اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرق MC34063 با رگولاتورهای معمولی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرق MC34063 با رگولاتورهای معمولی

سلام. دوستان ایسی MC34063 با رگولاتوهای معمولی مثل 2575 چه فرقی داره؟ سیستم 34063 مثل سویچینگ عمل میکنه؟ ورودی رو از خروجی ایزوله میکنه؟

پاسخ : فرق MC34063 با رگولاتورهای معمولی

34063 جریانش کمتر از 2576 هستش. 34063 هم step up وهم step down هست. ولی 2575فقط step down . دیتاشیت هار و دقیق بخونید قشنگ معلومه. بله همه اینا سویچینگ هستند. ورودی از خروجی ایزوله نخواهد بود.
    لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن محمدشاهی
      34063 جریانش کمتر از 2576 هستش. 34063 هم step up وهم step down هست. ولی 2575فقط step down . دیتاشیت هار و دقیق بخونید قشنگ معلومه. بله همه اینا سویچینگ هستند. ورودی از خروجی ایزوله نخواهد بود.
      آفرین
      تو شماتیک ها که دقت بشه میبینیم از توپولوژی باک (STEP DOWN) یا بوست(STEP UP) استفاده میشه که به عدم استفاده از ترانس خروجی ایزوله نیست.
      تکاور شدن جرات افزون کند.....هراس از دل مرد بیرون کند....

تا تکاور به تن زخمی خود جان دارد....مرز اسلام در این ملک نگهبان دارد.........

دیدگاه

ممنون از پاسخ دوستان
        من اگر بخوام 24 ولت رو به 12 تبدیل کنم شما چه ایسی رو پیشنهاد میدین؟ میخوام سویچینگ باشه که بتونم ورودی رو از خروجی ایزوله کنم! جریان هم حدود 500mA
        ایا شرکت PI همچین ایسی داره که تو ایران پیدا بشه و بشه با نرم افزار خودش راحت طراحی کرد؟

دیدگاه

با سلام
          دوست عزیز توی هر سیستم توانی که ترانس نباشه، ایزولیشن هم نیست. شما بهتره از مبدل های dc/dc ایزوله استفاده کنی. مارک خوبش هم minmaxآ‌ هستش. mornsun هم هست و ...
          کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

ممنون.
            میخوام یه سویچینگ با این مشخصات درست کنم. از MAU نمیخوام استفاده کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X