اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت کنترل از راه دور ساده برای 0 و 1 کردن پایه های میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت کنترل از راه دور ساده برای 0 و 1 کردن پایه های میکرو

لطفا هرکس اطلاعاتی در مورد نحوه ی ساخت کنترل از راه دور ساده برای 0 و 1 کردن پایه های میکرو 8051داره راهنمایی کند
    با تشکر

پاسخ : ساخت کنترل از راه دور ساده برای 0 و 1 کردن پایه های میکرو

دوست عزیز فاصله چقدر هست میخای با سیم باشه بی سیم باشه یا رادیوی و مادون قرمز...... :question:
    انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
    [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
    http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

نوشته اصلی توسط یاشار
      لطفا هرکس اطلاعاتی در مورد نحوه ی ساخت کنترل از راه دور ساده برای 0 و 1 کردن پایه های میکرو 8051داره راهنمایی کند
      با تشکر
      با سلام

میتونید از آی سی های ریموت کنترل ( pt 2262 - pt 2272 ) استفاده کنید .

دیدگاه

سلام
        الان ماژول ریموت کنترل با انکودر و دکودر PT تو بازار هست که 4 کانال داره.
        ریموت با جعبه آماده هست و 4 کلید داره که تو گیرنده 4 خروجی رو کنترل میکنه.
        هم حالت فلیپ فلاپ داره و هم حالت لحظه ایی.
        قیمتش هم گیرنده و فرستنده با هم 6000 تومان هست.
        البته ریموت مثل ریموت های دزدگیر با جعبه و باطری هست که زحمت رو کمتر کرده
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید نجفی
          سلام
          الان ماژول ریموت کنترل با انکودر و دکودر PT تو بازار هست که 4 کانال داره.
          ریموت با جعبه آماده هست و 4 کلید داره که تو گیرنده 4 خروجی رو کنترل میکنه.
          هم حالت فلیپ فلاپ داره و هم حالت لحظه ایی.
          قیمتش هم گیرنده و فرستنده با هم 6000 تومان هست.
          البته ریموت مثل ریموت های دزدگیر با جعبه و باطری هست که زحمت رو کمتر کرده
          سلام حمید جان،

این ریموت ها رو از کجا میشه تهیه کرد؟

There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

سلام رضا جان

جام جم داره.
            تو ویترین هم گذاشته
            خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید نجفی
              سلام رضا جان

جام جم داره.
              تو ویترین هم گذاشته
              خیلی لطف کردید، ممنونم حمید جان :smile:

دیدگاه

ریموت و ماژول گیرنده ی کد لرن

آقا ببخشید من یه سوال دیگه هم دارم، این ماژولا مدلی هم داره که کد لرن داشته باشه (با ICهای Keeloq میکروچیپ)؟

دیدگاه

پاسخ : ریموت و ماژول گیرنده ی کد لرن

نوشته اصلی توسط رضا سپاس یار
                  آقا ببخشید من یه سوال دیگه هم دارم، این ماژولا مدلی هم داره که کد لرن داشته باشه (با ICهای Keeloq میکروچیپ)؟
                  میشناسمشون.ولی فعلا که نیست

دیدگاه

آقا ببخشید سوال بی ربط میکنم ولی من یه نموره تو مخابرات شوتم!!!!!!
                    چون رشتم کامپیوتر سخت افزاره و ما هیچ واحد مخابراتی نداشتیم.
                    به هر حال ببینم میشه روی هر کانال این ریموت کنترلر ها دیتا یا مثلا صدا ارسال کرد؟؟؟؟؟
                    نیاز به مدار جانبی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    تنظیم اینجور ریموت ها سخته؟؟؟؟؟؟

oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo:
                    :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
                    :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question:

با تشکر از اساتید محترم

دیدگاه

از شما که مهندس کامپیوتری بعیده صدا یعنی چه صدائی
                      میدونی هر صدائی که ماروی کامپیوتر داریم یه bitRate داره مثل 128 یا هر مضربی از 8 که کمترینش میشه 8 kbps که با یه محاسبه ساده من نظرم اینه که حتی نمی تونیم با 8 kbps هم ارسال کنیم که live پخش شه اون ور شاید بتونیم توی یه حافظه بافر کنیم بعد پخش کنیم این روش معقولی نیست چرا از ماژوا های آماده بلوتوث استفاده نمی کنید
                      معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jinxboy13
                        آقا ببخشید سوال بی ربط میکنم ولی من یه نموره تو مخابرات شوتم!!!!!!
                        چون رشتم کامپیوتر سخت افزاره و ما هیچ واحد مخابراتی نداشتیم.
                        به هر حال ببینم میشه روی هر کانال این ریموت کنترلر ها دیتا یا مثلا صدا ارسال کرد؟؟؟؟؟
                        نیاز به مدار جانبی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        تنظیم اینجور ریموت ها سخته؟؟؟؟؟؟

oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo: oo:
                        :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
                        :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question:

با تشکر از اساتید محترم
                        این انکودر و دیکورها معمولا برای ارسال کد و فرمان استفاده میشن و چون معمولاً خیلی کندن نمی تونید باهاشون دیتا ارسال کنید.

دیدگاه

سلام یه سوال در باره ماژول فرسنده گیرنده داشتم ایا باید این ماژول رو حتما به میکرو وصل کرد اگر ممکنه میشه یه مقدار در باره این ماژول توضیح بدید من می خوام بخرم ولی میترسم نتونم باهاش کار کنم و الکی پول بدم اگر ممکنه یا علی
                          من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط john lock
                            از شما که مهندس کامپیوتری بعیده صدا یعنی چه صدائی
                            میدونی هر صدائی که ماروی کامپیوتر داریم یه bitRate داره مثل 128 یا هر مضربی از 8 که کمترینش میشه 8 kbps که با یه محاسبه ساده من نظرم اینه که حتی نمی تونیم با 8 kbps هم ارسال کنیم که live پخش شه اون ور شاید بتونیم توی یه حافظه بافر کنیم بعد پخش کنیم این روش معقولی نیست چرا از ماژوا های آماده بلوتوث استفاده نمی کنید
                            حرف شما متین من حتی یک دفعه فرستنده هدفون بیسیمی رو باز کردم ازش استفاده کردم اما از لحاظ هزینه بکار بردن یک ماژول مثل بلوتوث به صرفه نیست در مورد این هم فقط در باره سرعتش شک داشتم که با توضیحات شما و دوست عزیز دیگرمون فهمیدم که سرعتش بسیار پایین هست واقعیتش من خیلی خودم رو به در و دیوار زدم که از مدارهای توی اینترنت یک فرستنده fm درست و حسابی در بیارم اما به خاطر اطلاعات کمم توی مخابرات و تنظیم یه همچین فرستنده هایی موفق نشدم

به هر حال متشکرم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X