اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

EDK 10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

EDK 10

سلام.من یک پروژه PowerPC با EDK10 ایجاد کردم.زمانی که در ISE فایل system.xmp مربوط به این پروژه را اضافه می کنم و گزینه View HDL Intantiation Template رو میزنم با خطای زیر مواجه میشم:
    ERROR: generating XPS instantiation template failed!
    ERROR: the hdl template for system.xmp could not be found. Make sure the XPS project is complete[/left][/right][/left].
    وقتی هم که از طریق new source سعی میکنم یه پردازنده بسازم زمانی که EDK رو باز میکنه خطای زیر رو میده:
    file does not exist or can not be opened for reading
    به طور کلی به نظر میاد که ISE نمیتونه با فایل .xmp ارتباط برقرار کنه.البته این حدسیه که من میزنم.
    لطفا اگه کسی میدونه چطور این مسئله حل میشه راهنماییم کنه و اگر هم کسی همین مراحل رو بدون خطا طی کرده بهم بگه.
    ممنون

پاسخ : EDK 10

مشکل حل شد. اشکال از این جا نشئت میگرفت که EDK و به طور کلی نرم افزارهای Xilinx بسیار بسیار به اسامی و آدرس پوشه هایی که در آنها پروژه ساخته میشه حساس هستند. به این صورت که اگر در اسم پروژه یا آدرس آن کاراکتری مثل space باشه اصلا آن فایل را شناسایی نمی کنند و پیغام خطا می دهند.
    من توی ویندوز XP و روی desktop پروژه رو ساخته بودم که آدرس اون به صورت زیر می شد:
    C:\Documents and Settings\User\Desktop\powerpc
    که توی Documents and Settings کاراکتر فاصله وجود داره و برای همین Xilinx فایل های ساخته شده توسط EDK رو نمیشناخت
    با درست کردن آدرس مشکل حل شد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X