اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تولید انرژی از امواج الکترومغناطیس موجود در هوا؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تولید انرژی از امواج الکترومغناطیس موجود در هوا؟

سلام دوستان
    آیا این کلیپ راسته ؟ یعنی امکانش هست که با امواج الکترو مغناطیس موجود در هوا یه چراغ رو روشن کرد؟(اگه آره با آهنربا هم میشه یه جورایی یه مداری طراحی کرد که جریان تولید کنیم و در نتیجه یه منبع لایتناهی داشته باشیم؟)

پاسخ : تولید انرژی از امواج الکترومغناطیس موجود در هوا؟

غیر ممکن نیست!!
    چون الان میتونی با500 تومان یدونه برچسب نویز گیر بگیری که روی گوشیت میزنی وبا یه رقص نوری برات چشمک بزنه.بدونه تغذیه خارجی!!
    http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
    daydigi.com

دیدگاه

اِ ببخشید یادم رفت لینک و بزارم.

http://www.aparat.com/v/KYBr4
      آخه مدارش خیلی سادس یه سیم پیچ و یه ال ای دی :eek:

دیدگاه

برای این کلیپ فکر نکنم راست باشه!!
        با اون لامپ رشته ای که گذاشته!!حالا led بود یه چیز!!
        http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
        daydigi.com

دیدگاه

سلام
          میدان مغناطیسی یا از جسم مغناطیسی و ذرات بوجود میاد و یا تغییرات میدان الکتریکی میدان مغناطسی رو تولید میکنه. تغییر میدان الکتریکی تولید میدان مغناطیسی و برعکس تغییر میدان مغناطیسی تولید میدان الکتریکی میآ‌کنه .میدان یک کمیت برداریه یعنی جهت و اندازه داره و برای تغییر میدان کافییه یا جهت تغییر کنه یا اندازه میدان.زمانی که یک سم پیچ رو روی یه اهنربا حرکت بدیم یا میدان مغناطیسی اطراف یه سیم تغییر کنه در اون سیم جریان الکتریکی جاری میشه.کلا اساس کار ژنراتورهای الکتریکی، موتورهای القایی و ترانسفورمرهاهمین موضوعه.اما در محیط های عادی میدان مغناطیسی و الکتریکی موجود در فضا اونقدرا قوی نیستن که بتونن در سیم پیچ ها ولتاز القا کنن (در حدی که در این فیلم میبینیم).شاید در فاصله نزدیک این سیم پیچ یه منبع قوی تولید میدان هست.
          قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

دیدگاه

قدیما یک جور رادیو بوده که طول آنتنش 30 40 متر میشده و سیمو بین تیر های سقف (خونه های قدیمی رو با تیر چوبی میساختند) میپیچیدند و سرشو به رادیو وصل میکردند . این رادیو ها بدون باتری بودند و با جریان الکتریکی که در سیم جاری میشده کار میکردند . صدای ضعیف و خش دار و قیمت گرون سیم و .. باعث انقراضشون شد . ( زمان ما یک کارتون به اسم تنسی تاکسی دو پخش میکرد تلوزیون ، بچه که بودم این مدل رادیو رو اونجا هم دیده بودم همیشه برام سوال بود چرا آنتن رادیوئه اینقدر بلنده مثل طناب میمونه . بعدها فهمیدم داستانو)
            غرض این بود که شدنش میشه ولی خب کلی انرژی صرف شده تا این امواج تولید و پخش بشوند . در کل نمیصرفه . اگر دنبال منبع پاک انرژی میگردید انرژی خورشیدی منبع لایتناهی و در دسترسیه .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط friendchp

:eek:
              من دیگه حرفی ندارم!
              آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط friendchp

کلا جهان آفرینش رو به بازی گرفته
                چه امیدی داشته از ساخت این کلیپ؟
                اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

شعبده بازها هم کارای عجیبی میکنن... ولی دلیلی برای باورشون نیست.

دوست من! اگه در محیط اطراف اینقد انرژی الکترومغناطیس وجود داشت که الان همه ما آب پز بودیم! وقتی از اون یه ریزه سیم اینهمه انرژی بشه دریافت کرد، پس از بدن اون طرف چند صد وات توان در حال عبوره!

در ضمن اگه اینطور بود که کمپانی های بزرگ موبایل سازی دیگه برا محصولاتشون باتری نمیزاشتن، یکی از همین سیم ها میزدن بغلش!!

به نظر شخصی من اینا همش دروغه!

چند وقت پیش هم یه کلیپ بود که طرف با یه سیم سیار و یه فندک میومد لامپ رشته ای روشن میکرد!!!!!
                  خویشتن را اصلاح کنید تا خداوند کارها را اصلاح کند. امیر المومنین علی (ع)

دیدگاه

در کل وجود داره ولی خیلی کم ! من به تولید انرژی از امواج تو هوا فک کردم عملی تست کردم , تبدیل صداهای اطراف به انرژی رو تست کردم و ... در کل انرژی تولید میشه ولی خیلی ناچیز . از صدا بیشتر میشه انرژی گرفت . کافیه یه بلندگو رو مقابل منبع صدا قرار بدی , صدا باعث به ارتعاش در اومدن پرده میشه و پرده سیم پیچ رو بین اهنربا عقب و جلو میکنه به این ترتیب انرژی تولید میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط friendchp نمایش پست ها

کلیپ که واقعیه! ولی ...
                      شما روی میز رو میبینید! ولی دیگه نمیدونید زیر میز چه خبره!
                      ایجاد کردن یه میدان مغناطیسی متغیر قوی و قرار دادنش زیر میز و درست زیر اون سیم پیچ، کار سختی نیست!!
                      ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X