0

پاسخ : ايا ميتوان از کانتورها براي جدا کردن قسمتي از تصاوير رنگي استفاده کرد

با سلام در اکثر مقالات مربوط به اکتيو کانتور حرف از به حداقل رسيدن انرژي تصوير در مرز تصوير است اين انرژي دقيقا چيست و چرا در مرز تصوير حداقل است؟؟؟؟؟؟
    2007/06/28
    2,405
    19

پاسخ : ايا ميتوان از کانتورها براي جدا کردن  

سلام ..

پست و

پست شاید بتونن کمکتون کنن .. قبلا این ها رو نوشته بودم، شاید مطالبش بتونن کمکتون کنن .. بعلاوه، شاید فصل پنجم

کتاب:

، بتونه بهتون خیلی کمک کنه .. شاید اشتباه نباشه اگه بنویسم که: یکی از بهترین منابع آموزشی در این زمینه هست .. اگه حجم کتاب برای دانلود زیاد هست، کوتاه اعلام کنید تا فصل پنجم اون رو به صورت مجزا پلود کنم .. موفق باشید ..
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5